Hayatınız da kim olmadan yapamazsınız ?

Yani hayatınızda kim olmasa yaşayamazsınız aslında yaşarsınız da o olunca bir başka yaşarsınız onunla...

Klişe bir sorudur ve çoğunlukla burada da sıklıkla sorulmuştur ama ne biliyim az önce bir olay oldu sonra sorayım dedim,sizler hayatınız da kim olmadan yapamazsınız ? ( Tek bir cevap hakkınız var =

Ben anam olmadan asla yapamam

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben kendi kendime yeterim ben realistim annemle babamı çoook severim bir de tek çocuğum ama bir gün vefat edeceklerini biliyorum kendimi sona hazırlıyorum.

-Duygusuzum herhalde..

0|1
    0|0
  • Annem olmasa kime sarılırım ben üzüldüğümde kimin dizine yatarım kimle güler kimse ağlar kimle kahve içerim .s Allahım sen sakla.

0|1
    0|0
  • annem babam kardeslerim diyecem sonra sen hyr bunu herkes böyle cevaplardi diyeceksin, sonra aklima arkadasim gelecek en son dügününde gordugum arkadasim o da 2 yila askin, sonra diecem ya cok bagli biri değilim insanlara... iste böyle bir hayat surduruyorum

0|1
    0|0
  • Aslında aklımızdan geçen bir çok isim vardırr :) ama kesinlikle ve kesinle cennetin ayaklarının altında olduğunu bildiğim Annemm :)

0|1
    0|0
  • Annem babam ve sevdigim olmazsa ya da birinden biri ben yokum demektir

0|1
    0|0
  • Herkes defolsun sorun değil

0|2
    0|0
  • anneler candir varmi otesiii ?

0|1
    0|0
  • herkes olmadan yapabiliyormuşum meğer

0|1
    0|0
    • Eyvallah sağ olasın

• ilk başta öyle gelir sonra sevmeye başlarsın yalnızlığı alışırsın kendin kendine yetermiş gibi gelir ama bir süre sonrada sıkılırsın artık yalnızlıktan birilerini arar gözlerin ama baktığında etrafında kimse kalmamış olur

• kalmasın çokta umrumda

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...