Çocukken başınıza gelen olay ve şimdisi :)

Çocukken başınızdan geçen bir olayda şimdi olsa keşke şöyle yapardım ya da daha farklı olurdu dediğiniz bir anı var mı :)

Benimki: Bizim mahalleye misafir gelmişti. Ben havaya sürekli çember atıyordum ama altından kaçın diye de ikaz ediyordum :) en son attığımda misafir çocuğun alnına geldi bayağı bir kızardı iz bıraktı. Sonra ben kaçtım eve :) beni çağırdı kadın canım bir dakika gelir misin diye :) gittim gel bakalım nasıl oldu falan diye birden beni evin içine attı temiz bir şekilde dövdü :)) şimdi o kadın bir denk gelse diyorum :)))

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• benim çocukluğum çok vukuatlı geçti :D birkeresinde annemi kış günü balkona kilitlemiştim, balkondan insanların kafasına tükürür komür atardım, komşuların araçlarını yumurtalar, camlara domates atardım.

gel gelelimki şimdi aşırı disiplinli sade biri oldum nasıl oldum bilmiyorum ama bildiğin öncekinin tersi oldum :D

0|1
    0|0
    • İyiymiş ya çocukluğunu epey yaşamışsın :)

• tabi :D balkondan işememiş biri zaten çocukluğunu yaşamamış demektir,

ama bu konuda pederin beni bir dövme profesyonelliği vardı mübarek bir tokat atınca yüzümü yamulttu zannedip düzeltmeye çalışıyordum, ama iyi dayandı adam bana :D

• Balkondan işemek höö sen iyiymişsin valla :)))

Yükleniyor...