Real Madrid mi Arsenal mı daha güçlü takım?

gs 3-0 deplasmada mağlup olmuştu... Fenerbahçe ise kendi sahasında arsenala 3-0 mağlup oldu gülme komşuna gelir başına yinede üzüldüm Fenerbahçe için emre ve meireles yuhlandı ve ıslıklandı hani bu iki futbolcu çok iyiydi süperdi ne oldu?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Gs fener karşılaştırmasını doğrudan gs ve fb maçları üzerinden yapsanız daha mantıklı. Zaten super kupa maçına bakacak olursak çok az bır farkla gs daha iyi bir takım. Bana sorarsanız ıkısıde genel olarak kötü takım. Real madridin teknık drektoru 7-8 isteseydı o maçta atardı. Fatih Terimin kankası olmasına dua edin.

0|0
    1|3

Kızlar Ne Diyor 7

• Senin kıyaslamana tüküreyim ben be .. Galatasaray Real deplasmanında 3-0 yenilmesine rağmen ne biçim futbol oynamıştı ..

Dünkü fener futbol mu oynadı Gizli .. Abi atak yapmıyosunuz barı savunma yapın .. Rezillikten başka bişi değildi .. Arsenal ezdi resmen ..

2|1
    0|0
  • fener şu an takım olarak kötü,reali arsenali düşüneceğine direkt fenerin durumunu düşünseydin bu soruyu sormazdın

0|1
    0|0
  • Bence real madrid daha iyi daha güçlü.

0|1
    0|0
  • real madrid daha iyi

0|0
    0|0
  • Madrid daha güçlü. Emrede yuh u hep hakediyordu zaten. Geç bile yuhlandı

1|1
    0|0
  • Real-Madrid.Ayrıca dün Arsenal kendisi iyi olduğundan değil,Fener kötü olduğundan kazandı.:D az maç izle.

0|0
    0|1
  • Emrenin yuhlanması doğal bence

Ayrıca ne alaka Madrid-Arsenal..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kim kime gülmüş yine

0|0
    0|0
  • orta sahaya takviye şart

çok zayıf

konya 3 ledi

arsenal üçledi!

0|0
    0|0
  • Ne saçma bir kıyaslama yahu..

Gs deplasmanda maglup oldu,icerde ise Real Madrid'e 3 tane attı.Kaldı ki Gs deplasmanda 3-0 maglup olmasına rağmen R.Madrid karsısında ezilmedi ve cesur futbol oynadı.Net 3-4 tane posizyonumuz ve verilmeyen 1 tane yüzde yüz penaltımız vardı.

fb ilk 60 dakika 10 kisi defans yaptı bee..

Sunuda söylim tabi,R.Madrid Arsenal'den tabi ki daha güclü bir takım.

0|1
    0|0
  • FB nin Arsenale yenilmesi kadar doğal bir şey olamaz iki takım arasında dağlar kadar fark var şaşırmadım

0|0
    0|0
    • Kendi sahanda bu kadar korkak futbol oynayamassın..Dağlar kadar fark dedigin,fb'de bir sürü Avrupa'da kendini ıspatlamıs yıldız var..Bu kadar da ezilmemeliydi..

• Gs gecen yıl CL'ye ilk 8'e girdi.2 hafta önce Emirats Cup'ta Arsenal-Porto'yu yendi.

Gs ve diğerleri diye ayıralım bence..

• GS liyim ama onuda beğenmiyorum avrupada oynadıı oyunda

• tabiki madrid bu soru çok saçma

0|0
    0|0
  • Real'i Arsenal'la karşılaştırmak abes haaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...