Esed güçlerinin Şam'ın Doğu Guta Banliyösü' ne kimyasal silahlarla saldırdı...

Müslüman görünümündeki bu zalim cellatları Allah ıslah etsin veya kahhar sıfatıyla kahr etsin..

İnsanları uyurken kimyasal silahlarla öldüren biri ile aynı dinde olduğumu düşünemiyorum. Üzerinizden İSLAM Üniformasını çıkarın. Sığınmayın dinin arkasına... Orda ölen binden fazla kardeşlerimin adına hakkımı ben helal etmiyorum bu diktatöre...

Allah bize şöyle buyuruyor: Allah emrinde galiptir. fakat insanların çoğu bunu bilmezler...

Sizlerin düşünceleri nelerdir?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Suriye , Irak , İran , Libya , Tunus , Mısır; BOP oyununun küçük bir parçasıdır. Beni şaşırtan , ortadoğu'da kim kardeşini öldürürse " allahuekber " diyor ve kendine sevap yazıyor aklınca . Diyor da kendine ya da ülkesine nüfus eksiltme dışında faydası yok bu işlerin.

Irak'ta savaş bitti ise , hergün patlayıp 30-100 kişiyi öldüren bombalar neyin peşinde ise , suriyede patlayan taktik bombalar veya kimyasallar da aynı şeyin peşinde, ve ben ülkedeki tarafların bunu yaptığına inanmıyorum.

Bu işler , mezhep ya da etnik kışkırtmakla görevlendirilen ve finanse edilen çağdaş Lawrence' lerin , merkezin koordinasyonu doğrultusunda yaptığı kaşıma işleri. Bu yüzden , ne senin bedduana ne de diğer tarafa duana katılmıyorum , ve seni bu ülkelerin insanlarını piyon at kale edip kullanan , asıl BOPsims oyununu yönetene dikkatini vermeni öneriyorum.

Bu şekilde sen BOPsims oynayanların istediği düşman piyon olursun. İslam ile değil , konunun petrol ile alakası var . Daha geriden bakın biraz meselelere ...

1|0
    0|1
    • Batının oyunu derken vurgulanan BOP değil miydi? Vurguladığımda zaten bu oyuna gelmemeleri değil miydi?Aynı şeyi yazdığımızın farkında değilsiniz sanırım.

• Peki BOP eşbaşkanımız hakkında senin düşüncen nedir ?

• Söylesem etkisi yok, sussam gönül razı değil... Durumu.

Erkekler Ne Diyor 11

• Malesef sadece kimyasal silah kullanıldı idaası nedeniyle bu katliam ilgi çekti ama bir senedir kendi halkıyla savaş uçakları roketlerle savaşan her türkü katliamı yapan bir adam var ve bu adamı malesef siyasi çıkarlar için buna rağmen destekleyenler var .Hala bu adama arka çıkan Türkiye'nin Suriye politikasını eleştirenler var

0|0
    0|0
  • suudi kralı için ne diyorsun peki?o bu diktatörlerin finansörü gibi...bu iş esada laf atmakla bitmez...onlar bu insanlık suçlarının bir piyonu sadece...biraz araştır istersen bu arap şeyhleri petrolden kazandıkları paraları hangi ülkeye gönderiyorlar...ben gerek mısırda gerek suriyede ya da dünyanın herhangi bir yerinde başklarının çıkarları için masum halkı öldüren herkesi lanetliyorum ve tüm ölen Müslüman olsun Hristiyan olsun tüm insanlara Allahtan rahmet diliyorum...

0|0
    0|0
    • onun için altta yorum yaptım birisine. O kralı ama sadece keyfinin...

• Suudi kralı Suriye'de muhalifleri destekliyor ama Mısır'da darbecilerin yanında Esad'ı mezhepsel nedenler nedeniyle İran destekliyor

• çünkü sıra ona da gelecek korkusu...

• Düşüncem Esad mı daha zalim muhalifler mi onu bilemiyorum.

Düşüncem aradaki masumlar oradan bir an önce çıkarılmalı onların arasında kalmamalı.

Düşüncem dünyanın bu işe dur demesi ama dur derken kendi çıkarlarını orada uygulamayarak...

0|0
    0|0
    • öldüren masum olabilir mi? Halk ne deniyorsa dikte ile kabullenmek, ezilmeyi sürdürmek durumunda mı?

• inş... Kardeşim... Bizlerde elimizden geldiğince inançlı ve vicdanlı olarak örnek olmalıyız...

• Neyse allahtan muhalif güçlere silah, para, erzak ve ilaç yardımı yapıyoruz da savaş bitmiyor böylece. Neyse ki savaş bitmediği için daha çok kan dökülüyor. Yaşasın müslümanlar kahrolsun müslümanlar. Lan ne oluyor?

0|1
    0|0
    • Suud Kralı Keyfini bozmasın şanı-şöhretine zeval gelmesin de isterse kendisi dışındaki tüm Müslümanlar ölsün...

• Destek doğrudan veya dolaylı olarak buraya gidiyor ama bu terorist dediğin adam direk bir Öso üyesi ne yazık ki. Yani bizim desteklediğimiz gurubun bir parçası youtube üzerinde daha detaylı videolar da var adamın kim olduğunu falan gösteriyor.

• onlar hedef değildir destekte, ellerine bir şekilde illegal yollarla geçebilirse de bu gönderenden bağımsızdır.

• bana pek mantıklı gelmiyor. tam BM heyetinin geldiği gün niye adam kimyasal atsın? mal mı bu adam? bence öso yaptı bu işi

1|1
    0|1
  • sırf o adamdan iğrendiğim için bilgisayarımdaki esed nod 32 yi kaldırdım.İsmini hiç biryerde duymak istemiyorum o pisliğin. Kaspersky kullanıyorum.

0|1
    0|0
  • allah öso'ya kafa kesin buyuruyor mu?

1|1
    0|0
  • neden biliyormusun hic mantıklı düsünemiyor bu araplar hemen gaza geliyor ayaklanıyor din diyorsun şeriat diyorlar cihad diyorlar sonra böyle seyler oluyor birbirlerine girmeseler savasta olmaz

0|0
    0|0
  • Muslumanlar birbirini oldurmek disinda pek bisey yapmadilar bugune kadar.bundan sonra da yapacaklarini sanmiyorum.

0|0
    0|0
  • Kimin umurunda..Mısrdaki darebeye darbe diyemeyen bir dünya suriyeyene yapsın :(((

0|0
    0|1
    • farkında mısınız, tüm Müslüman ülkelerinde var bu iç karışıklık ve hala Batının oyunu olduğunu anlamıyorlar ve kardeş kardeşini öldürüyor. Orantısız güçle. Uyuyan insanları sırtlarından gafil avlamayı bilir böyle bir diktatör ancak.

• İMAN VARSA İMKAN VARDIR...

• Elhamdulillah ! Zafer önemli değildir...Önemli olan mücadele ve gittiğin yoldur...

• Ah ah biz bunları gezi eylemlerinde hükümet içinde söyledik ozaman neredeydiniz? Müslüman Türkler ölürken ses çıkarmayıp Müslüman Araplar için ortalığı ayağa kaldıran insanlar ozaman müslüman değilmiydiniz?

0|0
    0|1
    • olayı saptırmayalım, aynı değil bu iki örnekte yaşananlar.

• Allah sizi ıslah etsin.

• Cümle saptıranları da. Bu iki örnek birbirinden bağımsızdır.

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...