Barney Stinson bir erkekle berabermiş. Barney Stinson?

bu da link

geçenlerde bir kız arkadaşımın da kendi cinsiyle bir deneyimi olduğunu ve kendisinin bunu doğruladığını söylediler. daha önce de bir kaç kendi cinsimden tercihleri farklı olan kişilerle tanışmıştım. ama hiç başıma gelmedi yani. geldiğinde ne yaparım bilmiyorum şahsen. herhalde buradaki gibi olurum. link

neyse sorum şu en yakın arkadaşlarınız size böyle bir şeyle gelse ne yaparsınız? nasıl davranırsınız? onlara karşı takınınan bu tavırlar doğrumu? kısacası fikirleriniz ne?

Güncellemeler:

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Yorum yapmak bize dusmez herkes kendinden sorumlu, en iyi arkadasim bana acilsa mutlu olurum cunku bunu aciklamanin kolay olmadigini dusunurum ve bana guvendigini. Bunun gecici bir heves olmadigindan emin olup olmadigini anlamaya calisirim onu nasil mutlu hissettirecekse oyle yasamasini soylerim. Bence bunu dinle bastirmaya calisiyorlar ama yaratici insanlarin mutluluklarini istemez miydi? Bunu dusunmuyorlar mi? Dinden cikmamak adina benlik ne kadar gizlenebilir bbu ne kadar dogru tartisilir tabiki, ama benim kanaatim bu yonde

0|1
    0|0
    • bence çok kişi gizliyor zaten. yorumun içinde teşekkürler.

• Ben tesekkur ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• ben olumlu bakmıyorum

0|1
    0|0
    • görüntü olarak bende bakmıyorum ama tercih işte. ama biz kimizki onların bu tercihini elinden alalım diyorum sonuçta Allah öyle yaratmış.

• Tabi saygım var sonuçta hiç kimse eşcinsel olamaz demiyorum ben ama bana tuhaf geliyor Allah'ın yarattığı düzene aykırı ve bu yüzden kendi açımdan olumlu bakmıyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• yere tükürdüm anasını satim böögggkk, biz kıcımıza yanlışlıkla dokunuldumu ifrit oluyoruz, millet kaşına piercing takar gibi kıçını deldiriyo, erkek erkekle olurmu yaa:/

0|1
    1|0
    • büyük konuşma bak.

• çocuk sonradan bir kaç erkekle yattı bunu söylemeyi düşünmüyordum ama sen zorladın.

• tamam senin dedigin olsun illa başkasına ziktirtecen bizi konu uzayıp giderse :)

• o değilde gandalf eşcinselmiş bunu duyunca yıkıldım gitti adamın karizma.. puh..

0|1
    0|0
Yükleniyor...