Siz saç kestirince pişmanlık Yaşıyor musunuz ?

Saçım çok uzun kestirsem pişmanlık yaşar mıyım ? Çok sıcak çok bunaldım saçlarımdan :(

1|0
44|40

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• iyi hatırlattınız bende gıdıp enseyi aldırayım bari bugun,takmayın kökü bizde nasılsa:)

0|0
    0|0
  • ben hayatımda 3 kez sacımı 0 a vurdurdum oda bir kızın sacındaki bit yüzündendi ne çektim kızlardan be bitleri bile bana bela oldular ya :( o yüzden saç kestirdiğimde o anılarım aklıma geliyor birden ve hüzün sarıyor

0|0
    0|0
  • Bir tutamını bana yolla :DD

0|0
    0|0
  • neden gittiğim berberler her gittiğimde farklı kesiyor. mesela aynı berbere 4 kere gitsem her seferinde farklı kesiyor. başka berbere gittiğimde o da aynısını yapıyor. benim mi kafam değişik bu ilçenin berberleri kötü anlamadım :/

0|0
    0|0
  • Pişmanlık kaçınılmaz gibi :)

0|0
    0|0
  • bence kestirme. uzun saç çok yakışıyor kızlara.

0|0
    0|0
  • kış geliyor azdaha sabret uzun saç iyidir sonra beğenmezsin pişman olursun : ) bırak erkek arkadaşın okşasın o saçları kestirirsen nasıl sevecek saçlarını :P

0|0
    0|0
  • Olmuyorum fazla sac yok :D

0|0
    0|0
  • Eskiden bende çok üzülür pişman olurdum fakat son bir kaç yıldır kuaförle rahatça konuşup nasıl istediğimi belirtiyorum, oda istediğim gibi yapıyor böylece berber fobisini atlattım :))

0|0
    0|0
  • Geçen ay hayatımda ilk defa 3 numaraya vurdurdum çok rahatım ama sen kız olduğum için tavsiye etmem :)

0|0
    0|0
  • Kısa saç hiç yakışmıyor bana saç kestirmekten nefret ediyorum ondan(uzun saçlıyım ama arkadan filan çıkmıyor kız gibi değil kıvırcıkta değil önü uzun sadece)

0|0
    0|0
  • pazar günü 2 numaraya vurdurucam, bide kirli sakal. ohh

0|0
    0|0
  • Hiç üzülmüyorum aksine mutlu oluyorum :)

0|0
    0|0
  • yooo iyi oluyor hatta kafam rahatlıyor eskiden 3 numara yaptırırdım. şimdi yaş ilerledi şık olmuyor.

0|0
    0|0
  • pişmanım hemde çok pişmanım

0|0
    0|0
  • Evet duyuyorum para verdiğim için berbere 15 lira hı hı:)))

0|0
    0|0
  • kökü sende değilmi hacı kez yaz günü rahatla kışın yine uzar

0|0
    0|0
  • Ben hiç yaşamadım. Aksine daha çok mutlu oluyorum. Çevrem de saçlarımı kestirdiğim zaman yakışıklı olduğumu söyler :)

0|0
    0|0
  • ben kestirdim pismanim benim saclar kolay kolayda uzamiyo kisada yakismiyo bence uzun kalsin önleride rampa yapıyoruz en iyisi o gidiyo çünkü

0|0
    0|0
  • Bence kestirmelisin kışa tekrar uzar biraz rahatlamalısın...

0|0
    0|0
  • ben uzun bırakmıyorum da sen kızsın kesme bence...

0|0
    0|0
  • Saçım kesilirken ortalarında çok beğeniyorum böyle kalsın diyorum koltuktan kalktığımda pişman oluyorum :)

0|0
    1|0
  • Kazıttım.

Rahatladım...

1|0
    0|0
  • eve giden en kısa yolu düşünüyorum:)

0|1
    0|0
  • yaşamam mı tam bir ikilem yasıyorum kestiriyorum 2 gün sonra pismanlık

0|0
    0|0
  • hımm olabılırde olmayabılırde.. sac senın uzar nasıl olsa..

0|0
    0|0
  • Zaman zaman..

0|0
    0|0
  • Hayır kısa saçta yakışıyor.

0|0
    0|0
  • sıcakalrın bitmesine bişi kalmadı.

seviyorsan bırak kalsın

1|0
    0|0
  • yoo çok güzel oluyor valla :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 44

• eskiden çok yaşardım 1cm den fazla kesse kuaförle tartışırdım :) fakat artık yaşamıyorum zaman zaman değişikliğe insan gereksinim duyuyor.Birde kendimde şöyle birşey farkettim saçım uzun olsada kendiminkinden uzununu görünce benimki ne zaman okadar olacak yaaa :) demeye başkıyorum sonra kısa görüyorum ne rahat ! diyorum.Anlayacağın kestirmekte uzatmakta çözüm olmuyor illaki kendimizde olmayan birşey bulup istiyor ve pişman oluyoruz.. :) kısacası o an rahatlığına bak sıcaklarda yakında bitecek benden söylemesi ;)

0|0
    0|0
  • Lisedeyken kestireyim dedim salak kuaför yanlış kesti saçlarım omuzlarıma bile gelmiyordu :D Bir ara hep topluyordum ki toplu saçı hiç sevmem sırf o kısalığı görmemek için toplardım...Nasıl pişman olmuştum ağladım da galiba. :D Şimdi belimde 3 ayda bir kırıklarını aldırıyorum bir parmağı geçmemek koşuluyla asla kestirmem.

0|0
    0|0
  • sene 2006saat 17.00 sularında kuafördeki hazin sonum :d

İlk defa annemle gitmiştim gitmez olaydım annem çok kısa kes demiş ben o kadar tarif ettm emin ellerde gibi oturuodum bir baktm saç kısacık oldu noluyo nan dedimn annemn başnın altndan çıktığını anladım ama ne farkeder saç gitti bile o kadr kısaydı ki inanmazsın ama 5 saat ağlamıştım okulda bunalıma girmştim kimseyi görmek istemiodum falan neler çektim ya zaten o dönemden bir fotom bile yok :D artıkın o kuaförü görünce kafamı değiştiriorum lanet okuyorum :D :D

0|0
    0|0
    • Bu heyacanı sizlerede yaşatabilirim ciddi bayanlar eklesin.

vicdansızkuaför@hotmail.com

• en son yeter beee bu neeee deyip makası alıp kendim kestim. pişman değilim :D

0|0
    0|0
  • evlat acısı gibi:(

0|0
    0|0
  • saç ne yaaa o ne eeee kıllll resmenn koltuk altındaki şeyin aynısı bacaklarındaki şeylerin uzun hali ne yaniiiii oooo neresi estetikk kestirdim bir keresinde sıfıra vurdumm insnaların bu saçma sapan saç sevdasına bak yaaa ağlıycam sinirimdennn yaaa taktıkları şeye bakk sennn mağara insanları gibiii kes kızım kesss sen her kız olmaaa saç güzeli değil yüz güzeli oll unutma çirkin bir kızı da saçalrı kapatır allar şallar güzelleşirr güyaaaaa

0|0
    2|0
  • pismanlik ne kelime..evlat acisi yasiyo gibi oluyorum :))

0|0
    0|0
  • uçlarından aldırmalısın büyük miktar kestirirsen pişman olursun ben geçen sene düştüm bu hataya şimdi uzatmak için yapmadığım şey yok ama diyim ha :D

0|0
    0|0
  • İstediğim gibi yapmadıkları zaman çıldırıyorum eve gelip birde onun yasını tutuyorum, göya mutlu olmak için gidiyoruz, yalan en büyük stres bu dengesiz kuaförler yüzünden oluyor.

0|0
    0|0
  • kestirirsen çok rahatlarsın

ama mutlaka pişmanlık yaşarsın :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kestirmee. LUTFEEN. Cok kotu hissediyorum kestirdigimde. Uzadiginda kestirecegim diyorum, kestirincede yapamiyorum. Yakinda kuafor salonlarina girip butun makaslari kiracagim. :)

0|0
    0|0
  • ıyıbır kuaforde cok kestrme uclarından aldır derım benmde saclarm belıme kadr uzundu sıkıldım bunaldım ole yaptrdm olede rahtlyr ınsan bıde sacının saglıklı uzaması ıcın arada bır makaslattrmak sart...valla arada ole yaptrmak sana motıvasynda olur...:))

0|0
    0|0
    • her ay uçtan alıyorum zaten

• ozamn sorun yok sıcaklarda gecıyr zaten...ama cok bıdegsklık ıllkı ıstersn..ozamn kat attr kesım yaptırmadan..

• Saçlarım bir cm.uzasa krize giriyorum..Kısacık saçlarımın modeli bozuluyor:/ yüz güzelliğine güveniyorsan,özellikle güzel bir burnun var ise kestir,uzatma.

0|0
    0|0
  • uclarindan kestirirken bile, uzuluyorum :)

0|0
    0|0
  • evet ama sonradn alisiyorum,saclarimi kestirdiktn sonra yerde gorunce agliyasm geliyorr:( yine kestircem cok kiriklarim var mecbur yani

0|0
    0|0
  • Olana sevinmiyorum , gidenin ardından ağıt döküyorum.

0|0
    0|0
  • yasamazmiyim dün kestirdim bugün bunalimdayim :( ama isin güzel tarafı banyo ve kurutma safhasi.cok rahat ediyorsun.

0|0
    0|0
    • Ya kuzummm... Tabi ki uzar ;)) Hem bak Güller içinde en makbulu gonca güldür çoğu zaman ;) Senin saçların kısa olsada olmasada onları taşıyan sensin.. Sen her halinle makbulsün ;)

Oyşşş :D Ne guzel konustum :D

• Benimki gibi gür ve dalgalı saçlarınız varsa iyi ki kestirdim diyorsunuz.

0|0
    0|0
  • uçlarını aldırırım daha fazlası pişmanlk :D

0|0
    0|0
  • Denemiş olursun içinde kalmaz en azından. nasılsa uzar tekrardan kaybedicek bişeyin yok

0|0
    0|0
  • pişman olmayacağın şekilde az kısalt bence. uzamak bilmiyor çünkü saç

0|0
    0|0
  • Pişman olursun, kestirme :/

0|0
    0|0
  • Kestirme topla sürekli rahat edersin

0|0
    0|0
  • pişmanlık kaçınılmaz.

0|0
    0|0
  • Hemde nasilll kestirme sakin :) Topuz yap :)

0|0
    0|0
  • kendim kestigim icin anca kendime kizabiliyorum, bu da iyi bir duygu en azindan yaptigimi bicerim mantigini yasiyorum

0|0
    0|0
  • değişiklik ıyıdır kestır gıtsın ;D ben genelde kat attıryorum 3 ayda bır az kesılıyor olamsına rağmen yıende ilk gun br garıplık oluyor ama ertesı gun ayna karşısndan alamıyorum kendımı ıyıkı kestırmışım dıyorum:D

0|0
    0|0
  • Bnm saçım belimdeydi ailede tartışma yaşadım ve yüzümn hizasnda kestirdim şimdi it gibi pişmanım üstünden 3 ay geçmesine rağmen :(

0|0
    0|0
  • valla sıcaktan bende saçımı kestirdim.küt yaptım.toplanmadı ensemi yaktı sıcaktan..kestirceksen toplanıcak şekilde kestir..göğüs hizandan biraz yukarı kestir.yeter.o kadardan pişmanlık yaşamazsın zaten

0|0
    0|0
  • benim saçlarımda bir ara uzun du ama öyle böyle değil baya uzundu

kuaförde kısacık yaptırdım sıkılıp pek pişman da olmadım

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    14
Yükleniyor...