Imparatorun yerinde olsanız ne yapardınız?

Kabul edermiydiniz redmi edersiniz neden?

Herkes fikrini belirtebilir tum arkqdaslara Teşekkürler

0|0
4|29

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle galatasarayda kalıp 4. yıldızı takıp şampiyonlar liginde bir üst seviyelere oynamayı seçerdim.

1|0
    0|3
    • Haklısın

Ama görüşmeye gitmesi Yıldırım Demirören açıkları gidicek gbi

• Ben tesekkur ederm renktas;)

• rica ederm renktaş :)

Erkekler Ne Diyor 28

• böyle bir Futbol federasyonu görmedim ben lan biz onlara okadar yalvardık dil döktük yapmayın kaldırın şu 6+0+4 sistemini diye dinlemediler yüzümüze bile bakmadı ş*refsizler şimdi ne oldu işleri düştü adam yerine koydular ben olsam düşünmeden reddetirdim sonrada şunu derdim "bizim size işimiz düştüğünde yüzümüze bile bakmadınız adam yerine koymadınız şimdi ne oldu da adam yerine koyuyorsunuz siz o sistemi kaldırın bizde kabul edelim " derdim

2|0
    0|0
  • Fatih terim karaktersiz bir adam milli takımın kendisine verdiği maaşı beğenmiyerek fazla para istedi sonra bir daha da türk takımı çalıştırmam dedi ama sözünü tutmadı neler neler o da şikeci ahlaksız biri.

0|0
    1|0
  • İmparator değil de Türkiye'nin dikatörü olsaydım şunları yapardım:

1. Türkçe''den ğ harfini kaldırırdım, gereksiz bir harf. Ağaç yerine aaç, kamlumbağa yerine kamlumbaa rahatlıkla denilebilir.

2. Türkçe'deki ı ve İ harfleri yerine daha standart bir harf bulurdum. I için i ve I, ı için de örneğin ó ve Ó harflerini kullandırırdım, ı ve İ yazılımcıların canını çok sıkıyor.

3. Tarih formatını gün.ay.yıl yerine yıl.ay.gün olarak değiştirirdim, daha mantıklı. Sıralaması daha kolay.

4. İnsanlara en fazla 2 ev sahip olma limiti koyardım, "yatırımlık" ev alma olayını kaldırırdım, bu emlak piyasasını şu an balon gibi şişiriyor.

5. İstanbul'da 50 kişiden fazla personel çalıştıran kişilere hem Anadolu hem de Avrupa yakasında ofis açmaları şartı getirirdim, bu trafik sorununu ciddi çözer.

6. Yeni kurulan şirketlerden vergi almazdım, büyüdüklerinde de tepelerine binerdim.

7. İstanbul'da yeni konut yapılmasını yasaklardım, 5 daireli bir apartman yıkılıp yeniden yapılacaksa yine 5 daireli bir apartman yapılma zorunluluğu getirirdim.

8. 6., 7. ve 8. sınıf öğrencilerine yabancı dil ağırlıklı bir program uygulardım. Matematik derslerinde öğrencileri arsalara inşaatlara gönderip ne kadar parsel hesabı, evlerde banyo ve mutfak gibi yerlerde ne kadar fayans falan gerektiğini hesaplattırırdım. Türev, integral, ivme gibi hesaplamaları öğrencilere simülatör ile yaptırırdım. Tarih derslerinde öğrencilere Pers, Türk, Hitit, Roma vs. tarihleriyle ilgili belgeseller izlettirirdim.

9. Bütün bu icraatlerim sonunda devrilirsem kellem gider korkusuyla İsviçre bankalarında kendime yüklüce para koyardım, yarın öbür gün kaçmam gerekirse diye.

1|0
    1|6
  • Galatasaray'a 4.yıldızı taktırmama operasyonu başka birşey değil.Ama Fatih Terim bunun oyun olduğunu biliyor.Gitmicek.Başka hocalar va onlara teklif etsinler.

2|0
    0|0
  • Galatasaray için o kadar emek vermiş, kadroyu oturtmuş bırakması saçma olur.

Fenerbahçeliyim dışarıdan bakıldığında böyle gözüküyor :)

2|0
    0|0
  • milli takım kadrosunu kurarken gs'den şunu aldı fb'den bunu almadı muhabbetleri olacak kesin. çok yıpranır gereksiz yere... bence olmaması lazım

1|0
    0|1
  • en azından Milli dava fakat sezon öncesi olmalıydı GS Türk takımı değilmi? Türkiye Liginde oynamıyormu?Türk arması taşımıyor mu diye sorarlar adama ama neyse..

kendisine kalmış

2|1
    0|0
    • Baska hocalarda var

• Sonuc ne olursa olsun hayırlı olur Umarım

• Galatasaray için hayırlı olacağını sanmam Milli Takım için iyi olur

• kesinlikle reddederdim. O kadar teknik drektör dururken f.terime teklif götürmeleri ve terimin gs yi çalıştırıyor olması benim aklıma başka şeyler getriyor. Bu gs ye yapılan bir komplo bile olabilir. (Sonuçta 4.cü yıldızı takmak gibi bir başarının eşiğindeyiz)

1|0
    0|0
  • 6s (cincon) cincon con con con cin con con :D

Neyin İmparatoru? Çok Şişirdiniz ft'yi Türkiye Cumhuriyeti İktidar Partisinin Yalaması Değil mi? Babası Ne İsterse O Olur!

Çocuklar Babalarına Karşı Gelemez!

0|0
    1|6
  • sanki fatih terim gelince bütün sorunlar çözülcek öyle olsa zamanında bırakmazdı.herşeyden önce alt yapıya önem verilmeli.

1|0
    0|1
  • G.S yıpratmak için yapılmış bir darbedir

1|0
    0|1
  • bana eleman diyen bir yöneticiye inat karakterli davranır giderdim. siz değerimi bilmediniz ama bak bilenler var demeye getiridim.

0|1
    0|0
  • İmparator gibi davranıp sevenleri uzmezdim.. !

1|0
    0|1
  • öyle imparatorun burdan şama kadar ... galatasarayın kötü zamanında gördük imparatoru herkes paranın peşinde

1|0
    0|1
  • kabul etmezdim. zaten yükü ağır adamın iki görevine de olumsuz yansır bu.

2|0
    0|1
  • kesinlikle su durumunda red ederdim.

1|0
    0|1
  • asla milli takımı boş burakılmaz ama gsyede yazık olcak oç tüpçü

1|0
    0|1
  • milli mesele de olsa karaktersizlerin olduğu yere gitmezdim.tek amaçları GALATASARAYımızı parçalamak

1|0
    0|0
  • İkisini de aynı anda yürütmeyi tercih ederdim.

1|0
    0|1
  • düzeni oturttu artık ben olsam hayatta kabul etmezdim

1|0
    0|0
  • milli takım daha öncül tercih olması gerekir fatih teriminde dediği gibi...

1|0
    0|0
  • imparator un yerinde olsam çin li prenses le evlenmezdim

1|0
    0|0
  • adam zaten kabul edilmesi imkansız bir teklif sunmuş federasyon da kabul etmemiş zaten Mustafa Denizli ye yönelmişler de niye Şenol güneş e gitmemişler orası da ayrı bir muamma

0|0
    0|0
  • Kesinlikle red ederim. Tupcuyle olmaz bu işler tabi Galatasaray'ıda bırakmam

0|1
    0|1
    • Yani neticede cok degerli hocalarimız varken bide bu sene gs da kalacak seneye bağlarımız kopavak

• Ben de hangi imparatordan bahsediyo diyodum :D

0|0
    0|0
  • Avrupa'da bir takım çalıştırırdım ve Türkiye'deki sayfamı kapardım.

Ayrıca Milli takımın sorunu teknik adamda değil,futbolcu geliştirme sisteminde ve ülkemizin genelindeki spor felsefesinin 3.dünya ülkeleriyle aynı seviyede olmasında.

0|0
    0|0
  • kabul etmezdim. demirören çekip gitsin adam akıllı biri yönetsin federasyonu. demirören varken fatih hoca milli takımdada başarılı olmaz. çünkü aksi olsaydı terim gsla ikinci döneminde başarılı olur. hoca kadar başkanda önemli.

0|0
    0|0
  • ikisinde yapar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...