Kapat

Birine aşkınızı anlatacaksınız diyelim. Bunu en güzel hangi cümlelerle anlatırsınız ?

Birine aşkınızı anlatacaksınız diyelim. Bunu en güzel hangi cümlelerle anlatırsınız ? Ya da herhangi bildiğiniz bir şiirde olabilir. Tüm o duyguları hissederek neler yazardınız ? Ve o kişi bunu okuyacaksa.

0|1
11|16

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk... Aşk kendini kaybetmektir. Sanki hiç kimse seni daha önce tanımamış gibi kaybetmektir; kendi içinde bir bir yok olmaktır. Aşk gelecek nesile bıraktığın bir hediyenin o hediyeyi senin yolunda devam ettirmektir. Çünkü çocuklar önce kıskançlığı öğrenir...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• Seni sevmek kadar ne güzel

Sen, seni sevmekten de güzelsin

Keşke beni sevsen

Ben, beni seven seni sevsem

Senle beraber güzelleşsem...SEVDALI BESTEKAR

2|0
    0|0
  • link

bunu söylerdim sanırım:)))

1|0
    0|0
  • karşı taraf anlamayı istediği takdirde cennet harf getirip yazsan nafile oluyor 1 hafta süreyle test etmiş bulunuyorum ama illaki bişiler yazmak gere kir se ibrahim sadri nan gibi aklımdasından bir kaç mısara :
    kör olsun sözlerim
    unuttuysam adını
    an gibi aklımdasın
    aklımdasın..

0|0
    0|0
  • Benimle elmanın 2 yarısı olur musun? derim :)

1|0
    0|0
  • senin yanında birini gördüğüm an öldüğüm andır beni yaşatan senin sevgin MESELA :D

1|0
    0|0
  • Artık kelimeler aşkı ifade etmekten uzak, bunun gibi bir eylem yeterli aşkı ifade etmeye... link

0|0
    0|0
  • ben senin benimle sevişebilme ihtimalini sevdim. ( biraz odunumdur vurmayın)

1|0
    0|1
  • onu yapamadım o tren çoktan kaçtıııııııııı

0|0
    0|0
  • Bir olur ver, istikbalimi onune sereyim.

0|0
    0|0
  • tek taş alırım.. tak şunu parmağınada asılan masılan olmasın derim :D kaptın gene tektaşı köfte seniiii o.O

0|0
    0|0
  • İçimden geldiği gibi,sadece hissettiklerimi söylerim

0|0
    0|0
  • ben de mahallemde köşe yazarlığı yaptım küçükkene köşe başlarındaki duvarlara slogan yazardım

0|0
    0|0
  • Susarak .

0|0
    0|0
  • Aşka inanmıyorum o yüzden istesem de anlatamam doğrusu.

0|0
    0|0
  • Kaderim , helâlim olmanı istiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Dünyam benim;
    Küçücük dünyam,
    İşim,
    Aşım,
    Uğraşım.
    Kusurum, yanlışım, yanılmışlığım,
    Kızgınlığım, kıskançlığım, alınganlığım,
    Birden bire evrenliğim;
    Bir başıma kalmışlığım bir anda.
    Belalara koşmuşluğum;
    … Sinmişliğim içimde.
    Dünyam benim;
    Küçücük dünyam benim,
    Sevincim, üzüntüm, gerçeğim benim.

0|0
    0|0
  • Seni o kadar seviyorum ki sen olmak istiyorum seninle degil ve son kez gozlerimi kapadigimda kendim olmak ve gozlerinin icine son kez bakarak kapamak istiyorum gozlerimi

1|0
    0|0
  • dusuneyim biraz... sanirim anlatmam hissetmemizi isterim yani hani bir bakis olsun bir gulus olsun, samimiyetle soylenmis bir soz, bir bagimlilik bir vazgecememzlik gibi

1|0
    0|0
  • Yazarım... İçimden ne geliyorsa... Bir kalıba bağlı kalmam... Benim cümlelerim olur hepsi... Yani "SüPp€R Feysbuk SöZL€Ri" gibi internet klişelerinden alıntı yapmam...

0|0
    0|0
  • öyle güzel anlatırım ki kendim bile şaşar kalırım yeter ki hissedeyim yanii içimde duygu patlaması şeklinde çıkar ağzımdan,dilimden,kalemimden

0|0
    0|0
  • gider anlatırım sana aşığım derim

0|0
    0|0
  • Anlatmam anlatınca köpüğü kaçıyor

0|0
    0|0
  • hiç

0|0
    0|0
  • Ben niye anlatıyorum lan ?

O anlatsın.

0|0
    0|1
  • Seni Galatasaray kadar sevebilirim belki ..

0|0
    0|1
  • Ben hayatimda iki kor tanidim..

biri senden baskasini gormeyen BEN..

digeri seni sevdigimi gormeyen SEN...

1|0
    0|0
Yükleniyor...