Lütfen bakar mısınız acil

merhaba arkadaşlar ben bir gün facebook adresime girince bir sayfada admin yapıldığımı gördüm öyle büyük bir sayfa değil 3.000 beğenilik kullanmıyorum ama birisi bana mesaj atmış "benim sayfamı çaldın ama seni şikayet ettim yarında savcılığa bildirecem zannetme yakalanmayacağını polisi ensende hissedebilirsin dostum hapis cezasını sen araştır maliye bakanlığına kayıtlı olduğu için

kaçışın yok geri ye iade etsen dahi senin kim olduğunu öğrenecem haberin olsun" ya en başta inanmadım ama maliye bakanlığı felan diyince korkmaya başladım sizce haklı mı bir şey olur mu sayfayı geri vericem eğer gerçekten sahibiyse ama korktum açıkçası böyle bir şey mümkün mü bana biraz saçma geldi ama emin olmak istiyorum ( mesajı 5 gün önce atmış ben yeni gördüm o zamandan beri bir şey yok)

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• arkdşm ben bu işin içindeyim o her kimse dolandırıcılk veya duygusal yakınlık peşinde olan biri böyle bir şeyin maliye ile alakası yok yok bunlar yani bilişim suçları tamami ile hukuksal bir olay birde face hesap ve sayfaları yanlızca sosyal bir ağ kapsamında yaniş ticari bir boyut olmadığından suç ve cebir mümkün değil rahat ol kesinlikle

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim internette de okudum hep sizin gibi yazmışlar ama ben bu sayfayı başkasına verip toptan kurtulmak istiyorum

• emin misin arkadaşım ? facebookta olan herşey kaydolur ve polis istediği zaman bulur her durumda.Mesela Ayşe desek bu kişi Ayşe Sayfayı kapattı-Yada yaptığı işler kaydolur Hangi sayfa olduğu falan herşey..Sadece üyeler göremez

• eminim :))) polis istediği zaman bulamaz malesf öyle bir dünya yok bulmaya kalksa 2-3 ayını alır onuda geçtim bunların izni var hangi savcı böyle bir iş için yetki veriri bilelmm bilim kurgu filmlerine benzemez bizde polisler devlet memuru gibi :))

Erkekler Ne Diyor 3

• Birşey olacak olursa mahkemeye çağırırlardı birşey olmaz merak etme öyle kolay değil birini tutuklamak..Sen birşey yapmadıysan herşey kayıt ediliyor sanal ortamda sorun olmaz merak etme !

0|0
    0|0
  • korkmana gerek yok sayfayı sahiplenme çabasında olan birileri işte face sayfaalrı ücretsizdir bu sebeble maliyelik bir durumda olamaz

0|0
    0|0
    • ya adamın diğer sayfalarına baktım paylaşmıl aynı böyle sayfalar ticaret yapıyor ürktüm biraz ama yine de teşekkürler

• evet bulur seni vere bilir de bilişim suçlara girer bu yeni yasallaştı kredi kartı dolandırıcıları için çıkan bilişim suçları yasasının içinde var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...