Neden öpmek istedi bana ne oluyor aklımdan çıkmıyor yanlış bir şey mi

arkadaşlar benim 2 yıllık bir iliskim var evlenmeyi düşünüyoruz ama önümüzde çok engel var ve evlenince mutlu olacağıma emin değilim. bir arkadaşım var onun da sevgilisi var ama o bana sevgilim olmasaydı seninde olmasaydı farklı olurduk dedi. bende öyle düşünüyorum ama ilimizde olmayacağını biliyoruz çünkü o da ayrilmaz bende. dün yanına gittim konuşmak için sende farkındasın bende dedi farklı şeyler var ama olmayacgnın da farkındayz dedi bende unutalım konuştuklarımizi dedim zamanı gelince unutcz zaten ddi bana yaklasti ve opmek ıstedı izin vermedim elimi tuttu sarıldı benim basım döndü korku heyecan üzüntü hepsi bir aradaydi çünkü.sizce niye opmek isted i cinsellikle alâkası var midirçok yanlış birş mi yaptm :(

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• yanlış yapıyorsun tabiki.. aklında başkası varsa neden şu an birlikte olduğun kişiyi üzüyorsun.. onu hiç mi düşünmüyorsun.. ikinizinde mutsuz olacağı bir ilişki mi istiyorsun... söyleyecek o kadar çok şey var ki... ne yapmak istediğine bir an önce karar ver.. birlikte olduğun çocuğa da yazık.. onu da düşün biraz.. hayat sadece senden ibaret değil etrafındaki insanları da mutsuz edeceksen gereksiz yere sürdürme ilişkini..

1|0
    0|0
    • ama ben ona da söyledim ondan ayrılmam ayrılsam bile uzun bir süre kimseyle cikmam diye ama duygularma engel olamıyorum sürekli düşünüyorum ilerisi yok onunda sevgilisi var ama böyle oldu ne olduğunu anlamadim

• tamam ama o bana güven vermiyor bak evlenmmz için yapması gereken şeyler var okuması gibi mesela ama o baba parasina guveniyor bak ilerde mutsuz kastediyorum yine aynı pembe biraz gayret etmesi gerekmez mi ilerde keşke başkası olsaydı demekteydi korkuyorum

• valla yazdıklarını biraz zor anlayabildim açıkçası onun okumasını istiyorsunda bence sende biraz oku.. neyse konuya dönecek olursak tekrar ediyorum mutsuz olacağın bir ilişkiyi sürdürme zaten. ikinize de yazık.. yani sen mutsuz olacağına inandığın halde ve aklında da başka biri varken neden bununla hala birliktesin ki ? bence sen önce kendi içinde ne yapmak istediğine bir karar ver.. iyi düşün sonuçta evlilikte kolay bir şey değil.. kalan hayatını ikilem içerisinde mutsuz bir şekilde geçirme..

Erkekler Ne Diyor 9

• niyeti cinsellik açık ve net. Seni denemiş sadece, yakınlaşma olur mu olmaz mi diye, uzak dur ondan...

2|0
    0|0
    • bi erkek sadece cinsellikten mi opmek ister yani

• bunu hep yapmak istemiş içine ukte kalmaması için yapmış bunu sadece...

• bilmiyorum ya :'(

• Emin degilsen kafanda o kadar sey varken niye evleniyosun ki.

2|0
    0|0
    • uzun süre oldu çünkü o ayrılmak istemiyor hiç bir zaman.

• valla bence sevdiginden emin degilsen yol vericeksin bir ömür gecmez.

• o bence seni kullanmaya çalışıyor başka bir açıklaması yok hareketlerinden onu sezdim sanki

1|0
    0|0
    • ama öyle biri değil yani bir erkek sadece kullanmak için mi opmek ister

• tabi

• önce sen yazmalısın ben sana yazamıyorum

• 1 kalpte birden fazla aşk olur mu? Olur ama o kalbe fazla gelir sonra taşma yapar bu seferde içinde ne kadar aşk varsa bianda boşalır gider sonra tek kalırsın:)

0|0
    1|0
    • aşk değil zaten ama ne bilmiyorum

• bu duygudan kurtulmanın gerekiyor

• önce düzgün cümleler kurabilmen gerekiyor sonra ondan da kurtulursun:) kurtulmam yazman gerek:)

• ikiniz de birbirinizi seviyosunuz demek ki. bence şu an çıktığınız kişilerden ayrılın ve siz bir araya gelin.

1|0
    1|0
    • o olmaz ışte ben uzun bir iliskiden sonra biriyle cikamam o da olmayacağını biliyo bende unutacakz zaten herşeyi diyor

• ateşle barut misalisiniz bence siz. başkalarıyla birlikte olsanız bile illa günün birinde kendinize engel olamayabilirsiniz. o zaman daha büyük suçluluk duyarsınız.

• aynı şehirde olmayacağız zaten gidecem ne zaman görüşürüz bilmiyorum ama yanlış değil mi bunlar

• sarılmş ama sana kötü niyetli değil yanında olduğunu hissetmeni istemiş tepkin sert olunca çekmiş kendini bişey olduğunu sanmıyorum kötü düşünme hemen

0|0
    0|0
    • ama bir kaç kere opmek istedi kendine çekti ve kötü bir niyetim yok dedi olsa çok değişik kızlar var yani onları yapabilecek neden sen olasın dedi

• hmmm anladım o zaman dikkatli olmanda fayda var temkinli ol yeter sonuçta kendini teslim edersen sonra bırakırsa üzülürsün alçaltma kendini unutma peşinden koşmalı özel olmalısın herşeyi şimdi yaşarsan evlendiğinde ne kalcak dikkatli ol yeter zaten sana değer veriyosa bırakmaz ...

• aşk-ı memnu gibi olmuş

0|0
    0|0
  • O çocuktan uzak durmalısın ve onu düşünmemelisin. Yoksa çok huzursuz olursun.

1|0
    0|0
    • peki neden?

• ben yaşadığım zinayi mi anlatıyorum

• Hayır, ben sen zina yaşıyorsun demedim. Yaşayanların ve bunu utanmadan açıkça söyleyip millete gösteriş yapanlar yüzünden sinirlerim bozulduğunu söyledim sadece. Seninkine gelince de sana uzak durmalısın o çocuktan dediğim halde onunla hala yakın olmak istiyorsun. Bu da benim sinirimi yine bozdu. Sen o çocuğu istiyorsun. Banane bu yüzden.

• bir veda busesi kondurmak istemiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...