Üniversiteye yeni başlayanlar cemaat evlerinden arandınız mı?

Siz de cemaat evlerinden arandınız mı? :D

Ben fem dershanesine gidiyordum zaten. Geçen hafta tanımadığım biri tarafından arandım; önce dershanenin müdürünün selamını iletti sonra kalmaya yerimin olup olmadığını sordu.

Dün de şu habere rastladım: link Biraz alttaki yazılar cemaat evlerinden arananların yazıları.

Ve sonra bir arkadaşımın daha arandığını öğrendim. Fem'le veya cemaatle hiçbir ilgisi olmayan bir arkadaşımın..

Sizi de aradılar mı? Ve bilgilerimize nasıl ulaşıyorlar..(?)

Güncellemeler:
''Cemat Evleri'' değil ''Cemaat Yurtları'' olması gerekiyordu. Kafam başka yerdeydi soruyu biraz yanlış yazmışım. Anlatmak istediğim şey yine değişmedi ama kusura bakmayın arkadaşlar.

Bu arada Stephan, soru güncelle kısmını sayende farkettim. Teşekkür ettim.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• 1 yıl fem geçmişim var kazandığım yıl aramışlardı (sadece lise 1. sınıfta gitmiştim sonra hiç muhabbetim olmadı) .

Beni bir kaç koldan aradılar sizi sallamıyorum boşuna arıyorsunuz demiştim, sonra babamın telefonuna tuhaf mesajlar gelmişti kayıt dönemi boyunca ücretsiz konaklama ve yemek ahahaha hiç gitmedik ..

Okulda o tip paçozlar ince bıyıklı dolaşıyorlar bu akşam pilavlı var meselesi; bir kez daha yanıma sohbet ayağıyla gelirseniz neyse devamını söylemeyeyim ağır konuşmuştum, çok ağır ahahaha yutkunmuştu sadece kemik torbası ;)

Bu gittiğim bir yılda bunları iyice tanıdım ne olduğunu anlatmıyorum ama cidden o pislikler benim evimin kapısından dahi geçemez bunu söyleyebilirim + o oluşum Müslümanlığı berbat gösteriyor ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Her tarafı sarıyorlar. Sistemin kökleri.

Sen uyanıksın, uyanık olmayanları kapıyorlar. FG nin ya da RTE nin tötünün kılları yapıyorlar :))))

1|0
    0|0
  • Öğrenci üstünden para koparan en gelişimiş kene gurubu bu cemaat evleri üstelikte sizlere hammallık yaptırmaları cabası. Elhamdürüllah müslümanım öyle çakma değil hee alnı secdede müslümanım ama din sömürüsü üstünden özellikle öğrenci üstünden para kazananın kafasını kırmak gerek ayıp yaa

1|0
    0|0
  • Bu haberi yapanın ergenokon davasında yargılanan ODA TV olması beni hiç şaşırtmadı niyeti belli olan bir yayın gurubu yalanlarına şaşırmadım

Dediğim gibi sende yalan atmışsın oralardan kimseyi aramazlar yurtlardan aranır oda dershanelerine gitmişsen elinde iletişim bilgilerin vardır o şekilde olur istemezsen girmezsin bu kadar basit

Bu yalan haber ve kendi attığın yalanla soru sormuşsun bari hiç değilse yanlışını kabul ettikten sonra bir güncelleme yap

Cemaatle hiç bir ilgim yok

0|0
    2|1
    • Doğrusu beni de bu kafaya sahip birinin Oda Tv'yi kötülemesi şaşırtmadı.

Yargılanacak tabii ki, Ergenekon Davası'nda yargılanacak hem de. Bi ülkede doğru söyleyenler, sözünden kaçınmayanlar yargılanıyorsa Oda Tv'de gayet de yargılanır.

Yazarların sözlerini esirgememesi battı değil mi...

Dünden beri düşünüyordum, hani bu evle yurt olayına neden bu kadar taktı diye. Sonra evlerin yurtlardan çok çok daha kötü olduğunu öğrendim. Haklısın tabii karıştırmamak gerek.

• Haha güldürme beni :) Zaten ne kadar suçsuz insan varsa ergenekondan yargılanan; ya manipülasyon yapmaktan ya çantasından kalem çıkmasından...:D

Düzelttim ya.. Ama farketmemiş gibi yapmak çıkarına di mi..:)

• Ooo çok özür dilerim görmedim gerçekten kusura bakma :)

Binlerce klasörlük delillerin olduğu davada heral herkesin çantasından çıkardığı kalemlerden bahsedilmiş olamaz değil mi ? Herşey apaçık ortada bulunanan silahlar yapılan görüşmeler ilişkiler hala bu şekilde görmek istiyorsan davayı artık o da senin bileceğin iş

• Kuzenimi aradıklarını biliyorum sırf yalanmak faydalanmak amaçları. Reddetmişti.(Fem dershanesine gitmediği halde)

1|0
    0|0
  • Benide üniversiteyi kazandığım sene aramışlardı.Dersaneminde cemaat işleriyle alakası yoktu ama bana dersanedeki matematik hocam vasıtasıyla ulaşmışlardı.Bende sert bir şekilde reddetmiştim.

0|0
    0|0
  • ya ne cemaat evi.. aklını başına al.. git adam gibi bir arkadaş edin.. beraber eve çıkın. cemaat evi nedir.. gerildim bak yine

0|0
    0|0
  • benim fem e giden hemen her arkadaşım cemaatede girdi. orda var birşeyler :)

0|0
    0|0
    • Yok yok, Fem dershanesine Aydınlık gazetesiyle giriyordum ben :) Dik dik bakıyorlardı elimdekilere.. Girmeyen girmiyor...

• tabiki girmeyen girmiyordur benim çevremdekiler girdi hep sadece :) sende baya uyuzmuşsun hani :) ne gıcık olmuşlardır sana oradakiler :)

• istemeyen insana ulaşmazlar.sert bir dille karşı çıkarsan kimse seni bir daha aramaz ;)

0|0
    0|0
  • Yalan attığın belli oralardan aramazlar yurda yerleştirirler

0|0
    0|0
    • Tamam öncelikle şunu söylemeliyim. ''Cemaat evleri'' aklımda kalmış. Yurt yazmam gerekiyordu yukarıya. Yanlış olmuş.

Ama ev yerine yurt yazınca da anlatmak istediğim şey değişmiyor.

Ayrıca size bir önerim bu kadar atara atar gidere gider davranmayın derim. Bir insan hakkında kanaat getirmek bu kadar kolay olmasa gerek. İleride sorun olur sizin için.

• bütün istihbarat onlara çalışıyor demekki

0|0
    0|0
  • Kımseye zorla dayatma yapmıyorlar, İhtiyacın varsa gidersın ve ihtiyacı olanlara da yardım ederler.

0|1
    0|0
  • Cemaat iyidir.Güvende olursun.

0|0
    0|0
  • saolsunlar zamanında çok yardımcı oldular bugünlerde onların payları büyük..

0|0
    0|0
  • Ben hic onlara katılmadım ve hiç de aranmadim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aranmam mi cemaatle hic alakam yok ama yurtlar her gun ariyor

0|0
    0|0
  • Beni de arardı dershaneler çok yılışık olanları vardı içlerinde ama hiç Fem aramamıştı onlara hitap etmiyorum demek ki :P dershane sınavlarında falan numaranı yazıyosundur muhtemelen ordan ulaşıyorlardır...

0|0
    0|0
  • fem dershanesine gittiysen çoktan aranırsın

her türlü bilgiye ulaşabiliyorlar kazananların

1|0
    0|1
  • Arandım ama gitmedim

0|0
    0|0
  • herkesi arıyorlar gittiğin dersane önemli değil hatta evde hazırlanıp kazananları bile arıyorlar onlar için tek kriter üniversite kazanman..sen düşün artık bu bilgiler nerden gidiyor onların ellerine hatta geçen yıllarda ösym bununla ilgili bir açıklama yaptı ama kimse inanmadı haliyle.

0|0
    0|1
Yükleniyor...