Beğendiğiniz hoşlandığınız bir kıza rahatça açılabilir misiniz ve neler yaparsınız?

arkadaşlar hoşlandığınız kıza karşı tutumlarınız ne olur ve nasıl açılırsınız

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• İstedigim her kıza acılırım ama acılısım her kıza göre değişir hepsine aynı sekilde acılmak red cevabı alma riskini yükseltir o yüzden hepsinin ayrı bir dünya oldugunu kabullenip hepsindeki yasama kosullarını farklı kıldırıp digerlerinden ayırmalısın 1 tanesini baz alarak düsünmüceksin ve farklı dünyalarda yasamayı ögreniceksin kisiyi cözümlemek tanımak en önemli sey ve bir kisiyi cözdünmü arkası gelir zaten deneyimlerle cözüm süresini kısaltırsın ;) daha red cevabı aldıgım kız yok su hayatta hepsi farklı meyve ben denenmemis bir tane meyve bırakmak istemiyorum ;))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• gerçekten beğendiysem açık açık konuşabilirim fakat emin olmadığim kişiye de bunu söyleyemem. Yani her kişiden hoşlanabilirim ama sadece emin olduğuma itiraf ederim:)

1|0
    0|0
  • ya hoşlandığında açık açık ben senden hoslanıyorum sende benı sana ceken bısıler var anlatamadıgım demek kolay oluyoda sonra sıkıldınmı ayrılalım lafını söylemek zor oluyo ...

1|0
    0|0
  • ilk önce bir kaç adım atarım bir test ederim ben açılsam tepkisi ne olur diye sonuca göre rahatlıkla konuşurum ..

0|0
    0|0
  • Hiç açılamam

0|0
    0|0
  • açılamam yüzme bılmuıyorum cnku

0|0
    1|0
  • Bi kiza acilmak en kolay sey onemli olan tanisiyor olmak

0|0
    0|0
    • tanışmış olunca ne oluyor ki

• Tanismis olunca daha once konusmus oluyosun yani seni bildigi icin daha rahat oluyosun

• olursa açılırım.Diğerlerine açılıyoruz aşık oluyorlar salak oluyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben erkek olsam gayet iyi acilirim yaaaani

0|0
    0|0
Yükleniyor...