Ne yapmalı? fikri olan...yada bu durumu yaşayan..:):):)

arkadaşlar bir kız/erkek var çok aşıksınıZ tüm sevginizi verdiniz herşeye eyvallah dediniz ve sonunda sebebsiz yere gitti başkasına aşık oldu neden diye sormak istediniz sizi görünce dudak büktüğünü gördünüz yinede konuşmak istediniz ama cevap vermedi ve gitti...sonra bu işi anlamaya çalıştınız ve cevabın başta tüm sevginizi vermeniz herşeye eyvallah demeniz olduğunu anladınız ama hala çok seviyor geri dönmesini istiyorsunuz ve de aşık olduğu kişiden darbe yediğini reddedildiğini öğrendiniz ve bu durumu bildiğiniz bilmiyor ne yapardınız tekrar iletişime geçmek kesip atmak yada...ne?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• bence unutmaya çalış. bir kere başkasına giden insan bir daha aynı şeyi yapar. her başkasına aşık olup reddedildiğinde sana mı gelecek ? çok kötü.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• boşveririm.

0|0
    0|0
  • bni bırakıp gittiyse bitmıştr üstelemem bni sevmeyenı bn hiç sevmem

0|0
    0|0
    • çok net ve keskin cevap oldu umutta mı yok:) sadece meraktan soruyorum burcunuz nedir bence akrep...

• iyide bende aslan burcuyum ben sizin gibi netleyemedim kendimi bu konuda

• aynı kişi degilz burç la ruhu bır tutma

• sevgini hakeden biri olduğunu düşünüyor musun gerçekten. böyle insanlara harcadığın vakite yazık önüne bak bence eminim senin sevdiğin kadar seni sevecek biriyle karşılaşırsın.

0|0
    0|0
    • öyle ama insan umutlanıyor acaba diyor..diyor yani engelleyemiyorsun ..onun olduğu zaman yanında olmasa bile düşünmek bile güzel ama o olmadığında bir boşlıkta hissetmek dostlarından soğumak sanki herşey senden uzak gibi düşünmek yediğin yemeğin tadı olmamak ...diye gidiyor işte

• seni anlıyorum ama sana dönerse yine gitme ihtimali var gerçekten sevse böyle bişey yapmazdı. kendini tut konuşmak istediğinde başka şeylere odaklan vazgeç asla onunla olma bence

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...