Sinirlerinizi aldırıp acı çekme duygusundan arınmak ister miydiniz?

KizlarSoruyor.com'aSinirlerinizi aldırıp acı cekme duygusundan arınmak istermiydiniz?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• evet hemde çok isterim.

0|0
    0|0
  • sinirlerimi aldırmama gerek yok 10 dak içinde sakinleşebiliyorum...

acı çekme konusunda yok böyle iyi acı çekmeyi seviyorum.

0|1
    0|0
  • Acının da bir tadı var..~

0|0
    0|0
  • Buna gerek yok sinirler kalsın.Acıya sebep olan kişileri çıkardım hayatımdan.Diğer unsurlarda vız geliyor.İnsan en büyük acıyı yaşatıyor başka şeyler değil.

0|0
    0|0
  • Diğer türlü herşeyi normal ve sakin karşılardım, vurdumduymaz olurdum, aynı şeylere tekrar tekrar göz yummak zorunda kalırdım, sakinlik iyi değil çoğu zaman acı çekmeden anlayamıyorsun bazı şeyleri yani böyle iyi.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • mazoşist olarak yazcaktım fakat yanlış anlaşılır dıye yazmadım

• Önce hafıza temizleme modumun olması lazım.

0|0
    0|0
  • Düsünülebilir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hemide nasıl

0|0
    0|0
  • Belli bir zaman sonra kendiliğinden oluyor o zaten..

Vücut, acı çektikçe hissizleşmeye başlıyor. Zamanla, sanki annenin ölümüne bile ağlamayacakmışsın gibi hissediyorsun. Hiç bir şeyin değeri kalmıyor gözünde bir müddet sonra. Boş boş bakmaya başlıyorsun öyle sağa sola..

Ne üzülebiliyorsun ne de sevinebiliyorsun...

0|0
    1|0
  • Sinir bizi çoğunlukla yıpratsada gerekli birşeydir yanında başka duygularıda yaşatır hırs , mücadele ruhu , sorunlarla başa çıkabilme güçlü birey olma gibi ne olursa olsun böyle birşey olsa bile denemezdim .

0|0
    0|0
  • Hayır kesinlikle. Anlamsız olur ne öyle sap gibi? Kendini kaybetmeden insan insan olamaz bence :D Bir insanı da acı çekerken veya sarhoşken tanımak da çok faydalıdır. Kişiyi tanımanın en iyi yoludur :D

0|0
    0|0
  • bir gün seni de vururlar ey acı

0|0
    0|0
  • Onun yerine hafızamı sildirirdim. Bi' itörnıl sanşayn yaptık mıydı sorun kalmazdı :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...