Hiç param yok işsizim

Arkadaşlar üniversite mezunuyum işsizim cebimde 5 kuruş para yok. Herkes geziyo tozuyo asosyalliğin dibine vurdum. Evden dışarı çıkmıyorum. İş arıyorum netten ama kafama yatan bir işte yok. Napcam evde yemeye ekmek bulamıyoruz :(

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• Kafana yatan yeri beklersen sen anca evde beklersin zaten.

Bende buna hayranım ulan millet bir götü boklu üni bitirdim diye hemen bir yerlerde müdür olacağını sanıyor ya hastayım ben size.

1|1
    0|1
    • Arkadaşım düzgün konuş ilk önce, kimsenin müdür olmak gibi bir beklentisi yok ülkenin halini durum değerlendirmesi yapıyoruz gençler istihdam edilmiyo giren çıkan ne sana?

• Çekilebilirsin. Görüşün anlaşıldı.

• Aynen adivus. Buna evlen demissinde bence karida olmaz bundan. Sokakta gorsek yuzune bakmayacagimiz bir tip.

Erkekler Ne Diyor 22

• Kız iş için fikir istemiş akp den girip bundan karı olmazdan devam edip tipsizdir bu diyerek çıkmışlar ne ara bukadar vicdan ve şeref eksikliği hasıl oldu bu millette hayret doğrusu Allah alçağa muhtaç etmesin

0|0
    0|0
  • Meslek, bulunduğun yer vs..gibi bilgiler vereydin yardımcı olmaya çalışırdık.

0|0
    0|0
  • Bölümün ney, ağlamayana meme yok şöyle yakın gel.

0|0
    0|0
  • inanınız ben bir erkek olarak yaşım 35 buldu inanın bu ülkenin durumu gittikçe daha berbat oluyor kimse demesin işte ekonomi düzelmiş ülke feraha kavuşuyor yok milli gelir tavan yapmış hepsi koskoca bir yalan bakın benim işim meslegim sosist kabugu yapıyorum koyun barsagında ustayım tam 26 senemi verdim bir nuramara ustayım ama gel görki sektör ihracat vergileri nedeniyle yurtdışına satış yapmaktan zorlanıyor nedenmi ihracata konulan ek vergiler yüzünde yani anlıyacagınız ekonomi berbar

0|0
    0|0
  • yüksek bir ihtimalle görüşmelerin çoğundan olumsuz ayrılacaksın tecrübesizlikten dolayı bu yüzden sana tavsiyem... şurada şurada deneyimim oldu de 3-4 yıl çalıştım de kesinlikle işe alacaklardır zaten ondan sonrası alışırsın orada herşeye. ülkemizin en acı hali bu ne yazık ki...

0|0
    0|0
    • Deneyimliyim diye yalan mı söylemeliyim?

• başka çaren yok çünkü bende çok denedim bizim insanımız çok saçmadır bunu bilirsin üniden yeni çıkmış birinde deneyim ararlar bende bunu geç anladım ama denedim ilk denediğimde işe yaradı seninde denemen de fayda var. sıkma canını Allah'tan ümit kesilmez daima gülümse böyle :)

• Teşekkürler deneyeceğim.

• asgarı ucretle ufaktan bı ıse gır ıyı kotu deme eskortluk yapmaktan ıyıdır.

0|0
    0|0
  • ekmek yoksa bira için.

0|0
    0|0
  • bulamıyoruz mu yoksa bulamıyor muyum bu arada işkura gir istediğin kayıt ol iş arayan bölümüne üyeliğini kaydet

0|0
    0|0
  • Is yok ekmek alamıyorum diyorsu ve kfama gore is yok diyorsun .. yt sen yat

0|0
    0|0
  • Kafana göre iş bulana kadar, para kazanacağın bir iş bulup ailene yük olmaktan kurtulmayı neden denemiyorsun?

0|0
    0|0
  • kardesımşu anaynı durumdayız unı okuduma pısmanım acıkcası :(

0|0
    0|0
  • ya romantiklik karın doyurmuyormuş demi...p

Kumar oyna kumar akşama güzel maçlar var ;)

0|0
    0|0
  • pardon ama ailen yokmu senin yakınlarda olsan yine ufak tefek yadımımız olurdu yani

0|0
    0|0
  • akp gençlik kollarına yazıl

0|0
    0|0
    • Aynen gençlik kollarındaki herkesi memur yapmışlar biz kpssden 80 aldık atanamadık.

• arkadaşım restorant açtı sayesinde şimdi para sayma makinesi var. hem gezdiriyorlar hem yeme içme halktan alınan paralardan gidiyor. gir takıl işte.. ben mimli olmasan ve kul hakkı yemekten çekinmesem bir dakika durmam evde

• suriye vatandaşı olmak vardı şimdi kelle başı yata yata 2bin tl. ya da suriyeye paralı asker olarak can almaya gidersen 100bin tl veriyor. memlekette iş yok değil

• İş arıyosun bir de iş seçiyosun ilginç

0|0
    0|0
  • Acil iş bulman lazım, internetten değil, dışarıya çık bul

0|0
    0|0
  • evlen ve kurtul fakirlikten

0|0
    0|0
  • inşallah en kısa zamanda bulursun Allah kolaylık versin parasızlık zor bir durumdur eminim

0|0
    0|0
  • hangı bolumden mezunsun

0|0
    0|0
  • halkla iliskiler okumussun valla biraz zor is bulursun trde bu alani okuyup dogru durust is bulanini gormedim bence kendini gelistir kurslara yazil kpssden medet umma 85te alsan atanman zor yabanci dil ogren vs bu arada biraz genis ol cok agresifsin :)

0|0
    0|0
  • umarım akp ye oy veripte yakınanlardan değilsindir!

0|0
    0|1
  • Üzülme arkadaşım bölümün nedir, ne tür bir iş arıyorsun, samimi isen maddi anlamda destek olurum işlerini yürütmen için üzülme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bence hiç maaş seçme asgari ücret bile olsa çalış sonra belki daha iyi işler bulursun.

0|0
    0|0
  • Önce şöyle basit bir iş bul mesela cafede falan garson olarak çalış

Tabi bu sırada daha güzel bir iş aramaya devam et .

0|0
    0|0
  • bilmiyom canım yaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • koca bul :D

0|0
    0|0
  • dışarı çık iş ara

0|0
    0|0
  • :( avm'lerde çalış bence en iyisi eger elinde meslegn varsa meslegnle ilgili işlerde yapablrsn

0|0
    0|0
  • Geçici süreliğine beğenmesende bir işe gir harçlığın çıksın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...