İsimleri rukıye şükriye lütfiye fikriye... Olanların

İsimleri eskiden kalma diye çekinenleri anlamıyorum.. Bazılarının güzellikleri tatlılıkları isimlerini kapatıyo ki bnce.. öyle değilmi arkadaşlar? mesela kızın adı şükrye şaziye falan ama hiç görmedın.. Çoğunun akıllarına direk çirkin kezban cahıl kız geliyo:/ ama çoğu da güzel çıkıyo çıkmıyo mu:))

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• İsmi kotu olupda cok guzel bır kız tanıyorum :P :D evet keske ısmıde guzel olsaymış

0|0
    0|0
  • kusura bakma ama şahsi görüşüm ya ne bılıyım çokta güzel oluyolar aksine ama kanım ısınmıyo ya herhalde etkileşimde ilk tanısma kaynasma faslında guzellık kadar ısımde önemlı benım ıcın :D

0|0
    0|0
  • Ben de Daral memnun oldum Şehriban :))

0|0
    0|0
  • o senin zannın ve ön yargın

0|0
    0|0
    • Yok ya hiç alakası yok sadece soruyorum

• bizim fakültede bir kız vardı taşşşş adı lütfiye ve çıktığı çocuk necati:)

• şükriye ismi içimi titretti ıfsss :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kızın adının Şükriye, Şaziye olduğunu duyunca çirkin, kezban ve cahil olduğunu düşünen az kişi vardır şahsen ben düşünmem var mıdır öyle tipler?

İsmi Hatice diye değiştiren arkadaşım var ve dediğin gibi çok da güzel.

0|0
    0|0
    • Bilmem vardır heralde canım neler yokki. Hatice çok güzel isim bence:)

• Yanlış düşündüklerini söylüyorsun ama sen de adı kezban olana hakaret ediyorsun bir yerde

0|0
    0|0
    • Haklısın yanlışım var orda

• bir de isimle görünüşün hiç ilgisi yok, şükriye çirkin cansu güel olur diye bir durum söz konusu değil :)

• Bende onu demeye calışıyorum işte :D

• Hadise ismi de, şükriye lütfiye ile aynı kıvamda aslında.Ama tabi hatun,isminin alamını olaylar vakalar hadiseler olarak yorumlayınca seksi geldi milletin gözüne. Lan bildiğin o da lütfiye gibi isim.

0|0
    0|0
  • Benim adîm da latife

0|0
    0|0
  • tanidigim var Hayriye cok güzel kiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...