1 yıllık sevgiliniz 4 yıllık en yakın arkadaşınızdan vazgeçmenizi istese?

İyi geceler herkese :)

1 yıllık sevgiliniz 4 yıllık en yakın arkadaşınızdan vazgeçmenizi istese ne yaparsınız?

hangisini seçersiniz? zor bir durum :/

• Sevgilimi seçerim
    27% (3)35% (7)32% (10)Oy Ver
  • Arkadaşımı seçerim
    36% (4)40% (8)39% (12)Oy Ver
  • Çok zor, arkadaşımla gizli gizli görüşürüm.
    37% (4)25% (5)29% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
arkadaşımı o* olarak görüyor, diğer arakdaşlarıma karışmıyor ama bu dediğim arkadaşımı kime sorsa herkes kötü şeyler söylemiş, arkadaşım bayağı güzel, çok laf atan oluyor falan, yanında gezmemi istemiyor, sebepler bu.

kulağına hoş şeyler gelmemiş.

Buna göre cevaplar gelirse sevinirim.

0|0
18|43

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşlığını bitirme ama o kızlada pek gezme olsun bitsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Sebebi Önemli Şimdi Ama

0|0
    0|0
  • çpluk cocuk muhappetleri yaa liseden mezun oun üniye gidin sonra kafa yapısı değişit:) seni şimdi kısıtlıyan insan ileride hayatında aldıgın herşeyde kısıtlar sevgilinin yarın olacagının garantisi yok ama en yakın arkadaşın bunu düşünmen bile hata...

0|0
    0|0
    • 23 yaşında erkek arkadaşım.

kafası ne kadar değişecek

• kimsenin seni değiştirmesine izin verme yaşı kaç olursa olsun o yokken arkadaşın vardı ve bu adam bir gun seni terkettiginde yine o arkadasın omzunda aglayacaksın...

• ben 3 seceneğide egale ederim.. zaten adı cıkmıs bırı ıse arkadsımla gorusmem.. eger arkadasım dostum ıse ona durumu ızah ederım o da yanlısı varsa duzeltecektır.

Baktım duzelmıyor araya mesafe koyarım..

Bakın Bır erkek bır kadın ahkkında sıze uyarıda bulunuyorsa onun goruslerıne saygı gosterın. cunku bız erkekler sızın gıbı son dk ya kadar beklemeyız. olayı gorur tedbırımızı alırız..

bırsey dıyorsak bosuna deıl kıskanclıktan değildir..

Sende objektıf olarak bakmaya çalış arkadasına yanlısı varsa ve sana laf getırecek konumda ıse benze boraz mesafelı olmak ıyıdır ;)

0|0
    0|0
  • arkadaşımı tercih ederim 4 yılın hatırı var 1 yıllık daha yeni tanımaya başladığım insanın hükmü olamaz..

0|0
    0|0
  • kendisi yol alır 4 yılın hatırı var 1 yıllıktan iyi tanır değer veririm zaman önemli...o zamanda ne yaşanılanlar var.. 1 yılda yaşanılanlar var

0|0
    0|0
  • senın sevgılının böyle bir arkadaşı degil ama buna benzer şeyler yapan bir arkadaşı olsa sen ne düşünürsün.Mesela hep karı kızla yatıp kalkan eve kız atan bir arkadaşı var senın sevglnde hep bununla gezıp tozuyo

0|0
    0|0
  • ha pardon ben en yakın arkdaşını erkek sandım.

0|0
    1|0
  • Sevgilimde olsa bana arkadaş seçme şansı veremez benim iradem var okadarda ukala ve uzun boylu olmaz kimse

0|0
    0|0
  • arkadaşlarımdan hayır görmedim ki ? sevgili tabikide ama gerçi sevgilidende hayır görmedim

1|0
    0|0
  • Seçim yapanı asla seçmem. Benim 17 aylık sevgilim var gelse sıradan bir kızla arasında seçim yaptırsa emin ol onu seçmem. Bu kişi sevgilimde olsa babamda olsa hiçbişey değişmez. Kimsenin seni kısıtlamasına izin verme tamam mı ? Seçimden ziyade daha az görüşürsün olu biter. Çok sıkıntı yapmaya gerek yok. Ama gerçekten kötü huyları varsa sende arkadaş seçimine dikkat etmelisin tabi.

0|0
    0|0
  • yıl onmlı degıl 3 aylık svgln ıcın dnuyalardan vazgecerken 5 senelık sevgln ıcın kılını kıpırtdatmazsn. msele yıl degl aranzdakı asl sevgı.. ona gre karar ver

0|0
    0|0
  • Kendin ol evlat, sana bahşedilmiş bir hayat var. Bugün erkek arkadaşın istedi diye arkadaşından vazgeçersen ileri de nelerden vazgeçersin bir düşün? Saygılar...

0|0
    0|0
  • senın basına mı geldı ?

0|0
    0|0
    • ALLAH ASKINA .D neerde oturuyorsun geleyım arkadasının sevgılısı olayım bı ınsan evladı kötu söz arkasından konussun laf atsın bir .d:D

• arkadaşımdan vazgeçmemin sebebini öğrenirim durumu değerlendirirm

0|0
    0|0
  • işte gıcık olduğum insan tipi. kardeşim senin için en yakın arakdaşın daha önemliyse sevgilinden ayrıl en yakın arkadaşınla birlikte ol. var mı kadar saçma birşey ya

0|0
    0|0
  • O benim sevgilim değildir çünkü beni sevse bneim mutluluğumu isterdi. ben arkadaşımla 4 yıldır berabersem onunla mutluyumdur. o yüzden bence hayır derdim.

0|0
    0|0
  • Aslinda zor bir durum, ben olsam ama yinede arkadasimdan vazgecmezdim sonucta arkadasinda bu durumdan hosnut degildir ve yapabilecegi birsey yoktur (sirf baskalari laf atiyor diye sanirim arkadasligimi bitirmezdim).

0|0
    0|0
  • 3 yıllık farkını isterim

0|0
    0|0
  • 4 yıldır bir şey olmamışsa bundan sonra neden olsun ki kız arkadaşın yersiz kıskançlık yapmış

0|0
    0|0
  • Kim olursa olsun seçim yapmamı isteyeni bırakırım ben. Bu seçimi yaptırırken seni düşünmüyorsa ileride daha kötüsü olur.

0|0
    0|0
  • Sen kimsin lan der ayrılırım.

0|0
    0|0
  • herhangi bir hatasını anlatmadan bana onunla konusma derse ki bu sundugu sebeb cok gecersizse kesinlikle o an sevgilimden ayrılırdım. cunki bunu dile getirmek bile cok edepsizce.

buyuk konusmus gibi görunmeyeyim ginede ama fikrim bu yönde.

0|0
    0|0
  • coluk cocuk işi:) sen bilemedin o kız o..pumu diye,omu bildi:) merak etmeyin böyle şimdi sorun diye birbirine yarattığınız şeylere ilerde fazlasıyla güleceksiniz.

0|0
    0|0
  • sie derim o gider zaten

0|0
    0|0
  • arkadaşını değiştirmeye çalış

0|0
    0|0
  • sadece o istedi diye terk etmek karaktersizliktir.

aynı gün götüne yapıştırırm bana böyle diyerek hakaret ettiği için

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir sevgilim yokken arkadaşım vardı sevgiliye terk-i di diyar :D

0|0
    0|0
  • 4 yıllık arkadaşım gerçekten sevdiğim can dostum ise... ya ikinizde birbirinizle anlaşacaksınız ya da ikinizi de terk edeceğim derim!

0|0
    0|0
  • Kız cok arkadası secerim bas tekmeyi yuvarla gitsin

0|0
    0|0
  • Sevgilimi seçerim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 17

• yakın zamanda benzer bir durumda kalabileceğimizi düşünüyorum eğer sevgilim arkadaşımın bana etki etmediği konusunda ikna olmazsa. arkadaşımla tamamen görüşmemezlik etmem ama arama mesafe koyarım. başka biri olsa hayatımda arkadaşımı seçerim derdim kesinlikle ama şu an hayatımdaki kişi birlikte gelecek düşündüğüm kişi olduğu için onun isteklerine öncelik veririm. çünkü hiç kimse olmasa bile bundan sonra hayatımda onun benim yanımda olacağını biliyorum.

o yüzden eğer sevgilin beraber gelecek düşündüğün biriyse onun isteklerine öncelik ver ve hayatından tamamen çıkarmasan da arkadaşınla arana mesafe koy bence. ama yarın öbür gün ayrılacağınızı düşünüyorsan, o kadar emin ve geleceğe yönelik bir ilişkiniz yoksa o zaman arkadaşını tercih etmelisin.

2|0
    0|0
  • 4 yıllık erkek arkadaşım 6 yıllık en yakın arkadaşımdan vazgeçmemi istedi .Şu an iyiki lafına bakmamışım diyorum.Kendisinin benim için zararlı olduğunu anladım. BAzen insanların kafası karışabiliyor,bazen kime nasıl güveneceğini şaşırabiliyor insan.En yakın arkadaşım eleştirme konusunda çok acımasızdır ve bana hiç kimseye söylemediği şeyleri söyler, yeri gelir omzunda ağlarım yeri gelir hakaret vari bir şekilde uyarır acımasızdır.Ama en iyi olanda buymuş dedim sonunda.İnsan bazı şeyleri yaşayarak görmeli,yaşayarak ders çıkarmalı..

1|0
    0|0
  • aynı durumu yaşadım ve arkadaşımın o* olduğunu geç de olsa farkettim sevgilim görüşmemi istemiyordu arkadaşını takibe al onun düşüncesini dikkate aldığını belli et erkekler bu durumları daha kolay farkedebiliyorlar senin zarar görmeni istememiştir sadece

1|1
    0|0
    • Aslında bu duruma da katılıyorum. Bizim göremediğimiz şeyleri onlar dışardan daha kolay farkediyorlar. İnceleyip kendi kararını vermelisin bence

• sevgılım gıderken arkadasım yanımdaydı ama sonra oda kazık attı.

öfff. ıkısınede guven olmuyor . bir tek kendimi seçiyorum.

ikisininde koy g*tune gitsin.

0|0
    0|0
  • Çok zor, arkadaşımla gizli gizli görüşürüm.

1|0
    0|0
  • Arkadaş başka şey sevgili başka. Aynı hataya ben düştüm ve elimde kalan yine arkadaşlarım oldu :) Zaten olgun bir adam , seni gerçekten seven bir adam arkadaşlarını kabullenir engel koymaz. Neye dayanarak arkadaşına o.. olarak görüyor ? arkadaşınla mı yatmış ? Boşversene belki de arkadaşında gözü vardır

0|0
    0|0
  • "sevgilime" su isareti yapardim link

0|0
    0|0
  • Ben c dedim. Çünkü benm başıma bu tarz şey çok geldi. Ama ona söylemeden konuştum kızlar tamam çok iyi değil çok da kötü değiller ama o bn dinliyor mu ki bnde onn her dediğini 4 4lük yapayım

0|0
    0|0
  • Arkadaşımı seçerim.Nasıl bir arkadaş olduğu onu ilgilendirmez ve kiminle arkadaşlık edeceğime karışamaz.

0|0
    0|0
  • Gerçekten kötü biriyse arkadaşımdan vazgeçerim çünkü insan bazen en yakınında olanın bitenin farkında olamıyor.

0|0
    0|0
  • Tabiki 4 yıllık arkadaşımı seçerim. Ayrıca sevgilin seni seviyorsa böyle bişi istemez zaten. Hem istemesinin nedeni ne?

0|0
    0|0
  • bak benimkine kocası için beni unuttu sözde arkadaş birde. anlayacağın kimseye güvenme fazla.

0|0
    0|0
  • bazı seylerın sınırı olmalı. çizgiyi aşmamak gerek .

0|0
    0|0
  • Yaşadım, vazgeçtim, pişmanım.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle erkek arkadaşının seni hükmetmesine izin verme arkadaşlarınla olan problemini ona anlatma Sen karışma benim arkadaş ilişkilerime ben kendi kararımı verebilecek olgunluktayım de olsun bitsin

• Seçim yapmam ikisiyle de görüşürüm kimsenin istemesiyle biriyle olan ilişkimi bitiremem

0|0
    0|0
  • eğer adın çıkıcak bir kişilikse arkadaşın o arkadaşınla ilişkini kesmelisin kurunun yanında yaşta yanar biliyosun. benm öyle bir arkadaşım wardı cocukluktan beri ben dizginlliyodum yıllardır 4 yıl oldu ilişkimi kestim ama benim adım cıkmadı o ayrı

0|0
    0|0
  • acaba sevgilindemi kız arkadaşından istedi vermeyince senle kötü olmasını istiyor acaba

0|0
    0|0
Yükleniyor...