Galatsaray bu sezon kaç penaltı kazanır?

Ben en az 20 penaltı kazanacağını düşünüyorum.Ya siz?

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• gecen seneki gibi çok sayıda olur ama sayısı meçhul

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Müneccim miyiz çocuğum biz ..?

0|1
    0|1
  • Bu fenerasyon bize değil Fener'e penaltı kazandırır Gizli ..

Lafını bil de konuş ..!

1|6
    1|5
    • Arkadaşlar şu saçmalıkları bırakın artık biraz geniş bakın olaya. Federasyon fenerli olsa ve sürekli fenerin lehine işler yapsa diğer takımlar öyle mal mal bakarmı örneğin galatasaray cephesinde en az 100tane galatasaray için çalışan avukat var bunlar boş dururmu sanıyorsun?

• Arkadaşım ben neyin ne olduğunu biliyorum bana bunları öğretmeye çalışmayın..

• Ben sana niye birşey öğretmeye çalışıyım. Öyle herşey kolay değil demek istiyorum yani fener federasyonu kendi bünyesine alamaz diyorum. Ayrıca bu yorumunu sana hiç yakıştıramadım dogmatik düşünceleri kabul eden yobazlara yakışırdı bu yorum avatarından dolayı sana yakıştıramadım :)

• 1

1|1
    1|2
  • ilk maçtan başladı artık bitmez

0|1
    2|2
  • cevap veriyorum; federasyon + fenerbahçe elele verseniz de, hakemlerin penaltı çalarken içi gitse de doğru olan tüm penaltılar çalınacak ve biz yine s.ke s.ke şampiyon olacağız. tamam, oldu mu?

0|0
    0|0
  • Burakla başladık,hadi 20 olsun :D

0|2
    0|0
  • g.tün yiyorsa gizlenmeden sorsana?

0|0
    0|0
  • 0 tane kazansın

0|2
    0|3
  • Hemen biberon takın ağzına

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• penaltılar haklı olsun ısterse 40 tane kazansın yeterkı beleş penaltı kazanmayalım cubuklular susmuyor sonra..

0|1
    0|0
  • Burak'lı oynanan maçlara göre mi? yoksa Burak'sız oynanan maçlara göre mi? cevaplayacağız?

0|1
    1|0
  • Burak faktorünüde katalımmı olaya haha ;)

0|1
    0|0
  • iyi niyetli bir soru değil gibi geldi bana hiç boşuna penaltılarla maç aldığımızı falan söylemeyin bize ona bakılırsa Fenerbahçe bizim ligde kazandığımız penaltıların 2 katını kazanıyor uefada bile uefada

0|0
    0|0
  • Ceza alanına çok giren bir takım, gol pozisyonları bulan bir takım, fazlasıyla da penaltı kazanır.

0|0
    0|1
  • 100 falan :D

0|0
    0|0
  • Olmuyor ama ... Ağlamak için henüz erken ))

0|0
    0|1
Yükleniyor...