Bu sene şampiyon Beşiktaş mı olacak?

Bu sene sampiyon Beşiktaş olucak

Fenerbahcenin durumu ortada ee Fatih Terim milli takımın başına gececek bu sene sampiyon Beşiktaş mı?

Bugun mac izlerken arkadaslarla herkes boyle düşünüyordu

Hakeden şampiyon olsun

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle olamaz anadolu takımlarından şampiyon çıkar ama bjk yine şampiyon olamaz ... adamlar o ruhu yapılanmayı kaybetti ... artık kendini diğer takımlara büyük takım olarak hissettiremiyo yaptığı transferler zaten ortada bir fenere bak ya da galatasaraya

0|0
    0|0
    • Nornalde öyledirde ama bu şartlarda sampiyon Beşiktaş olur diyordı maci izlerken yani tek kisinim fikri değil genel fikir kardes

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• şampiyon Beşiktaş 2. kim ?

0|0
    0|0
  • fatih terimin milli takima gectigini kim soyledi kafanizdan uydurmayin resmi birsey yok ayrica gs bu sezon s.liginde cok iddali boyle bir donemde vasat milli takimin basinami gecicek

1|0
    0|0
    • Yalanlanmadı eksi sözlüğe bakarsanız

• kardesimşu anzaten takimi ümit davala yönetiyor kaldiki fatih terimsiz bile ortalıği yıkıyoruz fatih terimin sistemini umit davala ve hasan sasda kavrdi bjk ile gs nin kadro kalitesini kiyaslamaya gerek yok zaten kaldiki eksi ini sözlük gibi yerler resmi seyler degil ergenler diyor onu inanma boşuna

• Bir Beşiktaşlı olarak zor diyorum.

Ama imkansız değil.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|1
    • Kötü maksatla demedim kardeş sende fikrini belirtsen sevirim

• yok ben kötü maksat aramadım.. bu sene de Galatasaray'ın şampiyonluğu bırakacağını sanmam. geçen sene 10 puan fark attık ve Sneijder formda değildi. şimdi fırtına gibi adam. ve savunmaya da takviye yaptık. bu sezon bizi kimse tutamaz..

• Tamamda Fatih Terim gider ise durum değişebilir eksi sözlüğe bakarsanız

• Ligin henüz başı hiçbişi belli olmaz ama Beşiktaşım inşallah dileğim o ki inşallah şampiyon olur :)

0|0
    0|0
  • bu sene belli değil hiç birşey süpriz bekliyorum ben ama bakalım

0|0
    0|0
  • yaw güldürme bizi beşiktaş ağlıyor yahu fenerbahçeden kötü durumda :D

0|0
    0|0
    • Ya gecen hafta en iyi performans Beşiktaş taydı neye gülüyonki

• Şampiyonluk zor ama ligi fenerin üstünde bitirecek gibi duruyor

0|0
    0|0