Sizcede kadının gözyaşı erkeğin cüzdanına mı damlar?

Sizcede kadının gözyaşı erkeğin cüzdanına mı damlar?

0|0
86

En İyi Kız Görüşü

• Para herkes için önemli.Para için meslek ediniriz,okuruz ,çalışırız,susarız hepsi para için.Para da daha iyi daha kaliteli yaşamak içindir.

Günümüz insanları için aşkın ve daha bir çok şeyin ölçütü artık paradır.Para uğruna biten aşklar,yanan ocaklar,ölen insanlar,öldürülen insanlar.

Söz konusu (bazı)kadınlara gelince bu tür davranışlarda bulunabilirler.Ama birçoğumuz için duygularımız her zaman herşeyden önce gelir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Bugün cebinde 1 liran bile varsa ogün osenin arkadaşındır unutma.en iyi arkadaş cebindeki parandrı.ama kadının göz yaşı erkeğin cüzdanında gezmez bu yanlış bir laf bana göre.çünkü parasız sende yaşayaman kadında.ama eger bir kadın evli ve çalışmıyorsa erkeğin eline bakar ama göz yaşı cüzdanına damlamaz canım.çünkü muhtaçtır eşine ama başı dik yaşayan çalışian bayan asla ve asla mahkum olmaz erkegin cüzdanına.sende aynı keza.

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmak yanlış olur kanımca ...

0|0
    0|0
  • o nasıl bir söz öyle çok mantıksız bence.

0|0
    0|1
    • kıro bi arktan duymuştum kızlardan öğrenım dedım :d

• hayır bi kız ark vardı o gun yanımızda güzel arabaların yanına gidip inceliyodu. bızı rezıl edıyodu o da o ara söyledi:d

• Tamam para sevilir ama kadınlar kadar erkekler de sever parayı. Ayrıca göz yaşıdır bu. Masumdur. Gerçekten ağlıyorsa o an paradan daha büyük derdi vardır. Sarılma ihtiyacı vs.

0|0
    1|0
    • herkes bilirki bazen kadılar yalandan ağlaya bilme yeteneğini kullanır:D ve orda gecen göz yaşı yan anlamda kulanılmıştır:D dikkatli düşün anlıcaksın :d zaten her kadın öyle dir demiyoruz:D

• ''Her kadın'' değil ''her insan'' yalandan ağlayabilir. En basit örneği aslında muhtaç olmayan dilenciler ;)

• evet o tarz dilencilerde hep kadın olur güzel yakaladın:D

• daha neller duycaz bakalım

0|0
    0|0
  • Öyle mi oluyormuş, öö.

0|0
    0|0
  • 6 ayda bir ağlayabilen biri olarak, zengin koca bulsam da bana bi faydası olmayacağını görmüş bulunmaktayım. ne acı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Cüzdanına damlatmaya çalışan kadınlar da var, cüzdanına damladığını düşünüp yanlış sonuca varan erkekler de var. Asıl mesele bu ikisinden bir çift ve partnerlerinde de başka bir çift oluşturmaktır. Çünkü ancak böylelikle birbirlerine uyarlar. Böylelikle herkes birbirini bulmuş olur ve mutlu mesut yaşarlar. Anlatabildim mi? Sonuçta cüzdancılar birarada olur ve diğer çiftte ise kalpler birarada olur. Çünkü aıl dalaması gereken yer orasıdır.

0|0
    0|0
  • KAlbine damlar

1|0
    0|0
  • Bu hususta genelleme yapmak ciddi bir hata olur kanımca kararımca...Öyle olanlar vardır tabii, ancak çoğunlukta değillerdir kesinlikle...

0|0
    0|0
  • Farklı bi bakış acısı kardeşim.. bunu doğrulayan vakalar da yaşanmamış değildir kanımca...

0|0
    0|0
  • dünya yi para yönetiyorsa kadnları da erkeklerin cüzdanları yönetiyor

0|0
    0|0
  • katılmadığım bir ön yargı

0|0
    0|0
Yükleniyor...