Fenerbahçe - Arsenal maçı hakkında düşünceleriniz neler ?

Saç baş yoldurdu yine bu maç ... Bu volkan bir maç iyi bir maç bu kadar kötü nasıl olabiliyor . biri Enerjisini falanmı alıyor . yemekmi yemiyor bu adam ne yani sorun nerde anlamıyorum . neyse sustum . siz ne düşünüyorsunuz maç hakkında

0|0
8|30

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni bir aykut doguyor bildigin a--q deli olcam nerdeyse tekmelemedigim yer kalmadı abi biraz oyuncular üstünde etkileri olsun ya hocaların hocadan korkuları yok a--q oyuncuların 90 dk otlatılmaya cıkmıs kuzu misali geziyorlar

0|0
    0|0
    • para var herşey var ama oyuncuyu oynattıracak adam yok . bulamıyorlar bu gerizekalılar . galatasaray bile sokaktan dilene dilene para topladı takımı adam etti . bizde yok abi . para iyi birşey değil galiba.

• tek oynayan sow kuyt ve alves . gerisinin aldığı parayı dilenciye ver onlardan daha iyi koşmassa suratıma tükürsünler .

• ne desen haklısın bro ;)

Kızlar Ne Diyor 8

• Rezillik ya.

Zaten kalede Volkanı görünce sonucu tahmin edebildim.

Takımımız bu derecede olamaz ya. Gerçktende çok sinirliyim bu konuda.

0|0
    0|0
    • Volkan bir maç iyi bir maç kötü .. mert bir maç iyi bir maç kötü . günlerimi geliyor böyle oluyorlar anlamıyorum ..

• Rezil bir maçtı çok kötü oynadınız ..

Hayırlısı ..

0|1
    0|0
  • Maçı izlemedim..ama bu sene de yine FORZAGALATASARAY <3

0|2
    3|0
    • volkan topu tutayım derken zenci bir futbolcunun kafasını tuttu kopartıyordu izlemelisin özeti

• Bu Ersun Yenal gerizekalısı yakacak sizin başınızı..

0|0
    0|0
    • OYUNCULARIN MALLIĞINI GÖZ ARI ETME

• merhaba efendim doğuştan içgüdüsel olarak kölelik ruhu taşıyorum itaat etme duygum aşırı derecede var

bundan dolayı çok dışlandım efendim

ve anlaşılmamaktan üzülüyorum ve korkuyorum size bu durumumu paylaşablrmym

kabul ederseniz emrinizde kölenz olabilrmiyim efendm cvbnz

evet ya da hayır olur bana inanmanızı istyorum efendm

• fenerin kıçı fena tekmelendi :D asdasdsd kısa ve net yorum

0|1
    2|0
  • Eskişehir maçında kaç tane yicez çok merak ediyorum

0|0
    0|1
  • Bu hepsinin suçu. Ersun Yanal en büyük hata. Futbolcular tüm gücüyle oynamalı.. Fenerbahçe çok rahatlıkla yenebilirdi çünkü güçlü bir takım. nasıl bu hale gelebildiler anlamış değilim. bir kere adam gibi transfer bile yapılmadı. Cardozo gelicek dediler, gelmedi.. Ersun yanal gönderilmeli bence.

0|0
    0|0
  • salya sümük ağlıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Maç tarihge geçti! Volkanın topu tutması gerekirken gibip de bienwenünün kafasını tutması beni bir güldürdü arkadaş altıma ediyordum az daha tüm şike yapanların sonbu böyle olur inşallah.

0|0
    0|0
  • Galatasarylı olarak zevkle izledim.. :D Yalnız fenerin bir daha maç kaybetme gibi lüksü olamaz. Sanırım 1 kaybetemnin ardından Yanal'ı dehlerler.. Bir diğer konu ise Volkan, malesef bu maçtan sonra Mert geçsin amk diyebilirler keza çok komik goller yedi.

0|0
    0|1
  • link

bu caps herşeyi açıklıyor :/

1|3
    0|0
  • haddini bilmek.

0|0
    0|0
  • söylenecek bişiy var mıki, zaten maç oynanamadan önce gelseydin ben sana sonucun bu şekilde olacağını söyleyebilirdim.Yanlış tercihler zincirinin bir parçası olarak bu durumların olmasına alışılmalı... Mircea Lucescu gibi bir teknik adam yerine, aykut kocamandan daha alt seviyede bir teknik adamı getirebiliyorsan bu sonuçlara katlanmak zorundasın..

0|0
    0|0
  • bu işi cimbomun yapar gerisi hikaye :)

0|0
    0|1
  • karısıyla sevişiyor.

0|0
    0|1
  • Bir Galatasaraylı olarak cidden çok canım sıkıldı kaç senedir 2 takımla aynı anda gruplara çıkamıyoruz rekabeti oraya taşıyamıyoruz...

0|0
    0|1
  • Herzamanki gibi yine diyorum aziz yıldırım ve ersun yanal gitmeden messi bile gelse fenerden bir cacık olmaz...

0|1
    0|0
  • Bir GS'li olarak Fenerbahçe'nin Avrupa'da bu kadar kötü oynaması beni cidden üzüyor. Daha iyi oynanmalıydı, Volkan zaten hata üstüne hata yapıyor. Oyuncular ciddi bir performans vermiyor bana göre

1|0
    0|1
  • bu nedir ya aqlarım mahvetti takımı .Ne günlere kaldık

0|0
    0|0
  • iyi olan kazandı!

0|0
    0|0
  • orta saha yok takımda alper gıbı anıden adam gecebılecek kosacak bırılerı lazım fenerın bu sene işi zor bir fener taraftarı olarak daha ne kadar sabredıcem Allah bılır saçlarım agardı resmen

0|0
    0|0
  • Avrupa sizin neyinize...

0|0
    1|0
    • yahu ne sanıyosunuz kendinizi arkadaşım avrupaya gitmek fenerinde hakkı. Türkiyede en ciddi iki takım gs ve fb ama bu küçümseme nedir. Küfür ettirticen illa sonra da yakışıyomu kıza diye üste çıkacaksınız. Çileden çıkartmayın adamı gidin kumda oynayın.

• hakkıysa söke söke alsın arkadaşım gittiniz de biz mi ttuk sizi...basarısızlığın acısı buralarda böyle afra tafralarla çıkarılmaz adam gibi sahada gösterin varsa tabi gücünüzü..ayrıca kız erkek ne farkeder küfür kişinin kalitesini gösterir herkes kendine yakışanı yapar benim gibilerde,senin gibiler de...

• kaleye volkanı koyacaklarına bir tane tuzluk koysalardı daha iyiydi bence.. maçın öncesinde de dedim.

0|0
    0|0
  • Mert volkandan iyi bence

1|0
    0|0
  • defans yapmakla bir yere gidilmez..

0|0
    0|0
  • Arsenal en kötü kadrosuyla mükemmel oynadı :D

0|1
    1|0
  • Ersun Yanal ın ismindeki harfleri karıştırınca Uy Arsenal çıkıyor :D

0|0
    0|0
  • ben artık maçları izlememeye başladım :)

0|0
    0|0
  • ersun yanalın gitmesi gerek Fener ona büyük geldi

0|0
    0|0
  • O bişey değil 1-3 skor oynadık bir gol atamadılar anasını satiym.

0|0
    0|0
  • tek eğlence fenerbahçe :D :D

0|0
    0|0
  • Kötü bir futbol sergiledik ve yenildik...

0|0
    0|0
  • volkan ne yapsın mk top 15 20 kere gelirse 3 ünde tutamayablir demi

0|0
    0|0
  • kötü oyun vardı

0|0
    0|0
  • Suç ersun yanal'da degil oyuncularda Volkan artık bıktırdı artık onun zamanı geldi alt liginde oynuyabilir. Emre de öyle çok agresif oyuncu. Nedense bize gelen oyuncular hep agresif oluyor. Tek Kelimeyle" Yönetim İstifa"

0|0
    0|0
  • orda 4 atarız

0|0
    0|0
  • Benim gibi tüm fb taraftarlarına sabır diliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...