Avrupa - Türkiye futbolu arasındaki fark nedir?

Evet soruda da belirttiğim fark nedir? Takımlarımız avrupa kupalarında mücadele ettiği zaman çok zorlanıyor, rakip takımlara çoğunlukla ayak uyduramıyor tempo tutamıyor.

Onların tecrübelisi 24 yaşında bizim gencimiz 25 yaşında...

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Alman futboluyla Türk futbolu arasındaki fark--->Adamlar 5-0 önde olsalar bile yine gol atmak için oynuyorlar. Bizimkiler ise 2-0 öne geçtikten sonra sürekli kendi yarısahasında pas.

İngiliz futboluyla Türk futbolu arasındaki fark----> Adamların fizik gücü bizimkilere oranla çok daha fazla.

İspanyol futboluyla Türk futbolu arasındaki fark--> Adamlar taktik olarak çok üstünler.

İtalyan futboluyla Türk futbolu arasındaki fark.----> Asllında pek bir fark yok. İtalyan takımlarını bizim Türk takımlarından fazla üstün görmüyorum ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Basketbolda örnek verecek olursam,yaptığımız hazırlık maçları bile farklı.

Onlar şampiyonalara maçla hazırlanırken bizimkilere resmen acıtasyon yapıyorlar..

En ağırından kondisyon antrenmanları bilmem ne..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• düşüncelerimiz farklı,onlar ileriye bakar biz bugüne

0|0
    0|0
  • kalıte farkı var, bu farkta zekı futbolcuların zekı antrenorlerın ve serı futbolun sonucunda oluşuyor. m.kemalin de dediği gibi ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklı olanını severim.

0|0
    0|0
  • Fair-play onlarda çok yüksek derecede

0|0
    0|0
  • Avrupa da topla oynuyorlar Türkiye'de millet saçla başla oynuyor.

Ayrıca bence asıl sebep yok Avrupa da Sabri gibi bir adam yok.

0|0
    0|0
  • Bizim hic süratli bir kanat oyuncumuz var mı? Yok örnek veriyim aydin yilmaz 18 yaşlarında cok hizli koşan ve adam eksilyebilen biriydi ama adamin yetenegini kısıtladilar olgun pas yapan bir oyuncuya çevrdiler ama iste bu adamlardan günümüzde çokvar bize hizli oyuncular lazim oysa biraz sabretsek o adam suanda 15m degerinde bir kanat oyuncusu olabilirdi oyuncularin yeteneklerini kisitliuorlar

0|0
    0|0
  • adamlar futbolu geliştirme daha fazla nasıl kusursuz oynanabilir derdinde.bunun sonucunda ortaya kaliteli futbol çıkar.bizimkiler hangi mantaliteyle oynuyorlar anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Onlar sağlam alt yapılardan geliyor, bizimkiler gece 01:00-02:00 halısahadan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...