Ne çektin be Arsenal , ne çektin sen be bu Türklerden Arsenal dedirtirmiyiz bu akşam İngilizlere ? :)

Ne olur bu akşam maç ? 5-0 yaparmıyız bu akşam ? Uefa kupasında elendiler finalde Galatasaray'a ; geçende kendi sahalarında kaybetttiler yine Galatasaraya 'a emirates kupasını . Hatırlamadığım başka önemli mağlubiyetleride var galiba Arsenalin bize karşı . Bu akşamda Fenerle farklı kazanıp İngilizlere ne çektin sen be Arsenal bu Türlerden dedirtirmiyiz ? :) :) :)

Güncellemeler:
Ben Fenerli değil Bursasporluyum . Avrupa maçlarımızda tüm takımlarımızı yürekten desteklerim .
Sahada Fener adına bir takım , kurgu , sistem , mücadele göremedim . Her maçta bir kazanan bir kaybeden olur ama mesele sizin nasıl bir oyun ortaya koyduğunuz ortaya ne kadar bir karakter , mücadele koyduğunuz önemlidir . Fener ilgilendiriyor tabiki bizi ve Fener son derece sistemsiz , mücadelesiz , bireysel hataların üst düzeyde olduğu vasatı geçemeyen bir futbol ortaya koydu . Alınması gereken köklü kararlar yapılması gereken çok şey var hem Fener adına hemde Türk Futbolu adına .

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

• Türk takımını desteklemeyenler şunu bilsin;

Mağlubiyette burada rezil olan gene Türk futbolu oluyor. Yani senin tuttuğun takımında yer aldığı TÜRK FUTBOLU yabancıların gözünde küçük düşüyor. Aynı şekilde senin tuttuğun o takımda.

Ama kime ne anlatıyorsun ki :)

0|2
    0|0
    • ona bakarsan fb kendini rezil ettiginde bizde rezil oluyoruz turkiyede rezil oluyor yedi yildizli sikeciler diye turkiyeyi rezil eden biz degildik

Kızlar Ne Diyor 9

• Fener yenebilir. Arsenalin eksikleri var fakat hizli bir takip.

0|1
    0|1
  • bakalım kısmet hayırlısı işşallah :D

0|0
    0|0
  • Olabilirligiyuksek olmasa da ihtimal mevcut

0|1
    0|1
  • Sonucun bu olacağı belliydi zaten.Neyse Fener Konya yenilgisini unutturmuş oldu bir nebze :D

0|1
    0|4
  • ARSENALLLLLL <3

0|0
    0|2
  • arsenal'in size karşı mağlubiyeti yok. bir kere 5 attılar bir kere de berabere kaldınız.

bu akşam da değişmez. gol yese de arsenal kazanır.

0|0
    0|1
  • Arsenal alır ..

0|1
    0|1
  • Bugün çoğu GSli Arsenalli galiba,ama ben nötr'üm

0|1
    0|2
  • Arsenal güçlü rakip.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• maçı yarim yamalak seyrettim

Öncelikle bu sonucu beklemediğimi belirtmem gerekir. Fener yenilir diyordum fakat bu kadar fark yiyeceğini tahmin etmezdim. Savunma resmen yıkıldı.

Ersun yanal bir yana oyuncular aklını başına almalı ve ikinci maça daha hazır olmalılar ve rakibi ciddiye almalılar. Kazanmak için değil mücadele için çıkmalılar 4 gol atılması gerekiyor. Ben imkansız görmüyorum umut var hala, Galatasarayım Real Madrid maçındaki geri dönüşü başardıysa fenerbahçe daha fazlasını yapabilir.

0|1
    0|0
  • Bu kadar küçümsenicek bir takım değil arsenal.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeyle son karsılasmalarında basımızda aragones belası vardı o zaman 5 atmışlardı bize pezevengler :D

0|1
    0|0
  • arsenale çektirmek galatasaraya has bir özellik, arsenal de hırsını fenerden çıkarıyor ne yapsın garipler

0|1
    0|0
  • real madrid gol attığında o sevinen fener formalı yavşaklar nerede ?

Gelsinler hele bir şöyle.

0|2
    0|0
  • Arsenal çektiriyor şuan fenere...

0|0
    0|1
  • He 5-0 evet. Hatta 10-0 de biraz daha abart. Fenerbahçesiniz alt tarafı.

0|0
    0|1
  • attılar bile :(

0|0
    0|1
  • arsenal tur bağışçısı değil

0|0
    0|0
  • arsenal alir ama asil mac rovans farkli olur

0|0
    0|1
  • ilk yarı bitti, nereye 5-0 ? 65 - 75 arası tıkacak arsenal