Hoşlandığımı söyledim, bekliyorum.

Geçen sene dershanede tanıştık, hoş, alımlı ve güzel bir kız. Zamanla hoşlanmaya başladım ondan. Fakat bunu söyleyecek cesareti bulamıyordum kendimde. Dershane bitmişti fakat ona beslediğim duygular halâ devam ediyordu. Yaklaşık bir ay oluyor ve cesaretimi toplayıp konuştum. Ondan hoşlandığımı ve bir şeyler paylaşabileceğime inandığım bir kız olduğunu söyledim kendisine. Hemen cevap vermeyeceksin tabii ki ben çok düşündüm biraz da sen düşün dedim. Hep tebessümiyetle geçen bu diyaloglarımızla birbirimizden ayrıldık. Benim için gerçekten özel olduğunu hissettirmek için iki üç gün de bir arıyorum, konuşuyoruz. Hiç bir olumsuz bir şey olmadı bu ana dek. Ama artık olacaksa adını koymak istiyorum beklemekte yoruyor insanı... Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• dsbreden ermiş muradına ermiş

öyle kızı sıkma

zamana bırak

olacağı varsa olur

0|1
    0|0
    • Okullar açılacak 20 gün sonra neyin sabrı? :)

• ozaman 19 gün daha sabret okullara 1 gün kala sorarsın :D

• Galiba öyle olacak. :) Teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 3

• biraz daha düş üstüne

0|1
    0|0
    • Nasıl başarabilirim bunu? Ne bekler bayanlar özellikle bu aşamada?

• ona biraz daha özel olduğunu sevgili gibi olduğunu hissettir ama cevabın ne diye sorup durma ters tepebilir, biraz daha sıcak davran bir şeyler yapmayı teklif et sevgiliymişsiniz gibi davran eğer o da sana boş değilse bunlara olumlu karşılık veriyorsa zaten sevgili olmuşsunuzdur bile

• Hayırlısı olsun umarım çabuk cevap verir

0|1
    0|0
  • hayırlısı be gülüm

0|0
    0|1
    • Sol kulağını çınlattım bacım.

Erkekler Ne Diyor 3

• acele etmemekte fayda var. ama çok geç kalınmaması da lazım. yani sen konuştuğuna göre, kızı da anladığına göre doğru zamanın ne zaman olduğunu zaten bizden iyi biliyorsundur. o an gelince bir daha konuş. bazı kadınlar olduğundan da yavaştır bu tarz konularda.

0|1
    0|0
    • "Ne de olsa bir cevap bekleyen benim." diyerek beklemek sıkıcı olmaya başladı artık. Benim ondan hoşlandığım kadar onun benden hoşlanmasını beklemiyorum elbet ama hoşlanmamış olsa da kısa sürede olumsuz bir yanıt verirdi.

• açıkça söylemem gerekirse, tabi ki yargılamak mantıksız ama istanbulda yaşayan kadınlara karşı bir çizgim var. biraz daha havalı ve kibirliler. umarım böyle biri değildir. iyi akşamlar.

• Bir çizgide benden açıkçası ama öyle olmadığını tanıdığım kadarıyla anladım. İyi akşamlar.

• bence ilgini göstermeye devam et bir süre daha.ama zaman içinde baktın bir yakınlaşma yok bir şey yok.bu sefer direk söyle:benden hoşlanıyor musun, yoksa beni oyalıyor musun

0|1
    0|0
  • Allah gnlune gore versın canım ne dıyelım. yolun yol degılll izleme bse bekle dur.. !

0|1
    0|0
Yükleniyor...