Sevgilinizin arkadaşı ile takılırmısınız?

kızlar için: sevgiliniz ile birlikteyken sevgilinizin yakın arkadaşı ile tanıştınız arkadaş oldunuz kafalar tutuyor. Sevgilinizden ayrıldıktan sonra o arkadaşla görüşürmüsünüz?

Erkekler için de:yakın arkadaşınız eski sevgilinizle takılsa dolaşsa arkadaş olarak tabi ne yapardınız?

Şu an açıkcası biraz sinirliyim

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• başıma geldi arkadaşım eski sevgilimle muhabbet edip ortamına giriyo bense muhattaplığımı azalttım onla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Arkadaşca onun için de bir sorun olmazsadvm görüşürüm.. Ama asla ve asla o kişiye karsı arkadaşlktan hariç daha derin duygular beslemem... Boyle bişey olsa direk kontağimi

Keseim sonuçta tamamen şerefsizlik olur eski

Sevgilonin samimj arkadaşiyla çikmak.. :/

0|0
    0|0
  • işim olmaz.

sevgilimin kız arkadaşı olamaz :)

0|0
    0|0
  • detay gerek o andaki duygu ama heralde hepsi defolup gitsin derim

0|0
    0|0
  • görüşürdüm .

0|0
    0|0
  • Hiç sanmıyorum güven olmaz en önemlisi.

0|0
    0|0
  • eger eski sevgilimi hala seviyorsam ve onu cok merak edip tek haber alma kaynagim arkadasiysa görüsürdüm galiba :S

0|0
    0|0
  • eski sevgilimle ne kadar çıktığıma ve ayrıldıktan sonra ne kadar zaman geçmiş ona bağlı. Eski sevgilimi gerçekten sevdiysem böyle bişeye asla müsade etmem kan çıkar

0|0
    0|0
    • çıktıklarını sanmıyorum zaten arkadaş olarak takılıyorlardır

• oo öyle desene dert ettiğin şey ne o zaman arkadaşm :D

• yaa benim sayemde tanıştılar beni 10 yıldır tanıyor. kızı tanıyalı 3 ay olmadı. 1 ay çıktık zaten. benden fazla görüşüyor kızla. yani bir yere kadar

• Sevgilimin bir arkadaşıyla asla o kadar samimi olmam, zaten erkekte buna müsade etmemeli diye düşünüyorum. O yüzden tek ortak yanımın sevgilim olduğu biriyle ilişki bittikten sonra görüşmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Mezhebim o kadar geniş değil,ikisin de yüzüne tükürür..,

Uzatırlarsa ağızlarına sıçarım..

Canın çok yanıyordur eminim.

0|0
    0|0
  • midem kaldırmaz öyle şeyleri

0|0
    0|0
  • Yakın arkadaşım eski sevgilimle takılsa bir şey demem fazla ama gerçekten seviyorsam eskiden o kızı düşüncelere boğar ki o ayrılmışsa birde.

0|0
    0|0
    • yok ben ayrıldım zaten ama. benim arkadaşım söylemiyor birde bana seninkiyle dolaşıyoruz diye gerçi niye dolaşıyorsa

• :D söylemiyorsa çekinmiştir karşı çıkacağını sanıp. Gerçi çıkabilirsin de oda doğal.

• yapacak bişey yok... dövsen değmz... karaktersiz bir arkadaş boyle yapar...

0|0
    0|0
  • Universitedevyakin bir arkadasim eski sevgilimle cikmaya baslamisti. Beimle konust, tapusu bende degil ki ne yaparsaniz yapin defim. Samimi fikrimde bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...