Birgün benimde yüzüme gülermi evlilik hı ? :(

20 yaşında bir kızım. Ve yaşıma göre çok olgun düşüncelerim ve karakterim kişiliğim var. herşeyin en iyisini yapmayı çok seviyorum sürekli evleneceğim günleri düşünüyorum evlenince kocama en iyi bakabilceğim herşeyi yapacağım ve hep bunları düşünüyorum çocuklarımı düşünüyorum olursa şöyle yaparım çok iyi bakarım mutlu ederim diye hep düşünüyorum sizce banada birgün gülermi hayat evlenirmiyim ? hiç evlenemicem evde kalçam gibi geliyor :( annem dahi diyor evlenceğin adam çok şanslı şimdiden diyor :) hayalim evlenmek ve kocama çocuklarıma çok iyi bakmak sizce olurmu yoksa hayal ettiğim şey olmazmı öyle derler ya

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• Sana bir şey söyleyeyim mi ben?

Aradığın tarzda adam etrafta çok nadir.

Senin kişiliğine uyacak biri bulman zor.

Kişilik olarak kendi yaşıtındakilere fark atmış beyinler bulmak zordur. Olgunluk kokarlar..

İyisi mi, o boş hayallerinden vazgeç.

Ama her zaman düşün.

Düşün ama hayal kurma. Arada ince bir çizgi var.

Çocuğun olsaydı eğer ona nasıl bakacağını düşün. Kendi gerçeklerini dik, bir sopa gibi o yumuşak kuma.

Ama o kumların üzerinde asla 'sevgilinle sırtüstü uzanıp, el ele tutuşacağın' hayalini kurma.

Üzülürsün..

0|0
    0|0
    • evlilik bu kadar kötümü

• Ben iyi bir tarafını göremedim hiçbir zaman.

Gördüm belki ama..

Olumsuzlukları çabuk kapladı iyiliklerin üzerini.

Erkekler Ne Diyor 19

• valla evleneceğin kesinde mutlu olacağın konusunda teredütlüyüm. Gözünde çok büyütme ne evliliği ne eşini iyi olmak iyilik yapmak değer bilmek mutluluk için yeterli değil. Bi çok konuda hayal kırıklığı yaşaman muhtemel.

1|0
    0|0
  • Keşke herşey hayallerdeki gibi olsa.Adı üstünde hayal bu yüzden önemli olan tohumun nasıl ağaç olacağını hayal etmek değil onu toprağa ekmek, bakımını yapmak,sıkıntısını çekmek büyütürken.Bunlar hiç hayallerdeki gibi kolay olmuyor malesef.

İnşallah iyi birini bulur evlenirsin dileklerimle.:)

0|0
    0|0
  • ah hayaller ve gercek. Allah mesut bahtiyar eder insallah, yasin cok genc o kadar acele etme bana kalirsa. zaten aradigin beklediginin yarisini bulursan operde anlina koyarsin.

0|0
    0|0
  • Herkesin bir alicisi vardir

0|0
    0|0
  • Tam olarak; gördüğün zaman tut götü kaç tipinde bir kızsın gerçekten. Tüylerim diken diken oldu yemin ederim.

0|0
    0|0
  • Daha yolun çok başındasın canm ya. :) Dur bakalım hele, hemn umutsuzluğa kapılma, pozitif ol biraz.Söylediklerine göre herşey yolunda ve gayet uygun bir eş olucak karaktere ve düşnceye sahip birisn.Hal böyleyken, bu tür bir olumsuz düşünceye kapılmana anlam veremedim.Çık dışarı bir hava al, güneşi gör,doğayı dinle, kendine gel bakıyım hadii. :)

0|0
    0|0
  • 20 yaşında olgun olduğunu iddia eden bir kız önce iş güç sahibi olur sonra evliliğe yönelir diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • evlilik her genç kızın hayali elbette ama yaşın daha çok genç değil mi yani bukadar ince detaylı düşünmek için erken değilmi?

0|0
    0|0
  • bize niye böyleleri denk gelmez :/

0|0
    0|0
  • neden olmasın ne güzel alt yapıyı hazırlıyorsun kendine keşke her kadın senin gibi düşünebilse tebrik ederim

0|0
    0|0
  • Cok mu cirkinsin arkadasim ya da bakimsiz? Neden evde kalacagini dusunuyorsunn?

0|0
    0|0
  • güler tabiki :)

0|0
    0|0
  • Bende de var bunlar ya

0|0
    0|0
  • aradıgın mmutluluk bende , bu az kaldı sanırım :) bız bırbırımız ıcın yaratılmısız

0|0
    0|0
  • bu zaten her kızın isteği değil mi? : )

0|0
    0|0
  • kız daha yasın kac..hele bı dur..:))) o gelır senı bulur..

0|0
    0|0
  • al işte bizim gibiler hep böyle.bede aynı senin gibi eşim için düşüyorum ona sesimi bile yükseltmicem her şeyin üstünde tutucam diye bir sevgilim bile olmadı şuana kadar gerçi utangacım biraz ama neyse fakat çocuk sahibi olmak istemiyorum bir tek o farkımız var kısmet işi sen dua et elbet biri çıkar karşına

0|0
    0|0
  • kalbini ferah tut. olur bence... hayat bakış açısı demektir. nasıl bakarsan öyle görürsün. sorun karşılığında ne beklediğin. bir şey beklemiyorsan sorun yok. ama yaptıklarının bir karşılığını da hayal ediyorsan sıkıntı.

0|0
    0|0
  • ben de benzer bişey düşünüyom da(erkek vers) daha yaş 21

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• "Evde kalçam gibi geliyor :("

bence hiç de olgun değilsin.

0|0
    0|0
  • Ben de 18 yaşındayım ve zaman zaman bunları düşünmüyor değilim :) Ama bizim için çok erken. Evlilik ciddi bir karar.Gerçekten aşık olduğun ve istediğin kişiyle evlenmelisin. Sırf evlenmek için evlenilmez. Doğru kişi seni bulduğunda emin ol arkasından evlilikte gelir. Annem 18 yaşında evlenmiş, babamla 26 yıllık bir evlilikleri var. Çok mutlular ama sanki çocukluktan çıkıp doğruca evlenmiş gibi oldum diyor. Gençliğini yaşamak çok önemli. 25-30 yaş arası gayet ideal.

0|0
    0|0
  • Mutlaka olur daha kaç ki yasin.onu geç te keşke senin gibi bir kız bulsam da abime alsam. :-)şaka yaptım alınmayın olur mü

0|0
    0|0
  • herseyın en iisini düşünürüm diyosun bu nedemek hayırlısı tabikide gercekten herseyın en iisini düşünüyorsan sabret ve hayırlısını iste

0|0
    0|0
  • 20 yaşında önce kendini tanımalısın.isteğine bir şey denemez ama kendiniz tanımadan hayatınız bir adama , adamak yolunda hayaller kuruyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Ben niye evleneceğim günleri düşünmüyorum yav bende mi sorun var acaba

0|0
    0|0
  • Senin bu yaşta evle çocukla ne işin var. Okuyup kariyerini yapsana.

0|1
    0|0
  • Bilemeyiz ki ama inşallah olur

0|0
    0|0
  • tam 20 yaşındaydım sevglim yoktu ben ne zaman evlenicem diye düşünüyordum evlenemiycekmişim gibi geldi ve iki ay içersinde evlendim o kadar sakin birisiyimki hep evde niye kavga olsunki ben alttan alırım konuşuruz anlaşırız diye düşünüyordum ama gelgörki hiç bişey düşündüğün gibi değil evlenmeyen anlamıyor... şuan 29 yaşındayım ve evliyim ama birde bana sor

0|0
    0|0
  • bu yasta düsündügün seylere bak derdin ne ?

0|0
    0|0
  • olur neden olmasın bekle kısmetın gelır bı yerden

0|0
    0|0
Yükleniyor...