Türkiye Ligi mi var sandın FENER?

Konyadan avans aldı 2 tane sonra 3 yedi Elin oğlu avans bile vermedi (ARSENAL) avans sız 3 tane verdi Fener abone oldu 3 e hadi hayırlısı... :) Siz ne diyosunuz?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Rezalet bir oyun oynadılar 45 dakikada 3 gol yediler ve ayrıca defansın yediği çalımlar-verkaçlar falan hani bir an pes oyunuyorum zanettim kendimi.Yıl 2050'de olsa bu fenevliler illede 6-0 der durur.Ne hale düştüler farkında değiller.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• zor maçtı yenileceği kesindi

0|0
    0|0
  • Rezilliklerine gülüyorum sadece ..

Arsenal'ın yeneceğini söylemiştim ama Fener'in bu kadar kötü futbol oynayacağını bilemedim .. Bakalım rövanşta kaç tane yicekler.. :)

Tebrikler Arsenal ..

0|1
    0|1
  • Üzüldüm yani gavura yenildiler.Ama gerçekten bu kadar berbat oyun olurmu.Çok sıkıcıydı.:)

0|0
    0|0
    • Başlarında Kocaman olaydı daha iyiydi... Yanal bişey yapamayacak bak görsen amman unut dertleri salla gitsin yanalı gönderecejkler bak gör sen :D :D

• Aykuta dua ediyolar:)

• Yaşasın forzagalatasaray :)

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• fener kötü başladı

0|0
    0|0
  • fener hem gs maçında heö konya hem arsenal maçında geçen yılı aratacağını gösterdi. Zaten öncelik olmayan ersun yanal ve onclik olmayan eneramo gbi takımda yapılan değişiklikler takımı zaten varolan cızgısınden geriye götürdü. Yanlız şu varki ,gs fenere karsı super kupa maçında zorlandı. Bu gs nınde bu yıl konsantrasyon sorunu olduğunu gösteriyor. Böyle bir fenere 6-7 tane atması lazım dı çünkü fener son yılların en kotu zamnını geçiriyor bana gore.

0|0
    0|0
  • orta saha dirençsiz!daha çok yerler takviye olmazsa!

0|0
    0|0
  • Arsenal ilk yarı,üzerimize gelin de gol atın dedi,2.yarı zevkli gecsin hesabı.

fb'liler kokudan ortasahayı gecemedi,ee Arsenal'lilerde bundan sonra yapcak birsey yok dedi.Ne ise Emirates'te fb belki saldırır,Arsenal'de önlerinden cekilir ve 2 tane yer.2.yarıda bunun acısı ile 5 tane atar :)

0|0
    0|0
  • Arsenal'i Yeniyoruz ; Kupa Alıyoruz.

Fener'i Yeniyoruz ; Kupa Alıyoruz.

Arsenal feneri yeniyor ; Para alıyoruz. :)

0|0
    0|1
  • kardan adam olur fenerden adam olmaz diyorum türk milli takımını 7 likten 57 cileğe çekmiş bir teknik adamı başına getiren takımdan ne beklenir inş küme düşer

0|0
    0|0
  • o değilde hakatten Fenerin durumu kötü elindeki kadro çok kaliteli ama ligde ilk maçta lige daha yeni çıkan Konya karşısında 2-0 öndeyken 3-2 yeniliyor üstüne de kendi evinde çok net bir skorla Avrupa maçında Arsenal'dan darbe yiyor.

0|0
    0|0
  • Biz FENERİ karşılıksız sevdik..

0|0
    0|0
  • liverpool bjk= 8 0

chelsea gs 5-0

0|1
    0|0
    • ya sen 3 gün önce ne yemişsin önemi var mı? sen geçen yıl yarı finalde benfica yı elinden kaçırdın final oynayamadımn kadıköyde son 45 dakikada 3 gol yedin eksik Arsenal den kocaman duraydı iyiydi...

• benfica - fener: 7-0

• fb 6 gs 0 onu unutmuşun. bu arada sima 7 fb 0

bunları arada paylaşmakta fayda var.

Yükleniyor...