-16 yaş altı çocukların güldüğünüz davranışları ya da sözleri var mı ?

bazen öyle sözler söylerler ki dumura uğratırlar insanı sizin var mı ?

bi tane sansürleyerek anlatayım anımı :)

6 yaşlarında şeker bir kız çocuğunu seviyodum saçının okşanmasına kızıyodu bende aksine kızdırmak için saçını okşayıp durdum sinirleniyodu yapma be diye söyleniyordu en son öyle bir cümle sarfettiki üsdat dedim elini öptüm bişey diyemedim :)

senin annenin şeyine beton dökerim baban bile yapamaz :))))))) dedi velet :))))

lütfen şıklara yoğunlaşalım HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HEPİNİZE +1 <3 ;))

• 12 yaşındaki kız "hayatımı kararttın" yazmış; Biri odasının ışığını söndürdü galiba :))
    20% (1)25% (1)22% (2)Oy Ver
  • 13 yasinda ki cocuk "Eskiden neydik bee" yazmis. Sen eskiden spermdin, yat uyu hadi :))
    0% (0)25% (1)11% (1)Oy Ver
  • 6 yaşındaki kuzenim "nasıl oluyorda renkli bir sabundan beyaz köpük çıkıyor?" diye sordu."Düşüneyim" dedim. Hala düşünüyorum :))
    20% (1)25% (1)22% (2)Oy Ver
  • 13 yaşindaki Jordan Romero Everest'e tirmanmiş. Ekmek almaya göndersen gitmez pic :))
    20% (1)0% (0)11% (1)Oy Ver
  • -Büyüyünce ne olmak istiyorsun ? +Karın sen ? -Ciğer. + Kalk s.ktir git burdan :))
    40% (2)25% (1)34% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• d'yi işaretledim ama geçenlerde çok hoşuma giden,şaşırdığım bir olay oldu.

akrabamın kızı 13 yaşında,alışveriş merkezinde gezerken takılara bakıyorduk ve kız bir an bana döndü dedi ki "yaa var yaa Allah herkese alacakları şeyin fiyatına bakmadan almayı nasip etsin" :) ben tabi o yaştaki kızdan pek beklemediğim için şaşırdım,güldüm ve "aferin sana ya ne kadar doğru bir söz söyledin,amin canım" dedim. :) bu olay şaşırttı biraz yani :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evet çocuklar şaşırtıyor :D

0|1
    0|0
  • -16 yaş altı nedir yaa::..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 0|1
    0|0
  • 6 yaşındaki kuzenim "nasıl oluyorda renkli bir sabundan beyaz köpük çıkıyor?" diye sordu."Düşüneyim" dedim. Hala düşünüyorum :))

0|1
    0|0
  • yigenim efe'ye bigün öyle evde otururken, çok çalış derslerine konsantre ol böylelikle ilerde iyi bir işin ve çok paran olur dedim daha yeni 1. sınıfa gitmeye başladıgında , ne dese iyi amca senin niye çok paran yok o zaman o_O jkljkjkjkljkljklj

0|1
    0|0
  • o çocuk aşmış olayı yahu. maçta bile böyle küfür duymadım ben :)

0|1
    0|0
  • Evet var sanırım.

0|1
    0|0
  • d çok iyi la abi :)

0|1
    0|0
  • 13 yasinda ki cocuk "Eskiden neydik bee" yazmis. Sen eskiden spermdin, yat uyu hadi :))

0|0
    0|0
  • 12 yaşındaki kız "hayatımı kararttın" yazmış; Biri odasının ışığını söndürdü galiba :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...