Galatasaray ve İmparator'a yapılan komplo değil de nedir ?

Tüpçü ve fenerbahçe yönetiminin Galatasarayı yıkma oyununa gelmeyin 50 kere yazdım bunların derdi türk futbolunun çıkarı olsa 5 sene avrupa kupalarına gitmeyelim dermiydi.fener castan ceza alır terimde Galatasarayda kalırsa açılacak olan farkı düşünün fenerliler bunu düşünüp elinden geleni yapıyor.oyuna gelirsen Aysal Adnan polattan daha beter olacak .

2 yıldır Fenerliler Fatih Terim gitmeden Galatasaray'ı geçemeyiz diyorlardı ve şimdi emellerine çok yakınlar...Aynı İsrail'in Mısır'a yaptığı darbe gibi bu da GALATASARAY'A YAPILAN DARBEDİR !

4. yıldızı takmayalım ve Avrupa'da başarılı olmayıp Şampiyonlar ligini kazanmayalım diye yapılan büyük oyuna gelme CİMBOMLU !

Güncellemeler:
AKP bu işin neresinde , Suat Kılıç'ın gönlünde hangi takım yatıyor bunlarda ayrı faktörler tabi ... En iyisi biz kupa almayalım kupa aldıkça bize oynanmak istenen oyunlar artıyor , senaryolar çiziliyor ahlaksızca ...

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı düşüncedeyim seninle.O kadar fatih terim'i seviyolardı piçigetolar niye fatih terime durmadan tribüne gönderdiler ne yaptılarsa engel olamadılar simdide böyle yıkacaklar.

0|1
    0|0
    • 10 maç ceza verenler şimdi ayaklarına kapandılar nolur GS'yi bırakıp fenevi lige ortak et diye

• hayır masonluk ilk Mısırda kurulmuş sonra Almanya , İngiltere , İskoçya ve İrlanda'da merkezi olmuştur .

• Herkez başka diyor.Bakarsan eski başbakanlarının hepside mason olmak zorunda kalmışlar.

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 7

• Galatasaray'a 4.yıldızı taktırmama operasyonu başka birşey değil tüpçü iş başında..

0|1
    0|0
  • Sonuna kadar katılıyorum..

0|1
    0|0
  • kardeşim anlamazlar. şimdi seni takıntılı olarak falan ilan ederler. hiç uğraşma s.kt.r et.

0|1
    0|0
  • Ozaman Kendini iyi bir 6s li olarak belirten Fatih kabul etmesin bu kadar basit..Öncelikle arasındaki çıkar çatışmasını çözsün başkanınız ve fatih...

0|0
    1|3
    • Biz iç işlerimiz sizi ilgilendirmez sevgili 7enevli . Henüz kararını vermedi Terim ...

• Komik olma kendi işinize bakın : )

• bu gelişmelerden mutlu olduğunuzu biliyoruz .

• Bu arada Suat Kılıç Trabzonsporlu onu da bil.

0|0
    0|1
  • Ya Fenerbahçe ne alaka :) O zaman ben de sorayım Fatih Terim neden 1 Temmuz 2011'i bekledi sözleşmesini imzalamak için acaba biliyor muydu operasyonu?

0|0
    0|0
    • 1 temmuz 2011 de ne olmuştu

• dediklerinden hiçbir şey anlamadım ki . konuyu açman lazım .

• dostum kısaca şunu bil yeter, eğer Ünal Aysal izin vermişse görüşmeye, Fatih Terim'in gitmesi halinde bir planı vardır. Demirören önce Aysal'dan izin almış. (ki Aysal Beşiktaş'ın stadı konusunda siyasi erk ile sorununu çözmüştü yani siyasilere laf geçirebilirdi hayır diye) eğer Terim kabul ederse de eder yani bunu niye bir oyun şeklinde algıladınız ki? ha bence gitmez boşuna üzülmeyin.

• hep hükümetin işi

0|0
    0|0
Yükleniyor...