Gerçek bir taraftar olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Ben gerçek taraftarım diyor musunuz,yoksa sorulduğunda cevaplamak için mi bir takım tutuyorum diyorsunuz?

Ben daha önceki sorularımda da söylemiştim aslında ağlayan taraftara gerçek diyorum diye..

Ben günden güne oluyorum galiba,hadi ben kaçtım bye

Elmander hepinize selam söylüyor İngiltere'den ;)

0|0
9|15

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım evet gerçek bir taraftarım. Her sene düzenli kombine alırım,bende ağlarım,asla şiddet yanlısı bir taraftar değilim. Takımın lisanslı ürünlerini alarak kendimce destek olmaya çalışırım. Takımıma da renklerine de yense de yenilse de aşığım. Maç zamanı kendimi dünyadan soyutlarım bütün marşlarını da ezbere biliyorum.Ama bugün Türkiye'de oynanan futbol bütün hevesimi köreltiyo.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• hiç ağlamadım ama Beşiktaşıma can feda

2|0
    0|0
  • Kesinlikle diyorum..

Takımımın sadece iyi zamanlarında yanında değildim, şike süresince bile hiç çekinmeden "Fenerbahçe'liyim <3" diyebiliyordum.. Zamanında "Galatasaray'lıyım" demeye utananların şimdi piyasaya çıkıp ahkam kesmesi gibi bi' şeyi hayatta yapmam sanırım, ki en kötü zamanlarımızı şimdi yaşıyoruz, bence..

Bu süreç geçecektir..

1|0
    0|0
    • yanlisin var biz ne galatasarayliyim demekten utaniriz nede şikeci diye aniliriz

• Gerçek taraftar olduğumu düşünüyorum .

2|0
    0|0
  • Her sene Feenrbahçe kombinesi almaya çalışırım. Alamasam bile her maça gitmeye çalışırım.

Bunun yanında her sezon bir forma almaya çalışırım.

Bir de mümkün olduğunca deplasmanlara giderim.

Takımın kaçıncı sırada olduğunun hiçbir önemi yok burada.

1|0
    0|0
  • Ben değil de Sen gerçek bir taraftarsın :)

1|0
    0|0
  • evet düşünüyorum takımımın maçlarına giderim ... deplasmanı lig tv den izlerim... store ürün alırım.. daha ne yapayım elimden geleni yapıyom

1|0
    0|0
  • Sorulduğunda cevaplamak için takım tutuyorum

1|0
    0|0
  • Gerçek bir taraftarım

1|0
    0|0
  • Gs Olimpiyatta oynarken ve iflasın esigindeyken,ligde zirveden de koptugumuz dönemlerde gene Gs'nin maclarını izliyor ve cok heyecanlanıyordum.

Cünkü Galatasaray benim icin kupadan ibaret degil.

1|0
    0|0
  • Sonuna kadar çArşılıyım.

2|0
    0|0
    • Olmadığımda sen varsın gümüş var kurabiye var o kadar rahatım ki çArşı gibi bir taraftar grubuna kimse sayıp sövemiyor diye.

• gerçek bir taraftarım. kendimi bildim bileli galatasaraylıyım.

o zamanlar simoviç vardı kalede :)

1|0
    0|0
  • gerçek bir taraftarım.

1|0
    0|0
  • tabiki corci

1|0
    0|0
  • Eskiden baya iyiydim bu konuda ama şu son olaylardan sonra soğudum...

1|0
    0|0
  • Avatarının eşcinsel p*rnolarındaki pasif gayler gibi.. Ulan sitedede ne çok eşcinsel var..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Şansım yaver gitmedi yakın bir yerlerde olamadım İstanbula.

Buna rağmen her maçı izlemeye çalışır senede 3-4 defa para bitiktirip kaçarım maça kazanda eğlenirim abla abi dediğim insanlarla.

Muğla ve İzmire yakın deplasmanlara giderim. Sadece futbol değil armanın olduğu her branşta Beşiktaş.

Hediye kabul etmem normalde gerçekten yakın olduğum insanlar sadece Kartal Yuvasının ürünleri hediye edildiğinde dayanamayacağımı bilir.

Erkek arkadaşımda Beşiktaşlı. Tek kuralımız var hediye ne olursa olsun Kartal Yuvasından alınır. Özel günlerin başka bir heyecanı yok zaten gözümde Beşiktaş'ımın armasını taşıyan birşey giymenin kullanmanın heyecanı dışında.

Takımım için ağlarım, kavgada ederim.

Okurum öğrenmeye çalışırım geçmişimi Optik Başkan, Pembe Hasan, Sarı Murat, Ayhan Abi, Cem Abi hepsi özel benim için.

1|1
    0|0
  • Gercek taraftar derken?Her zaman takımımın arkasındayım,maçlarını izlerim,desteklerim.AMA bazıları gibi "takımım-hayatım" felsefesinde olmadım hicbir zaman.Ve dünyada okadar ağlanacak şey varken takım için ağlarsam kendimden utanırım doğrusu ama sinirlenip agladıgım çok olmuştur.Ya bağırarak ya da ağlayarak sakinleşiyorum çünki.:)

1|0
    0|0
  • Gerçek bir taraftarım <3

1|0
    0|0
  • Galatasaraaaay :)

1|0
    0|0
  • takım tutuyorum =)

1|0
    0|0
  • Ölene kadar Galatasaray!

1|0
    0|0
  • hayır .

1|0
    0|0
  • Gerçek taraftar olduğumu düşünüyorum ..

1|0
    0|0
Yükleniyor...