Sevgiliniz ortadan kaybolsa ne yapacaksınız ?

Diyelim ki sevgiliniz 1 hafta yok ortalıkta evlerinde kimse yok telefonu kapalı ulaşamıyorsunuz . Delirir misiniz ne düşünürsünüz bulmaya çalışır mısınız ? Ağlar mısınız böyle bir durumda . Ağlamak biraz yersiz ama aranız ufak ufak tartışmalar olsa son zamanlarda abartılacak büyütülecek tartışma değil tabi .

Güncellemeler:
1 hafta ortadan kaybolup kafa dinlemek istiyorum bu arada çok bıktırdı beni yıprandım diyebilirim ona bir konuşma yapıp 1 hafta il dışına gitmek istiyorum gitmemin sebebi o değil aslında ailecek değişiklik olsun diye evde 3 kardeş kalıyoruz . Ben gitmeden ona ne söylemeliyim benim yokluğumda biraz boşluğa düşsün beni düşünsün pişman olsun istiyorum ona ne söylemeliyim ?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• 1 hafta buralarda yokum telefonda kapalı olcak de onu sevdiğini söyle. kapa telefonu git.

0|0
    0|0
    • Anlamaz ki böyle öküz . Başka bir konuşma yapmak istiyorum böyle üzücü bir konuşma ? Yardımcı olursanız çok sevinirim .

• 1 haftacık sadece

• ben bldıqımı söyledm kolay gelsın :D

Kızlar Ne Diyor 8

• Kafay yerdim Aglardim bulmaya calisirdim.. Gitme derdim eyer enson görsem cok duygusal biriyim hemen aglardim :D Düsünmek bile istemiyorum böyle birseyi... Ama ben sevgilime yaptim öyle cok zor baya düsündüm ama olmasi lazim uzakta oturior facemi dondurdum ulasamiyor bna ariyor cikmiyorum tlfna

0|0
    0|0
  • Dolandırıcı olduğunu düşünürüm.

0|0
    0|0
  • gelince uzunnn bir açıklamayla gelmesi lazım yoksa onu döverm :D

0|0
    0|0
  • Biraz kafamı dinlemek istiyorum, sadece 1 haftaya ihtiyacım var. De direk.

0|0
    0|0
    • Sana böyle dese ve 1 hafta il dışına çıksa ve senin bundan haberin olmasa ne düşünürsün ?

• bulmaya çalışırım.buluncada kötü bişey yoksa terkederim

1|0
    0|0
  • Ortaya çıktığı zaman kafasını kırarım

0|0
    0|0
  • olmayan sevgili ortadan kaybolsa kaç yazar .

0|0
    0|0
    • Güncellemeyi okuyup bana yardımcı olur musun bari ?

• geri döndüğünde iyi bir açıklaması olmalı yoksa fena olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yine sana döndüm sağ el

0|0
    0|0
  • kafayı yerdim galiba :Devlerine kadar giderdim

0|0
    0|0
  • Valla gerçekten sevgiliysek, bulmak için "20 Dakika" dizisinde ki "Ali"nin yaptığı her şeyi yaparım.

0|0
    0|0
  • Organize işler bunlar

0|0
    0|0
  • Sağ elim olmadan 1 hafta ne yaparım ben ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...