Nasıl bir eş olacaksınız?

Sorum erkeklere.

Ben evlenmeyi düşünmüyorum cevabı kabul değil. Bunu düşünenler de eğer evlenirlerse nasıl bir eş olacaklarını söylesinler.

Not: Nasıl bir baba olursunuz demiyorum. Çocuklara tavrınızı katmayın olaya.

Kadınlar, sizler de yorumlarınızla katılabilirsiniz elbette.

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• evleneceğim insana bağlı..

1|0
    0|0
    • 'O zaman ... yapan bir eşim olursa, ... yaparım' gibi cümlelerle açıkla. :)

• Aynen, daha açıklayıcı olaydı iyiydi. :)) Neyse, buna da şükür.

• şimdi evleneceğim insan; daha kapıdan çıkar çıkmaz kendini özletecek, akşam onunla karşılaşmak için sabırsızlanacağım zamanımı onunla geçirmekten mutlu olacağım biriyse.. bana bu duyguları hissettirip yaşatan insan için başını yüreğime koyduğunda bulacağı ve hissedeceği en güzel şey huzur olur.. :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Rüyalardaki gibi bir Eş olurmuş benden diyorlar..! Her haltı bilmenin ve çok Okumanın artıları sanırım :-)

1|0
    0|0
  • benim bir sevdigim vardı onla almadı ama hala birbirimizin aklındayız aileler izin vermiyor yemin ettim başkasıyla evlenmeyecegim hatta bu yeminne baglı bir iddaaya girdim 30 uma kadar evlenmeyecem yüklü bir para alacam :) ben aşk evliligi yaparım oda karıma karşı hep sevgi saygı içerisinde geçer ama bişey olur sinir eder en kötü bagırırım benim evliligim çok güzel mutlu geçer ben anlayışlı sabırlı dinlemesini bilen şakalaşmayı bilen gezmmeyi bilen birisiyim onu hep mutlu edecegime inanıyorum ne kadar güzel ya düşünsene bana kocacıgım diyor o zaten yeter be (ama bir süreligine :) ) karım benim len o kadar güzel geliyor ki kulaga.

1|0
    0|0
  • taktınız evlendirmeye!

1|0
    0|0
  • Tecrübem olmadığı için yaşayıp göreceğim.

Allah kalp güzelliği versin.

link

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum ne iyi ne kötü diyelim

1|0
    0|0
    • Daha ayrıntılı yazsanız?

• ne yazıyım cok iyi olurum mu diyim bunun garantisini veremem ki test etmeden insanların iyileri görecelidir ailemin sorumluluğunu bilirdim ve ona göre davranırdım bu kısmından eminim

• ya kitaplarin arasinda bulurlar beni ya icki masasinda... malesef aile kurmak icin tasarlanmamisim, suc mu? buda mi gol diill ? :)

1|0
    0|0
    • En azından bir cümle kurabilmişsin nasıl olacağına dair.

• sinir bozucu biri olurum muhtemelen. alış veriş yapmayı sevmem düzensizim fazla rahatım beni alacak kız yandı. zaten kusura bakma ama ben evlenmim bırak.

1|0
    0|0
  • dıdır yüzünden kafasi dikilen eş olunur genel

1|0
    0|0
  • kıskanırım aşırı korumacı olurum

1|0
    0|0
  • Anlayışlı olacağımı düşünüyorum

1|0
    0|0
  • ben evde kalirim

1|0
    0|0
    • Kalmazsan nasıl bir eş olursun?

• insan bir moral verirde neyse :D kisiligim iyidir sadik bir insan olurum ve tabiki kibar ama biraz uçuk bazende cocuksu

• bunu öngörmek imkansız. bir erkeğin tavırlarını evlendiği kadın belirler.

1|0
    0|0
    • 'O zaman ... yapan bir eşim olursa, ... yaparım' gibi bir cümleyle açıkla.

Boşluklara 'iyi/kötü' koymayın. :))

• Aynen. :)

• Nasıl olmayayım ki:))) basbayağı olacam işte:)))

1|0
    0|0
  • Sadık ve temiz bir eş

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok sevilen bir eş olurum :)))

1|0
    0|0
  • hanı vardır ya tabir dışarda hanımefendi mutfakta aşçı yatakta o... bu felsefeyi uygulamak hayalim

2|0
    0|0
Yükleniyor...