Bu durumda ne yapmalıyım?

Son 1 aydır kafam hep bunla meşgul ve çok üzgünüm. Ne yapacağımı bilmiyorum. Farklı insanların fikirlerine ihtiyacım var.

Sorun şu ailemle tr nin batısında bir şehirde yaşıyorum ve babamın taini doğuda bir ile çıktı bu sene 12. sınıftayım ve üniye hazırlanıyorum. Ama bu tain olayı beni mahvetti. Kafayı yemek üzereyim taşınmak istemiyorum aslında taşınmak istemememin sebebi doğuda bir il olması. Yanlış anlamayın sadece 1 hafta önce işlemler için gittiğimde sanki farklı bir ülkeye gitmiş gibi hissettim. İnsanlar, ortam herşey çok farklı. Gitmek istemiyorum. Sizce yurttamı kalmalıyım yoksa ailemle beraber gitmelimiyim? Oraya alışabilir miyim hiç bilmiyorum ayrıca seneye üniyi kaanırsam doğudan yine buraya geldiğimde sıkıntı yaşarmışım gibi hissediyorum benmi çok abartıyorum bilmiyorum. Çok kötü hissediyorum kendimi lütfen fikirlerinizi yorumlarınızı eksik etmeyin. Ne yapmalıyım bu durumda? :(

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bence ailenle beraber git. Doğu diye önyargılı bakma, gelenekleri batıya göre biraz farklı olsa da, insanların daha dürüst ve maskesiz olduğunu göreceksin.

Ben de batı illerinden birisine mensup olmama rağmen, doğu insanı gözümde daha delikanlı ve dürüstdür. Hem farklı bir kültür ve ortam tanımış olursun, bunda kötü birşey yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• haklısın yanlış anlaşılcak bir şey yok büyük şehirde yaşayıp büyüyen bir insan küçük şehirde zorlanabilir bu normal birşey bu herhangi küçük bir il de olabilir aynı sorunu yaşarsın . soruna gelecek olursak zaten üniye gidince mecbur gurbette olucaksın eğer ailen izin verirse ilk ayaklarının üzerinde durmaya kendi ilinde başlarsan senin için daha rahat olur daha sonra üniyi kazandığında başka bir ilde kedine daha rahat bakarsın.

0|0
    0|0
  • lan talih kuşu ayağına gelmiş doğuda gir sınava daha ne istiyorsun sen orda sınava gir ne demek istediğimi derece yaptığın zaman anlayacaksın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gerçekten zor bir karar aşamasındasın. özellikle sınav senen olduğu için tedirginsin anlıyorum seni.ama galiba babanın işi dolayısıyla gitmek zorundasınız. ben olsam neresi olursa olsun ailemle giderdim. ben de doğuda yaşadım. güzel yıllar geçirdim. ama tabiki batıdan doğuya gidince bir alışma süreci geçiriyorsun. bence cok iyi düşün öyle karar ver.

0|0
    0|0
  • dogu guzel bir yer bende doguda yasıyorum.neresi?

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yurtta kal bırak gitme oralara

0|0
    0|0
Yükleniyor...