Beyler bir bakar mısınız

Sorum sevgili erkeklerimize :) göğsünüzdeki,sırtınızdaki,omuslarınızdaki vb. yerlerdeki tüylerinizi nasıl alıyorsunuz?Özellikle göğsünüzdekiler tekrar çıkmaya başladığında nasıl oluyor alınmadan önceki halinden daha mı iyi oluyor her türlü?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sende de mi çıkıyor yoksa merak mı?

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşım için soruyorum

• bi kaç yeri ağdayla almıştık ama göğüs bölgesi geniş olduğu için denemedik.traş makinesi de kökünden almıyor sonuçta zamanla sertleşir kıllar diye düşündüm

• jilet vurursan patlar,ağda çok acayip can yakar lazer yaptırma o çok zararlı makineyi istemiyorsun o zaman tek bir şey kalıyor tüy dökücü kremler ama o da kimyasal zamanla zarar verir

Erkekler Ne Diyor 6

• Almıyorum ki.Bacak tüylerimi alıyorum sadece oda futbol oynadığım için.futbol oynamasam onlarıda almam.

0|0
    0|0
  • benim göğsümde ve göbek bölgemde aşırı şekilde vardı öyle böyledeğil bide antalya gibi sıcağın nemin hat safhada olduğu bir yerde yaşıyorum.çok rahatsız ediciydi..lazer epilasyon yaptırdım iki sene önce başarılı şekilde kıl,tüy hiç bişey kalmadı..

0|0
    0|0
    • kaç seansta bitti peki bir de ne kadara maloldu?

• yanlış hatırlamıyorsam 6 ya da 7 seansta bitti 1500 liraya maliyet çıkardılar..konuştum taksit taksit ödedim..hiç zorlamadı bütçemi..bide şöyle bişey var; cildin rengi ve çıkan tüylerin rengi,kalınlığı lazer uygulama yöntemlerini değiştirebiliyo..gidip konuşmak fiyat almak gerekiyo..daha uygunda olabilir tabi..ama şöyle bir ölçüt veriyim kafanda canlandır..bildiğin kazak giymiş gibiydim :)

• Ben hiç almadım göğsümdeki tüyleri :)

0|0
    0|0
  • dediğiniz yerlerde kıllar var ama almıyorum ki:) erkek adam göğüs kıllarını aldırmaz..

0|0
    0|0
  • Sadece yüz bölgemdeki gereksiz olanları lazerle aldırıyorum. Onun haricinde ihtiyacım yok, en ideal çözüm lazer epilasyondur. Doktor kontrolünde olan bir merkezde yaptırmanızı tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • Gogsumde kil yok ki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...