Aykut Kocaman'ı özleyenler?

Atak oynatmazdı ama çok sağlam savunma yaptırırdı hataya izin vermezdi bu adama azmı istifa dedik.Ama özleyeceğim hiç aklıma gelmedi.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• fener batıkları oynuyor.konyaya yenil Gsye yenil arsenal'a yenil.Bu nasıl bir takım .Ben bir fenerbahçeli olarak söyluyorum galatasaray bu senede şampiyon olur .Yanlarına bile yaklaşamayız .bu futbolcuları allah kahretsin.Fenerbahceli olmaktan utanıyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• GSli olarak ben bile gelsin diyorum şimdi

0|1
    0|0
  • aykutu arattı

0|0
    0|0
  • en çok da aykut abinin olmayan gülüşünü özledim be aga, olsa da sevinse..:D

0|0
    0|0
  • Gelen gideni aratır derler : / ..

Ne çektin be fener .. asdfg

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• herkes soğuk adam , pasif futbol oynatıyor dedi ama sistem oyunu oynatıyordu aykut hoca. kriz döneminde dik durdu salih gibi bir yetenek çıkardı. inşallah ersun hoca destekler ne diyim :)

0|0
    0|0
  • daha 2 maçtan istifaya davet ettiniz hayırlısı.

0|0
    0|0
    • ya takım iyi oynayıp yenilse tamamda hiç pozisyon yok aldığımız topu degajla rakibe veriyoruz buna ne kadar tahammül edicez?

• Aga bir galatasaray'lı olarak söyleyebilirm ki takım oynamıyor sizin koşmuyor etmiyor isteksiz.Bi kuyt istekli her maç başkada görmedim volkan desen adam resmen oynamamak için yiyor herzaman hatalı yiyor bide türkiyenin en iyi kalecisi olcak milli takım'ı nasıl emanet etceksin ona.

• Klasik fener mantalitesi ve taraftarı :D

0|0
    0|0
  • bu ersun yanal denen o.çoçugunu bir an önce kovup yabancı bir teknik adam almak şart adam futbolun f sinden anlamıyor .. 3 forvetle çıkıyoruz forvetsiz takımdan 3 tane yiyoruz hem de kadıköyde akıl alır gibi değil.. o.ç ersun yanal istifa et

0|0
    0|1
  • Gelen gideni aratır. Bu arada hakkınızı helal edin gençler ramsey gol atmış bugün varız yarın yokuz.

0|0
    0|0
  • zamanında onu da istifaya çağırıyordunuz.. link

0|0
    0|0
  • Bende özleyeceğimi tahmin etmiyordum..

0|0
    0|0
  • cok arayacaksınız daha bekleyin

0|0
    0|0
  • O kim?

0|0
    0|0
  • aykutu özlemedik

0|0
    0|0
  • Bu gidişle yılmaz vuralı alırlar ersun yanalı özletirler