Bacağım şişti, lütfen yardımcı olun :(

Dün gece halamlarin köyüne gittik ve yatılı mîsafir olarak orda kaldık, gece kaşınmaktan uyuyamadim. Sabah oldugunda bacaklarim kipkirmiziydi sivrisinek soktu sandım ama halam burda sînek olmadıgını böcegin filan ısırmıs oldugunu söyledî. Aradan bigün gecti simdi evdeyiz bacagimda o isirilan yer gittikce şişiyoşu anavcumun ici kadar sislik var etrafi kipkirmizi olmus kaşınıyo delî gibi babam bunun sivrisinek olmadıgını söyledi. Ama aynı zamanda his kaybıda var, örümcegin ısırdıgını düsünüyorum ne yapabilirim lütfen yardimci olun spidermana dönüsmek istemiyorum :(

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Doktora git,ama öncelikle üzerine buz koy ,stilex krem varsa sür,ama yine de doktora git sonrası iyi olmaz,

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• paniğe gerek yok yüzde yüz tahta kurusudur :) üniversiteden engin bir tecrübeye sahibimde :))) akşama birşeyin kalmaz

1|0
    0|0
  • örümcek değil de akrep sokmuş olabilir doktora görünmelisin,geçmiş olsun :(

1|0
    0|0
  • Böcek ısıran yere çapraz atıyorlardı arazideyken :D Tabi sen gerekirse spiderman olurumda oraya çapraz atamam diyeceksin

1|0
    0|0
  • Kaşımamaya çalış sık sık suyla yıka, olmadı hastaneye görün.

1|0
    0|0
  • bacağında böyle şişlik varken buraya gelip yazıcağına en yakın sağlık ocağı ya da hastaneye gitmeye ne dersin? iyi fikir olabilir bence?

0|0
    1|0
  • kene falan olmasın hemen doktora derim...

1|0
    0|0
  • Gecmis olsun, doktora gitsen hemen? Oradakiler anlamaz ki

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...