En yakın arkadaşınız sizden hoşlanıyor,tepkiniz ne olur?

Karşı cinsten bahsetmiyorum bu kişi hemcinsiniz..Çok yakın bir arkadaşlığınız var,siz onu kardeşiniz gibi görüyorsunuz.Onun da sizi ablası ya da abisi gibi gördüğünü zannediyorsunuz.Bir gün sizinle uyumak istediğini ve kendinize has çekici bir kokunuz olduğunu ve bu kokunun sizi kendisine çektiğinden bahsediyor:/ O insanı Kırmadan,üzmeden ne gibi bir tepki vermek doğru olur?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• İğrençlik o an kendimden bile soğurum.Ben ona onca şeyimi anlattığım o gitsin bana ilgi duysun döverim onu ister kırılısn ister kırılmasın direk yol veririm.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ne kırmadamı laa kırarım kalbini kafasını o ne la baska adam mı bulamadıda benim kokumu cekıcı blyo.. Dusman basına

1|0
    0|0
    • 2-3 senedir arkadaşın ama,her zor anında yanında olan biri.

• İsterse 10snelk olsn zr annda yannda olmasnın sebbıde bellymiş hani. Bilemem ama bna ters kırarm kafsnda kalbnıde..

• normal olarak yatsın seninle ama bak bakalım farklı seyler isteyecekmi

1|0
    0|0
  • Yıllardır şakalaşırken i.ne falan derdik, bilinç altına mı etki etti lan diyip şakaya vururum

Baktım olmuuyor arkadaşlığı bitiririm

2|0
    0|0
  • Burnunu kırsam kırmaya dahil olur mu? Olur gerçi bulamadım ben cevap :(

1|0
    0|0
  • ya kusura bakma ama ne kırması ne incitmesi. kankam bana senden hoşlanıyorum diyecek tabiki bir erkek olacak. onu çok kötü şekilde döverim. ne beraber uyuması. tabiki içimde homoseksüellik yoksa. saçmalama hemen boşver gönder gitsin. tabi hisleriniz karşılıklı değilse. bu bir gerçek malesef.

0|0
    0|0
    • Hoşlanıyorum demiyor,yani belli ediyor..Acaba ben mi yanlış anlıyorum diye de düşünüyorum.Tabi siz erkeklerde durum farklı.Kızın nasıl burnunu kırayım?

• hahahahahah. iyi fikir. bak canım boşver. uzak dur. kafanı karıştırmasın. insanlar durduk yere i*ne veya lezbiyen olmuyorlar. aslında lezbiyenlikte tam bir erkekten hoşlanmama durumu değil. teknik olarak aynı şeyi yapıyorsun.

• woha lezbi vakası. bilmem konuşup halletmeyi dene yönelimi varsa engelle simdiden

1|0
    0|0
  • Ne oliyla burda

0|0
    0|0
  • Okul ortamında o kadar birlikte takıldık adama bak kaya kaya bize gaymış derdim anlamazsa bitiririm

1|0
    0|0
  • öyle bir adamı anlarım zaten arkadaşım olmaz.Olursa vereceğim tepki lan*git top :D

1|0
    0|0
  • ziktirgit amk lezbiyeni derdim ben...

1|0
    0|0
  • çok şaşırırım..karşı cinsle ilgilendiğimi söylerim

1|0
    0|0
  • hmm, lezbiyen bir arkadaşın mı var, ve sana ilgi duyuyor...! ıykkk iğrenç bişi :S

1|0
    0|0
  • güzel se bende sen den , değilse biz sadece arkadaşız :D

0|0
    0|0
  • herzaman olan bır olay her ıkı cınstede elınde sonunda karsılıklı bırseyler olup gececek ha olamasını ıstemıyorsan arkadsından uzklasıcaksın

0|0
    0|0
  • - hass... .s olom top derdim sana ama gerçekten top olacağın aklıma bile gelmezdi.s

1|0
    0|0
  • bi kere sarıl yat kardeşce o zaman anlayabilirsin gerçek niyetini bize de anlatırsın malzeme çıkmış olur hem

0|0
    0|0
  • oha lan :(

0|1
    0|0
  • Yasadiklarin yasiyamadiklarindan iyidir:))))))))

0|0
    0|0
  • duygularınız karsılıklıysa yapın bısıler şldsaşlkfdskkflads

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hoş bişey degil hem kız hem erkek eger en ii arkdsımsa o hep o sıfatta kalır bn bunu hep belirtırım eger anlamazsa silerım bni anlamıyorsa benim arkdsım olamaz

1|0
    0|0
  • Benim değil bir arkadaşımın en yakın arkaadaşıda böyle. Kıza resmen aşık ya. Bir kere kavga etmişler. Kız tüm gece ağlamış sayfalarca not yazmış. Kıskanıyor hep hediyeler alıyor. Bu arkadaşım aşık olduğu erkek için ağlarken ona demiş ki " seni anlıyorum çünkü bende aynı şeyleri sana karşı hissediyorum" sonra toparlamaya çalışmış falan.. İLGİNÇ doğrusu.:D Ben olsaam uzak durmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • bi daha görüşmezdim

0|0
    0|0
  • O kişiyle bir daha görüşmezdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...