Evet bayanlar size soruyorum erkeklerde cevap verebilir?

evet kadınlar 30 yaşındasınız veya 35 veya 40 en fazla 40 yaşındasınız bı erkek arkadasınız olsa 25 26 27 yaşında . bu erkek arkadasınız butun toplumun ıcınde sızın elınız tutsa sıze sarılsa askım dese? senı sevıyorum dese sızı öpse ne yaparsıınız ? ondan utanırmısınz ? sızı sahıplense? sızı kadını olarak görse ? veya sız böle bırıyle cıksanız veya cıkarmısınız veya cıkarsanız neler hıssedersınız bıde su var dıyorlarkı kendımızı ıyı hıssetmeyız cevreyı falan takarız rahatsız oluruz dıyorlar ya bu erkek sızı gercekten sevıyorsa sahıplenıyorsa ? ozaman cevreyı takmaktan vaz geçermisiniz ? evet bayanlar..

Güncellemeler:
yaşı en fazla 34 olsun kadının erkegınde 25 27 arası olsun olsun ?
pekala bu erkek 1.90 boyunda 90 kılo kalıplı yaşı buyuk gösterıyorsa? mesela 25 yaşında ama 30 yaşında gösterıyorsa?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Ya gurur duyması lazım :D Neticeinde 35 yşnda bir kdın bitmiştir benim gözmde ama :D Ben olsam çıtır sevgilim var diye sevinirdim herhalde :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kocamda olsa toplum içinde bazı şeylerin olmasına karşıyım, her şeyin bir yeri ve zamanı var o kadarda değil bence..

0|0
    0|0
  • ben rahatsız olurdum açıkçası ya zaten bayanlar hep kendinden büyük erkekleri tercih eder tabi küçükleride tercih edenler var ama bence iyi değil ben olsam kötü hissederdim kendimi mesela ondan daha önce yaşlancam falan takıntı yapardım :D

0|0
    0|0
    • genc kızlar olgun erkeklerı olgun kızlarda genc erkeklerı ıster ddıye duymustum

• tabi dengelemek gerekli :D ama erkek büyük gösteriyorsa sorun yok bence

• kabul etmeyeceğim bir durum erkeğimin benden büyük olmasını isterim

0|0
    0|0
  • senin değin yaş farkı baya uçum ama 6 ya da 5 deseydin olabiilirdi

0|0
    0|0
    • bak 25 yaşındakı 26 yaşındakı 27 yaşında bır erkek 30 yaşındakı hadı en fazla 33 olsun ya

40 olmasın tamam 33 olsun ne dersın ?

• 33 yaşında bir erkek 40 yaşındaki bir kadın hım olabilir neden olmasın olar birbirini seviyorsa ve sorun etmiyorsa

• iki kişi arasında o beni alakadar etmez

0|0
    0|0
  • acikcasi bir fikrim yok bu konu hakkinda o nasil olursa oyle oluruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 40 yaşında kadının çocuğu yaşında erkekten hoşlanması ne kadar doğru sence?

0|0
    0|0
Yükleniyor...