Kapat

Body mi daha yorucu Kickboks mu?

Benim bir arkadaşım kickboks yapıyor ve antremandan çıkınca gözleri kayık kayık bakıyor :) Body yapan arkadaşım yok ama ... Hangisi dahaa ?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• ne yapmak istedigine baglı...

güzel ve güçlü bir vücut için : body

zayıf vücut ve dövüşmeyi ögrenmek için : kickboks

1|0
    0|0
    • Sanırım dışına çıkmış cevabınız ama yinede teşekkürler :)

• 10 işi birden yapınca böle oluyor :) ama anladın sen... :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• yaptığın antrenmana göre değişir kickboks daha yorucu olabilir

1|0
    0|0
  • bence boks psikolojisine bürünmüş.

1|0
    0|0
  • Bodybuilding , Kickboxs ikiside yorucudur antremnına göre değişir bodybuildng yapan kişinin kütlesi sağlam olur direnci yüksek olur atiyorum body yapan birisi iri olmuş artık kas yapmaktan birisi ile güreş atsa body yapan kaldırır havaya sallandırır sıktığı zaman pitbull gibi kitler kendimden bilirm kickboxs ise teknikğe yönelik dövüştür idmanlarda antreman yaptığında darbeler geldiği zaman enerji olsun gider o an ve yorulursun dediğim gibi ikisindede idmanına göre değişiyor ben profesyonel bodybuilding yapıyorum MMA kickboks Tekniğim yüksek düzeyde.

0|0
    0|0
  • 2sinide yaptım kick boks çok yorucu oluyor çünkü sürekli hareket idman halindesin sürekli tekme ve yumruklar idmandan sonraki gün erken kalkıyorum mecbur okul olyr ölü gibi geziodum

1|0
    0|0
  • o ağırlıkla ilgili değil hareketin hızına göre! mesela body de koşu bandına çıkıyorsa boku yer:d ama sadece ağırlık yapıyorsa fazla sorun olmaz ayaktayken:d ama oturduğunda uyuya kalabilir.d

1|0
    0|0
  • Kickboks çok daha yorucu..

1|0
    0|0
  • benden sana bir tavsiye ben de senn gibi ikisnn arasında sonra bady yapacığa kıck boksa gittim hem vucudum şekle girdim dövüş tekniklerini öğreniyosun bence bady gereksi

0|0
    0|0
  • Kick boks her zaman daha avantajtır. bodycide vücut vardır ama kullanmasını bilmez

kick boksçu vardır vurdu mu kırar bir yerini :D

0|0
    0|0
    • Bende proresyonel bodybuilding yapiyorum ve MMA kickboxs tekniğim var ne olucak peki ?

• olabilir .benimde tanıdığım var ama kickboks tecrübesi yok sokakta dayak yiyor o nasıl olacak

• haklisin onun icin bende kickboksa gidicem evde amotor vucut gelistircem

• kick boks daha yorucu

0|0
    0|0
  • Kick boks daha avantajlı

0|0
    0|0
  • ikisi de yorucu ama kickboxda darbede aldığın için can acıtı aynı zamanda

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...