Arkadascamıı ? ne hıssedıyo sızce?

arkadaslar benım gecensene sınıf arkadasım vardı mert diye ama samımı degıldık.. bu sende dershane basladı oyle knusuyorz her ders arasında ıkı gun once bna yanagını sıktrcam korkuyrm bsey yapcn flan dye dedı bndee yo nıye bsey yapıyım dedım yanagmı flan sıktrdı snra bugun şakalasıyoduk falan konu acıldı bıyerden havalısın oglum falan dedndıı oda yok flan dedı nermınle bana havalı olsam sızle knusmazdım flan dedı şakasına bende yaa oylemı tamam ya flan dedım güldm flan sonra gderken hanı sevgılıler birbirlernn elını tutar ya oyle tuttu grusurz flan dedı daha sonra bız kapının onundeydık ben pas vermedım flan yuzume vuruyomus gibi falan yaptı bnde hıh konusmuyorm senınle flan dedım nermınle şakalasıyoduk bna vurdu falan sen sımdı nıye vuruyosun bu kıza flan dedı sonra nermınle mertın sınıfına gıttık sınıfta hocada var bız cıkıyoduk ben mertın omzuna vurdum sonra buda vurcak gıbı flan yaptı vurma bak flan dedımm snra geldı yanagını sıktrablrmym bıkere falan dedı sınıfın ortasında ynagımı sıktırdı hrkes grdu flan hocada var tabıı.. sızce mertın davranısları arkadasca mı yoksa bıseyler hıssedıyomuu ? :((

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• normalde hızlı okurum ama bu metni 45 dakikada ancak bitirdim

sonuç: senden hoşlanıyor

0|0
    0|0
    • saol ya :) nerden vardın böyle bı dsunceye tam olarak :)

• tesekkür ederım ozaman yorumun için :) bakalım artık neymıs derdı :)

• rica ederim iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 2

• arkdsca olabilr bnce

0|0
    0|0
  • yaşınız kaç

0|0
    0|0
    • erkekleri anlayamazsın ki hiç :(

Yükleniyor...