Arsenal:3 Fenerbahçe:0 Ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar belliydi böyle olacağı...3-1 dedim ama 1 golü atamadılar..

Tüm fenerlilere geçmiş olsun,maçı izlemedim yorum yapamayacağım..

Güncellemeler:
Pardon heyecana geldim..görmemişim diğer soruları hay canım cehenneme :)

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• türk futbolunda, galatasaray'dan başka adam gibi takım yok, bunu bir fenerli olarak söylüyorum. galatasarayıda, takım yapan fatih terim'dir. bizim futbol anlayışımız, yoldan kız kesmeye benzer.. öylesine cahil, öylesine aç, öylesine görmemiş.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• kötü oyun kötü sonuç

1|0
    0|0
  • Resmen fener dediki gelin bizi yenin. :) link şansızadam2 Kankamdan alıntı. :)

1|1
    0|0
  • Galatasaray İngiltere'de yenince "eski arsenal değil artık" dediler bugün İstanbul'da rezil oldular...

1|0
    0|0
  • Bu Arsenal'in ölüsü gelip 3 atıyorsa kadıköyden vay Fener'in haline vay :)

1|0
    0|0
  • Bu kadar korkak futbol olmaz diyorum.Arsenal'in bir takımı bu kadar ezdiğine şahit olmamıstım.

Birde Emirates Cup'ta bunları yenip kupayı aldıgımızda,Arsenal'de hicbir sey yok dediler,simdi var mı yok mu gördüler sanırım :)

1|0
    0|0
  • Yazık oldu. Keşke gülen taraf Fenerbahçe olsaydı. Şampiyonlar liginde bir takımımız daha ülkemizi temsil ederdi. Şu saatten sonra işleri çok zor artık. İyi olan kazandı, yapacak bir şey yok.

1|0
    0|0
  • Dilaraaa avatarın psikolojimi etkiliyor domalmak dedigimiz pozisyonda o adam..

1|1
    0|0
  • İşiniz gücünüz Fener olmuşya o bile yeter...Geberin vicdan azabından m.k. rüyalarınız kaçıyor fener diye diye.. Hazırlık maçında bile yenilse bayram ilan edersiniz kansızlar..Öyle de böyle de kocanızız m.k.

0|1
    1|1
  • arsenalin hakkıydı

1|0
    0|0
  • işte bunlar hep esilanın suçu sadfghj

1|0
    0|0
  • Dün baya kötüydük kabul etmek gerekir...

1|0
    0|0
  • yapılacak o kadar çok yorum varki şu takımın başına kim gelirse gelsin isterse tüpçü osman isterse jurgen klopp önce baskıyı presi öğretmeli kaleci vuruşlarını degajla dikmemeyi öğretmeli belirli bir oyun planı uygulamalı maça çıkmadan önce kimsenin kafasında bir plan yok herkes birinin peşinde o ne yaparsa onu yapmaya çalışıyor.

0|0
    0|0
  • =) nerden gelion

1|0
    0|0
  • Cardozo ilk uçakla 1 gol atmaya geliyormuş 2 3 saate Türkiye'de olur..

1|0
    0|1
  • Her iki takımda öyle böyle bir top oynamadı.

0|0
    0|0
  • Beklenen oldu ne olcaktı ki ya

0|0
    0|0
  • ben ne düşüncem ya fenerliler düşünsün.

0|0
    0|1
  • ee ARSENALİ babamda yener diyorlardı evet babanız GALATASARAY yendi siz niye yenildiniz :D :D :D

0|0
    0|0
  • Ramsey gol attı ölücem diye kor...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu futbolla bu sonucun olacağı belliydi

1|0
    0|0
  • Arsenal 5 atsa yeriydi ..

Ben bu kadar rezil bir futbol görmedim .. Arsenal'ı küçümseyenler görmüştür göreceklerini ..

Tebrikler Arsenal <3

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe hala moda giremedi, önlerindeki maçlara bakacaklar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...