Bir zaman hissettiğiniz , bir zaman sonra kayboluyor mu ?

11 aydır çıkıyoruz yani 1 senede diyebiliriz ama artık içim de ona karşı hep ayrılık hissi duyuyorum , güvenmiyorum pek fazla. Eskisi gibi mutlu da değilim , gözüm dışarı kayıyor artık. Ama aldatıp da haklı olduğum yerde haksız ve suçlu olmak istemiyorum. Tek bir sorun ondan vazgeçmekte istemiyorum. Ne yapabilirim fikirlerinizi bekliyorum...

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• kaydırma gözünü yum.

kaybetme yanındakini mutlu olmak için bir şeyler yapmayı dene farklı yerlere gidin farklı seyler yapın

0|1
    0|0
    • Sorun da bur da dostum , ben bir şeyler yapmaktan yoruldum. Artık ondan bekliyorum , ama hiç çaba göremiyorum ne yazık ki :/

• hayırlısı olsun inşallah..

• Teşekkür ediyorum.. :)

Kızlar Ne Diyor 4

• ya belki gecici bir durumdur artık senin ya tılsımı gtti ama bu önemli değil bilionmu yani güveniosan nun bariz hoslanmadıgın bir hareketi felan yoksa evlensen bu hisse kapılsan napcaktık biraz düsün ama ayrılsan mesela ararsın eminim onu buna can sıkıntısı denio galibaa

0|1
    0|0
    • Hoşlanmadığım hareketi çok ya. Onlar biraz düzelse her şey yoluna girecek ama çabası yok ki işte düzelsin. :)

• 1 senedir yanında olan seni anlayan birine olan sevgin bittiyse ya yeteri kadar sevmedin ya da sevdiğini sandın bence oturup konuşun halletmeye çalışın 1 senedir birliktesiniz bir insanı bulmak zor ama kaybetmek çok kolay bence bir daha düşün pişman olacağın bir şeyi yapma

0|1
    0|0
    • O kadar çok düşündüm ve kurtarmaya o kadar çok çalıştım ki , bir şeyler düzelsin de mutlu olalım diye. Fakat sorun bur da herkese yazdığım gibi sana da yazayım , ben bu kadar çok uğraşmaktan yoruldum , çünkü karşılığını görmüyorum sorun bu. :)

• Teşekkür ediyorum , inşallah tek isteğim bu. :)

• :) Tek isteğim bu olacak üzülüyorum 1 seneden sonra ilişkilerin dağılmasını görünce

• Neden ondan soğuduğu ve böyle hissettiğini düşündün mü ?

Ne oldu da artık böyle hissediyorsun.

Bunu anlarsan belki onunla konuşarak bir çözüm getirebilirsin.

Ama sakın aldatma, ayrıl daha iyi. Bencillik yapma.

0|1
    0|0
    • Soğumamın nedenleri ; Sürekli tartışıyoruz olur olmadık şeylere alınganlık yapıyor çocuk gibi , haksız olduğu durum da bile düzeltmek yerine , sanki ben suçluymuşum gibi trip atıyor konuşmuyor. Bunları bildiğim için onunla da konuştum fakat , ben bir sorun görmüyorum diyor her zaman ki gibi ve uğraşmıyor düzeltmeye. Aldatma konusun da da , hayatım da hiç bir kızı aldatmadım o kadar alçak değilim. Ve bu durum da bile kurtarmaya bağlı kalmaya o kadar çabalıyorum ki ama hiç göremiyorum...

• Bunu da söyle. Böyle devam edecek ise olmuyor bitirelim de.

• Geçen bunu da dedim aynen şu şekilde ; Artık eski tadımız kalmadı , ve mutlu olamıyorum bu şekil de daha fazla devam etmez. Dedim , farkındayım ayrılcaksın biliyorum dedi , biraz konuştuk düzeldik kıyamadım üzülmesine , fakat 2 gün önce bişeylerden konuşurken farkettim ki , eskiden konuştuğumuzdaki laflarıyla birbirine uymuyor. Artık iyice güvenim kalmadı.

• ilk günleri hatırlmya çlş ilk çktğnz yere gidn ilk öpüştğnz yere

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• anaaa aynı bensin kardeş :D senin ilacın bende :D seninki şuan alışkanlık bilyonmu :D bu alışkanlığı nasıl aşabilirsin onuda söyliyim sadece bir kız sana gelirse... :D

0|1
    0|0
    • Ya dostum kız dediğin kolay bulunur gerçekten hiç sorun değil o , ama ben kurtarmaya çalışıyorum hep ilişkimizi :) Artık vazgeçeceğim gibi görünüyor... :)

Yükleniyor...