Anneniz ve babanız çocuğunuza isim koymak isterse ne yapardınız?

Bir çocuğunuz oldu, çokta mutlusunuz, aklınızda belirlediğiniz birkaç isim varken Anneniz veya Babanız çocuğun isminin Gaffur olmasını istiyor , Bu ismi koymassanız çok üzüleceğini söylüyor

ne yapardınız?

Güncellemeler:
Gaffur belki ilerde populer bir isim olacak arkadaşlar neden bukadar önyargılısınız :d

0|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

• yaratıcı bi düşünce ilerde gaffur ismi çok marjinal olacak

0|0
    0|0
    • düşünsene herkes alican, berkecanken sadece senin çocuğun gaffur olacak ne kadaaaar karizmatik olar :)))

• bak ay şimdiden ise yaradi kesin gaffur olmalı gaffurum benim:d

Kızlar Ne Diyor 12

• Benim ilerde evlenip de çocuğum olursa koyacağım isimler belli. Şimdiden söylüyorum ki bir isim atmasınlar ortaya. Tabi gelecekteki eşimin annesi ya da babası tutturmazsa... Ama ben onlar için de önlemimi alırım, o iş kolay :D

0|0
    0|0
  • İsim konusunda tek yetkili mercii ben ve çocuğun babasıdır ...

0|0
    0|0
  • üzülsünler valla çocuğuma kendim koyarım ismini kimseye gerek yok...

0|0
    0|0
  • Bunu problem yapacak biri değilim.

0|0
    0|0
  • çocuk senin sonuçta ve istediğin ismi koymakta özgürsün.eşine söyle çocuğa o kimlik çıkarsın ve suçu ona at :))

0|0
    0|0
  • siz bunu istiyorsunuz karşı taraf başka şey istiyo bin tane ismi mi olacak çocuğun en iyisi bizim düşündüğümüz isim olsun kimse kırılmasın derim:)

0|0
    0|0
  • Manyak :D

0|0
    0|0
  • Koyardım.Onları mı kıracağım?Ama göbek adı olarak.

0|0
    0|0
  • bn karsı gelirdim. zaten bn simdiden isim bile düsünüyorum cocuguma benim ailem anlayıslı davranacak mı orası da mechul yaaa:)))

0|0
    0|0
  • asla koymam.

0|0
    0|0
  • hele bi o zaman gelsin, o zaman dusunurum bunu.

0|0
    0|0
  • İsim konusunda sadece tavsiye alabilirim, dayatmaya boyun eğmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Çift isim uygulamasına geçerdim... Berk Gafur, Tonguç Gafur, Kaya Gafur, Can Gafur... V.s v.s gibi... İki tarafta memnun olur... Sen istediğin isimle hitap et annen baban istediğiyle... Çocukta büyüdüğünde hangisini tercih ederse sosyal hayatta onu kullanır...

0|0
    0|0
  • Asla olmayacak çocuğuma kimse isim koyamaz

1|0
    0|0
  • Gaffur...

Esma'da bile geçiyor..

Güzel isimmiş..

Ben babamın ismini koymayı düşünüyorum ama. Daha güzel.

0|0
    0|0
  • yaa arkadaşım işin espirisindeyiz heralde... şunu anlatmaya çalışıyorum annem babam üzülmesin diye çocuğuma onların istediği ismi koymam

0|0
    0|0
  • Tercihi çocuğa bırakırdım, büyüyünce kendi adını kendi koysun niye biz koyuyoruz ki ?

0|0
    0|0
  • Bir Tane daha yapın gidin ona koyun derim :))))

0|0
    0|0
  • meraba gaffur

0|0
    0|0
  • Onlar kendi çocuklarına isim koymuş, sıra bizde :)

0|0
    0|0
  • GAFFUR :D :D :D

0|0
    0|0
  • Onlar karisamaz bana

0|0
    0|0
  • tabikide anname babam üzülmesin diye çocuğumun geleceğiyle oynamam :))

0|0
    0|0
  • Başka bir isim bulmalarını söylerdim . çünkü ilerde çocuk için sıkıntı olur diye anlatırdım .

0|0
    0|0
Yükleniyor...