Hamit Altınop dengesiz mi?

Gaziantepspor maçında topu ayağında 30 saniye boyunca bekletti topu kimseye atmadı tüm stad adamı izledi ve sonra Antepli oyuncu topu aldı ve atağa çıktılar. Bu hatası gole sebep olabilirdi.

Bu pozisyonu izleyen arkadaşlardan Hamit yorumu almak istiyorum, izlemeyenler de yorum yapabilir.

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Bir karışıklık yaşadı orda.Burak'ın oyunu başlattığını farketmedi.Allahtan kalenin yakınında değillerddi.Yaptığını savunmuyorum.Silkelenmesi şart.Fatih Terim müdahale etmeli artık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• içmiş herhalde

0|0
    0|0
  • galatasaraylı olmama ragmen ondan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Hamitten herkes şikayetçi ama yine de kimse bir yerini kıpırdatmıyor onun için.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• dibe vurmak üzere olan gemi gibi

0|0
    0|0
  • Aynen izledim orda çok büyük salaklık yaptı ve beni delirtti.Hamit'e sempatim vardır her zaman ama adm bunu gitgide bitiriyor tek yaptığı pres bence sırf bunun için takımda.

0|0
    0|0
  • ülkemizin futbolcularından ne beklersin

0|0
    0|0
  • Gereksiz yorum yapmayin Hamit orda Serbest Vurusu kullanmak icin oyle bekledi. Burakta hemen kullandi.

0|0
    0|0
    • Ne gereksizi bütün takım arkadaşları ve tribün şaşırdı. (Galatasaraylıyım.)

• Serbest vuruşu Burak kullandı oda biliyordu ancak baktı atacak adam yok serbest vuruş kullanılmadı ben kullanıcam tarzı yapmaya çalıştı.

• Heh aynen oyle

• Tv karsısında kafayı yiyordum.

O anda siddetlice bağırdım.Peder uykudan şok olurcasına uyandı,az kalsın korkudan kalpten gidiyordu adam :(

0|0
    0|0
    • Bende o anda kendimden utandım, beynim uçtu ne oluyor lan dedim.

• Video varmı?

0|0
    0|0
  • dengeli mi ?

adasdaD:AD:D:

0|0
    0|0
Yükleniyor...