Böyle evladınız olsa kızar mıydınız ?

Şimdi iki sorum va

1-)Her gün 2 3 saat '' pokemon '' çizgifilmini izleyen 21 yaşından gün almış bir evladınız olsa kızar mıydınız ( Anam resmen piskolojisi bozuk muamelesi yapıyor :D )

2-) En sevdiğiniz pokemon neydi uleeeeyn benim en sevdiğim pokemon '' Sukurtuuuuu l '' şu Esh'in kaplumbağası :D

link

0|0
145

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• vah vah derdim ardndan psikologa götürürdüm elinden tutup. sonuçta 2-3 saat pokemon izleyen brni elinden tutup götürmekte abes kaçmaz :D

0|1
    0|0
  • pikaçuuu tabikide :)

ama büyüdüm galiba canım istemyo :)

0|1
    0|0
  • 19 yasında hergun 2 3 saat ay savascisi izleyen biri olan bana annemin tepkisi iyice bebekliğine dondu benim kızım yakında biberon isteyecek jsksnslskslkd

0|1
    0|0
  • Niye kızayım evlat bu canım kıyılır mııı:) izlesin madem seviyor ben de severim. Ama bu yaptığın şey annenin iş yapmasını engelliyorsa ya da onun sana dediklerini çizgi film izliyorsun diye yapmıyorsan kızabilir.

0|1
    0|0
  • Kızmam.

0|1
    0|0
  • Kızarım tabi ,o yaşa kadar okut, yedir, büyüt.. eşşek kadar olsun, pokemon izlemeye mi geldin dünyaya sen hı ?!

Pokemondan aklımda kalan tek şey ''Seni seçtim Pikaçu'' , çok sevmiyordum sanırım ..

0|1
    0|0
  • küçükken pikachu yu çok severdim..:)

0|1
    0|0
  • çizgi film izlemenin nesi kötü diyecektim de günde 2-3 saatse biraz sıkıntı tabi :d

0|1
    0|0
  • Pikaçuuuuuuuuu pika pika *-*

0|1
    0|0
  • ya her gün 3 saat p... izleseydin...

0|1
    0|0
  • balbazar aşkımdı .

0|1
    0|0
  • :):)

boşlukta evlatcım ne yaptığını bilmiyor derdim...

0|1
    0|0
  • biri benimi anlattı ne :o

benim en sevdiğim pokemon charmander :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...