İlişkide eşitsizlik :/

Erkek arkadaşımla 2 yıla yakın ilişkim var ve şu an Kemer'de... Kemer'in en ünlü barlarında takılacakmış arkadaşının torpili sayesinde ve sabahlayacaklarmış. Ona güveniyorum fakat biraz da tripliyim çünkü ben öyle sabahlamaya kalksam sen izin vermezsin ama sen her istediğin yere gidebiliyosun diyince ama sen kızsın tabi izin vermem diyor ben de bu ilişkide eşitlik olmadığını düşünüyorum diyince tamam git istediğin yere sonuçta benim sorumluluğum altında değilsin diyor... Gerçekten nasıl bir rahatlık bu erkeklerde ki anlamıyorum güven olsa dahi onlar sabahlarken, kızlar niye sabahlayamasın ki? Yok etraf kötü bilmem ne diyor tamam onu ben de biliyorum ama nezih barlarda var sonuçta... Haksız mıyım sizce, boş yere mi trip atıyorum?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Nezih Barmı Olur :D İçmeye Eğlenmeye Gidiyorsun Sonuçta Bara Gidip Kahve İçip Kitap Okuycak Hali Yok :D

0|0
    0|0
    • nezih dediğim,giren çıkanın daha düzgün bir kesim olduğu öyle çok olay olmayan barlar...

• Sen Kendine Göre Neden Düşünüyorsunki Yanındaki Erkek Arkadaşlarının Orda Bulunma Niyeti Başka Belki Oturup Erkek Erkek Muabbet Etmeye Baramı Gidiyorlar :D

• yani iki arkadaşınında sevgilileriyle arası kötü hatta ayrıldılar birisi yeni ayrıldı bir benimki düzgün işte ama onlara uymaz diye düşünüyorum uff ne bileyim

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir cok sey esit degilki gelirler, gucler, hayat ve yasanti tarzlari, Biz erkekler biraz korkuyoruz sevdigimizin basina birseyler gelecek diye, ortalikta serefsizler olmasa da herkes özgurce yasayabilse, Babana bile güvenme demisler cünkü annemi beceriyor.

0|0
    0|0
  • trip atma bence ülkemizde kız çocukları malesef kendini bilmezler yüzüne aksamdan sonra çıkamıyor ne diyceksin

0|0
    0|0
  • Kadın-erkek eşit değildir.

0|0
    1|1
  • Adam haklı sen kızsın o erkek

0|0
    0|0
  • sende de ne güven varmış, ben şahsen kemerde bir barda sabahlıycağımı bilsem kendi kendime bile güvenmem. sabaha kadar neler neler olur sonuçta. bakarsın ertesi güne rusça öğrenmiş olarak bile uyanabilir :)

0|0
    0|0
    • ama benim için burada staj falan yaptı... aldatacak biri değil

• Karşılıklı güven şart ilişkide.Ama taraflardan biri bunu suistimal edip kendi tarafına yontarsa buda haksızlık tabiki.Sevgilin biraz fazla raht ve bencil davranıyo galiba.

0|0
    0|0
    • ikimizinde birbirine güveni tam ancak ilk başta sen kızsın tabi öyle bir şeye izin veremem dedi sonra ben eşitlik yok ilişkimizde diyince tamam git benim sorumluluğum altında değilsin sonuçta dedi.. kafam döndü yani :/

• Belkide seni denemk için öyle demiş olabilir, diğer bir ihtimalde; artık bırakmş akıntıya olacakları izleyecekmiş gibi bir havayada girmiş olabilir.Zordasın anlaşılan, umarım düzelir.

• Erkekler yapabilir kızlar yapamaz

Ayrıca barın nezihi mi olur? :-)

0|0
    0|0
    • olur bal gibi olur düzgün barlarda var arkadaşlarımın gittiği...

• kemerden daha nezih olduğu kesin amaaa burda rus mu var :)

• Sadece kızların olduğu barlar istiyorum garson bile kız olacak bırakacaksın sabaha kadar takilsin :-) yok öyle ortamda erkek varsa hatun yalnız gidemez :-) biz erkeğiz bize yasak yok, :-)

• Şeriat gelene kadar, haklısın :)

0|0
    0|0
  • dışarıda yürüyen bir kız düşün

kız biraz oynak yürüsün bir sürü erkeği peşine takar

ama erkek bunu yaparsa bir tane kız bile bulamaz

dışarıda yatan bir erkeği kimse umursamaz görmez

ama dışarıda yatan bir kızın tüm erkekler dikkatini çeker

0|0
    0|0
  • karşılıklı güven olmalı..haklısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• demekki seninkide kizlara asilcak öyle diyorsa...

0|0
    0|0
    • yok asılacak biri değil güvenim tam ben erkek kız eşitsizliğinden rahatsızım sadece

• türkiyede öyle birsey yok malesef

Yükleniyor...