Ne olacak bu fenerbahçenin hali??

Fenerbahçe sizce ingilterede 4gol atıp şampiyonlar ligine gidecekmi?

Güncellemeler:
bu arada Galatasaray ile Arsenal arasında tarihte 3 maç oynanmış bunların 2sinden galatasaray galip çıkmış digeride berabere sonuçlanmış arsenalin galatasaraya karşı hiç galibiyeti olmadıgını biliyormuydunuz :)

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupaya hazır değiller olamıycaklarda galiba.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• FB Ülker mode on...

0|1
    0|0
    • Fenerbahçenin bugünkü maçta tek mağlubiyetinin sorumlusu kişi aziz yıldırımdır futbolcu alacağına drogba maskeleri alıp giydirseydi futbolculara maç böyle bitmezdi

• Bir fenerbahçeli olarak inancım yok

0|0
    0|0
    • inan inan aziz yıldırım yeni kanallar arıyormuş şikeyi avrupaya taşıyacak bak gör 4 atcak 4 olmadı rakip takımın futbolcularının aklını karıştırır galatasaray maçında meloyu öncesinde ardayı yaptıgı gibi büyük başkan büyük şike yapar rahat ol sen inancını kaybetme

• Şikeyi Türkiye'ye getiren GS kadar bu işte profesyonel olamadığı için bu hallere düştük :)

• evet ama şike yüzünden gs yargılanmadı ilklerin takımı fenerin başkanında malzemecisine kadar yargılanda kodese girdi :)) fenerin şike yaptıgı sene gs birazdaha zorlansa ligden düşecekti o sene hakan şükür bile futbol tarihinde ilk defa sebebsiz yere kırmızı kartı yedi..bana bitane şikeli maç söylesene :)

• Hıhıhı rüyalarında giderler ..

Ben en başında beri söyledim .. Tur Arsenal'ın. <3

0|0
    0|1
  • gitcez.

umuda bak nan :D

0|0
    0|0
    • bir gün seni birisi kıracak seni yiyecek sonra sen gübre olacaksın topraga karışacaksın toprakta çiçek açacaksın sonra gideceksin ahhhh ahhhhhh :))

• o gün gelince konuşalım bunları :D

• link oke görüşürüz fenerli :)

Erkekler Ne Diyor 15

• aziz gidince herşey düzelecek

0|1
    0|0
  • zamanla düzelirler

0|0
    0|0
  • iyiki arsenal burada üçledi şimdi orada yedek çıkıcaklar olası bir yenilgide ya da beraberlikte arsenalin fenere livenin bjk uyguladığı tarifeyi uygulayacağındanşüphem yoktu.

0|0
    0|0
  • Boşuna hayal kurup kendinize moral vermeyin kendi sahasından Arsenal'a 3 yiyen takım deplasman kaç yer bilmem.Bide tam kadro değillerdi.

0|1
    0|0
  • yattı balık yan gider...

0|1
    0|0
  • Birde şöyle düşünmek lazım

kaçınılmazsa zevk almak gerek :D

link

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaray'lı olarak sorunun hocadan kaynaklandığını düşünüyorum.Geçen seneden daha iyi kadronuz var ama oyun vasat...

0|0
    0|0
    • bence aziz yıldırımdan kaynaklanıyor futbolcu alacagına futbolculara drogba maskesi alsa daha iyi sonuç çıkartırlardı :)

• Emenike ve Alper benim beğendiğim oyunculardır...Alves'de gayet iyi fakat Aziz Yıldırım Cardozo nun peşinde bu kadar koşacağına tecrübeli ve disiplinli bir hocanın peşinden koşsaydı fener farklı yerde olabilirdi...

• alves araştırsana 3 maçtan 1tanesinde kırmızı karta takılan adam istikrarı yok lugana gibi bela olacak..emenike küçük takımların yıldızı olur ama fenerde oynayamaz snejder lar yokken selcuk nasıldı selcuk yıldızlarla oynamayı kaldıramadı emenike asla kaldıramaz..bidefa volkan yerine mert oynamalı adam daha istikrarlı volkanın 2golde hatası çoktu

• olaya bizim açımızdan bakmak istiyorum..

Arsenal'i Yeniyoruz ; Kupa Alıyoruz.

Fener'i Yeniyoruz ; Kupa Alıyoruz.

Arsenal feneri yeniyor ; Para alıyoruz. :)

0|1
    0|0
  • başınızda ersun yanal ve aziz olduktan sonra hiçbişi olmaz fenerden birazda gerçekçi düşünelim ingilterede 4 gol atmak hayalden başka birşey değildir

0|0
    0|0
  • şaşırtıcı birşey değil ki, fener yense aşırı sevinç olması gerekirdi. ben başarısız bulmuyorum gs li olarak. hoca yeni, birsürü yeni oyuncu var ilk devre bitene kadar fenerin düşüp kalkması normal zaten.

0|0
    0|0
    • arsenalde 4 oyuncu yeni transfer ve 5 oyuncuda eksik geldi onlar nasıl çabuk hazırlandı arsenalin as kadrosu gs karşı 1ay önce ezilmedimi?fenerliler her yerde biliyolar biz galatasaraydan güçlüyüz diye bas bas bagrıyolar şimdi ne oldu bizim 1ay önce ezdigimiz arsenal bunları kamyon çarpmışa çevirdi arsenalde yeni

• eğer aykut kocamanla devam etselerdi daha iyi hazırlanıp 1-2 farkla yenilip en azından mücadele gösterebilirlerdi. arsenal de istikrar var uzun süredir aynı hoca bildiğim kadarıyla ve kadrosu fenerden daha iyi o yuzden beklenen oldu diyorum. fenerlilerin artistliği ayrı mesele :) demek istediğim şaşılcak bir durum yok ortada.

• aykut çanakkale geçilmez yapıyor penaltılara kadar giderdi 2 maçta :)

• yalniz emenikede balon gibi yazik oldu aziz mafya islerinde daha basarili ersun yanalin fenerde ne isi var anlayan yok zaten

0|0
    0|0
    • aziz ceza evine girmeden önce emenike tıg gibiydi onada promosyon oldu :)

• o takım tutulmaz abi mafya baballarının takımından ne hayı bekliyon ?

0|0
    0|0
  • sen inanıyormusun kardeş 4 atacağına fenerin ...

0|0
    0|0
  • bence Arsenal 4 gol atar.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...