Lig durumu maçlar fikstür Anlayamıyorum

Merhaba arkadaşlar futbolu severek sevrediyorum ama anlayamadığım bazı şeyler var mesela fikstürün inceliyorum. Türkiye süper kupası maçı var ama sadece gs fb yapmış neden beşiktaş yok. Sonra yine fb şampiyonlar ligi maçı var bjk cimbomun yok bknz

link

link

link

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Senin dediğin Galatasaray fenerbahce maci bir super kupa macidir lig sampiyonu ile ziraat Türkiye Kupası sampiyonu karsilasir tek mactir (bazi ulkelerde iki mac seklinde olabiliyor örn:ispanya) sampiyonlar ligi olayina gelince şampiyonlar ligine ligin ilk iki sirasindaki takimlar gider 1. Olan takim direk gruplara gider 2. Olan takim gruplara kalabiomek icin on eleme oynar on elemeyi gecerse gruplara kalir gecemesse uefa avrupa liginde yoluna devam eder. Ligi 3. 4. 5. Bitiren takimlar uefa avrupa ligine kalabilmek icin on eleme oynar bursaspor ilk macta elendigi icin avrupa bileti elinden gitti Trabzonspor ve Beşiktaş in ise bugun maclari var yenerlerse gruplara kalcaklar umarim anlatabilmisimdir :D

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• türkiye süper kupası:geçen senenin lig şampiyonu ve ziraat türkiye kupasini kazanan takım oynar. Tek maçtır.

Şampiyonlar ligi:bu sene galatasaray ve fenerbahçe turnuvaya katıldı. Galatasaray ligi lider tamamladığı için direk gruplara katılacak. Fenerbahçe ikinci bitirdiği için ligi, ön eleme maçlarını oynaması gerekiyor kazanırsa şampiyonlar ligi gruplarına, kaybederse uefa avrupa ligine gidecek.

1|0
    1|0
  • Geçen senenin lig şampiyonuyla kupa şampiyonu süper kupa da karşılaştı işte ..

Bir de ligi ilk 2'de bitiren şamp. Ligine 4-5 UEFA'ya

0|0
    1|0
  • Allah ım dünya üzerinde böyle hatunlarda varmış demek ki :)

0|0
    1|0
  • Şimdi bir dk. Sen böyle anlatınca bende anlamadım. Anlamak için o kadar zorlamaya, ince detaylar aramaya gerek yok ki :)

0|0
    1|0
    • Linkleri incele ne demek istediğimi anlayacaksın kimler hangi maçlara hangi hakla giriyorlar kimler neden giremiyorlar

• Derdimi bir tek sen anlamamışsın sanırım problem bende değil. :)

• ben açarım size isterseniz

0|0
    1|0
  • Fixtür takip eden kız da gördüm azrail al canımı

0|0
    0|0
  • ofsaytida biliyonmu bari :-O

0|0
    0|0
  • zamanla öğreneceksin

0|0
    0|0