Sevgilinize sizin yanınızda laf atılsa ne yaparsınız?

Evt Soru başlıkta Anketi oylayın ve cevapta yazın lütfen :D

• Ağız Burun Dalarım Hiç Düşünmeden!
    43% (26)56% (61)52% (87)Oy Ver
  • Kaç Kişi Olduklarına Bağlı Eğer Fazlalarsa Uzak Dururum.
    20% (12)21% (23)21% (35)Oy Ver
  • Duymazdan Gelirim..
    12% (7)6% (7)8% (14)Oy Ver
  • Sevgilime Kızarım!
    10% (6)3% (3)5% (9)Oy Ver
  • Diğer.. :D
    15% (9)14% (14)14% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
35|76

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 75

• Ben sinir hastasıyım tam teşekkülüden raporum da var böyle birşy başma gelirse muhtemelen can alırım Allah kimseye göstermesn tabi ki ama namus un şakası olmaz Cem karaca' nın namus belası şarkısı bunu çok iyi anlatıyo. Bn kimsenin karısına kızına namusuna dil uzatmadım şu ana kadar adam gibi yaşadım ama böyle bişey bana yapılırsa muhtemelen arabanın torpido göznde sakladığım 16 lığı çıkarıp ayaklarına sıkarım eğer araba yakınlarında değilsem belimdeki kelebeği çıkarım rastgele sallarım, iki kişilerse baldırlarına bıçağı takar yere yatırp birinin kulağını alırım. Tek kişiyse ateşleyici veya kesici herhangi bir alet kullanmaksızın suratını tanınmaz ve moral bozucu can sıkıcı bir hale getiririm.

1|1
    0|0
    • Amin...kimsenin başına böyle birşey gelmez umarım özelliklede senin :D

• eger tanıyosam gormussem onceden kızı eve bıraktıktan sonra doverim. Yok gormemissem kızın yaninda doverim. Kalabalıklarsa arkadasımı cagırırım kızı emanet eder oyle doverim. Sonuc olacak hastanelik edene kadar doverım kız arkadası onemlı degıl dusmanımın kızı olsun eger benım yanımdaysa kimse laf soyleyemez.

3|0
    0|0
  • Hafifçe gülümser sevgilimin belinden tutup önüme doğru alırım. Ardından arkamdaki serserilere dönüp cebimden 5 lira çıkarır atarım. Alın şunu kesin o ahlaksız çenenizi derim. Ve yürümeme devam ederim. Bu tek parça olmak suretiyle kız arkadaşımın yanında rezillik çıkarmamak adına gösterdiğim bir sabır örneğidir. Bu dakikadan sonra eleman veya elemanların gösterdikleri tavra göre bir kiyap çeker, taekwondo'da bildiğim ne varsa üzerlerine oynarım. Sonrası insafıma kalmıştır.

Bu durumu bizzat yaşadım. 1 gece nezarette kaldım, sulh mahkemesine sanık olarak ifade verdim. Lisansım iptal edildi, kısacası mahvoldum.

2|0
    0|0
  • Bir Güzel Stresimi Sinirimi Atarım Yapıştır .D

1|0
    0|0
  • Önce bir bulundugum ortama bakarım ;) Kac kısı oldukalrına bakarım..

Fevri davranmanın mantıgı yok.. yanı bır gece az daha o erketeye dusuyodum laf atan 2 kısı gorunurken aslında toplamda 5 kısı var;) arkamızda bankta oturan 2 adam sokaka lambasıan yaslanmıs olan baska bı tıp.. ustume bıle yurudulerde.. Yemedım aslanım baska kapıya dıyınce.. Bankdakı yaslı adam.. tuturamadın cocugum dıyıp genclerı yanına cagırdı..

Orada dalsam herıflere belkıde gasp edecekler belkıde orda bıcaklanaz vs.. Hersey olabılırdı.. Onun ıın ucuz atlattım..

bunun dısında mekanda arkadas grubu ıle otururken kızı evınden mekana kadar takıp eden 3 tane salagı ıse cafenın onunde evıre cevıre dovdugumuzde oldu.. :))

Yanı Durum değerlendirmesi yapmak şart..

1|0
    0|0
  • A diyenler biraz daha düşünsünler. B şıkkı en mantıklısı bence. Adamlar 5 kişi laf atıyorlar sen tek kişisin. Cüneyt arkın mısın sen be mübarek?

3|0
    1|0
    • hacı her türk dayak yiyene kadar jeckie chan sanır kendini

• Kardeş Türkler olarak bütün işlerimizi hiç düşünmeden, kafa yormadan yapıyoruz zaten. Bu yüzden bu durumlara düştük.

• Simdi diyelim 5 kisiler dalsam onlara ne olur ne olmaz dayak yersem sevgilim nolcak onlar sevgilime kötü birsey yapa bilirler...ben uzaklastiktan sonra sevgilimi taksiye bindirir

geri dönüp dayak yemeden o laf söyleyeni iyice essek sudan gelincege kadar döverdim :D

3|0
    0|0
  • Hepsini Pıçaklarım.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Sayı önemli değil her türlü dalarım .

1|0
    0|0
  • pıçaklarım.. size göre bir keko olabilirim ama tanrıya göre aşkına laf atanları pıçaklayan bir ninja..

3|1
    0|0
    • tamam ninja birşey diyen olmadı. :D

• her türlü komalık edebilecek güce sahip olsamda kız arkadaşımın yanında hiç bişe demem . .. Hele İstanbul gibi bir yerde tınımda olmaz (töğbe büyük sözüme )

Bir keresinde daha tıfıl iken memlekette laf attılar kız arkadaşıma sen git dedim sonra başladım adama vurup bağırmaya yardım ediiin hırsız var diye meydan dayağı çektiler :D hiç birşey yapmadım iki tane vurdum gerisini benim yerime yaptılar :D sonra kayboldum gittim . . .

1|0
    0|0
    • "yardım ediiin hırsız var diye meydan dayağı çektiler :D hiç birşey yapmadım iki tane vurdum gerisini benim yerime yaptılar :D"

zekice :D tuttum bunu :D

• evt haklısın... c şıkkı mı diyorsun şimdi sen o zaman? :D

• Allah o günleri yaşatmasın

• Tamamen olayın geçtiği ortama ve duruma ve kişilere göre değişir. Cesaret ile aptallık arasında çok ince bir çizgi vardır. Etrafta kimseler yok ise,mobese ve kameralar dahil teke tek isek ya ben bayılırım ya da onu bayıltana kadar döverim ve kendine geldiğinde hiçbirşey hatırlamaz ya da hatırlamam.

2|0
    0|0
  • Dayak yiyeceğimi bilsem yine dalarım

2|0
    0|0
  • hoşlandığım kız hekim ve beraber çalışıyoruz.kadın hastaların erkek bir hekime asılması kendi açımdan sıkıntı yaratmıyor; fakat daha geçen gün bariz bir şekilde belki 50-60 yaşında bir hasta hoşlandığım kıza asıldı.ve hayatımda ilk kez bir hastayı dövesim geldi.

1|0
    0|0
  • lafa lafla cevap verirdim, kendisinin aşağılık biri olduğunu hissettirene kadar fosfor yakardım, ne demişler göze göz, dişe diş :)

1|0
    0|0
    • herkez mi aynı davranır be ya, örneğin hırsızlıkla geçimimi idame ettirme durumum olsaydı, karanlık bir parkta çiftleri taciz eder adam beni kaovalamaya başladığında, arkadaşıma kızın çantasını götürmesini söylerdim, çünkü genelde erkekler yanında bişey taşımaz, elindekileri kıza verir, bir taşla iki kuş yani. Dolayısıyla söylemek istediğim nedir bu dalma arzusu, ya arkasında o an göremediğin birşey varsa :P

• duymazdan gelen o 7 erkeğin, erkekliğine tükereyim.

1|1
    0|0
  • link

Dinleyin ve cevabı anlarsınız :)

1|0
    0|0
  • Bir kere yasadım bunu, iki çocuğu linç girişiminde bulundum :)

Ama şunu sevmiyorum, laf atıyolar kız arkadaşım boşver kavga yapma onların terbiyesizliği diyor..

Bırak dövelim dimi :)

1|0
    0|0
    • seni düşünüyor ama? :D

• :)))

• kızı uzaklaştırır geri döner iki el sıkarım

1|0
    0|0
    • daha centilmen en azneden kızın yannda yapmıyr

• her şeyi geçtim, kızın önünde kahramanlık yapmak güzel şey ama ya tersi olurda bana bir şey olursa ve o kıza bir şey yaparlarsa? işte o zaman ömrümün geri kalanını vicdanımın çukurunda geçirir ve kendimi asla affetmem...

• doğru haklısın :)

• Ağız Burun Dalarım Hiç Düşünmeden :)

1|0
    0|0
  • onu o ortamdan uzaklaştırıp icabına bakarım sevgilimin bu konudan rahatsızlık duyup duymayacağınıda sorgularım kendisine sorarım fikrini alırım en azından

1|1
    0|0
  • kızın yanında kavga edilmez, adamın yanına sakince gider telefon numarasını alıp sonra evinden alıp bir güzel kafa göz dağıtılır

1|0
    0|0
  • Ben çıktıgım kızı namusum bilirim. Namusuna laf ettirenide adamdan saymam. Millet namus için adam öldürüyo ben iki yumruk mu sallamıycam ?

1|0
    0|0
  • valla dayak yiceğimi bilsem bile tekme tokat dalarım kankii :D ya da o anki isteğime de bağlı olabilir ::::)))

1|0
    0|0
    • ya da yanındaki kıza bağlı? :D

• :D :D izlenir tabi :D Açık giyinmeyi sevmiyorum :)

• hımm anladım :) bu arada niye gizlisin yaa aç profilinide ordan konuşalım :D

• Eğer çok seviyorsam tek dalmam yanıma toplarım 2-3 katı insanla döverim Ama ciddi düşünmüyorsam küfür ederim ikinci ihtimal ise adama veya adamlara tek dalarım. olayım bu

1|0
    0|0
  • Sadece bende onlara laf atarım :) Anca laf ata bilirsiniz becerikliğiniz ortada gibisinden aynı zamanda da bir el bakım seti almalarını öneririm onlar için en güzel ve anlamlı cevap olur sanırım :))

1|0
    0|0
  • kavgadan hiç hazzetmem ama bazı durumlarda gereklidir bu durum o durum

1|0
    0|0
  • senaryosuz oynarım

1|1
    0|0
  • bu sebepten daha önce dayak da yedim dayak da attım. dolayısıyla cevabım kuşkusuz A.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45

Kızlar Ne Diyor 35

• Çok kişilerse ve sevdiceğim hurrra dalıyorsa benim gözümde g.zekalıdır.Buna cevap verirseniz erkeklik değil mallık yapmış olursunuz, terminatör, robocop gibi bir android değilseniz sevgilinizin son kalkanını düşürmiş olursunuz. basın gidin oradan.

çok ağırınıza giderse kızı eve bıraktıktan sonra döner kafalarını kesersiniz.

Eğer laf atanlar iki kişiyse o zaman döverler diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Eğer laf atıp geçip giderlerse gülerim. Uzatırlarsa kesin kavga çıkar.

1|0
    0|0
  • Ağzının salyası akarak baktığın adama sahibim işte bakışı atarım :)

4|0
    0|0
  • ters ters gıcıkça bakar omuz atarım hoopss hayırmı derim :D

1|0
    1|0
  • ters ters bakarım kızlara laf atarım devamı gelirse üstüne yürürüm :D

1|0
    0|0
  • Bunu bana laf atılıp sevgilimin ne yapması gerekiyor diye düşünecek olursa,beni korumalı.Korumuyorsa ayrılırım.Erkek dediğin sert olacak maço olacak arkadaş

2|0
    0|0
  • Ağız Burun Kırar :))

2|0
    0|0
  • Kalabalik ortamlarda asilan eden oldu mu duymazdan, gormezden geliyorum. Hea tabi icimden agzina bir tane vurmak gecmiyor degil.

1|0
    0|0
  • 'Beyinsiz dolu şuna bak' derim kızın yüzüne, sevgilimin elini tutup yoluma devam ederim.

1|0
    0|0
  • bana laf atılsa sevgilimin sessiz kalmasnı tercih ederim.

0|1
    3|0
  • Her dışarı çıktığımızda yaşıyoruz, Ben onun elini sıkıca tutuyorum. Oda nisbet yaparcasına beni öpüyor. Başlarda kavga çıkartıyordum ama artık uğraşamıyorum. Bazen en iyisi duymazdan gelmek çünkü onlar sadece uzaktan bakabilirler.

1|0
    0|0
  • gülerim heralde. niye hep gülüyoruz acaba?

1|0
    0|0
  • sevgilime kızarım sessz kalrsa senden cesaret bulmasa yapmazdı derm .

1|0
    0|0
  • laf atılası bir durum olmaz sanıyorum da bakmak olarak algılayalım böyle durmadan...saniyeler içinde şirazesi kayar.

1|0
    0|0
  • Bir şey yapmam.

1|0
    0|0
  • Agız butun saç baş dalarım hic düşünmeden sevgilimede bir tane çarparım :)

1|0
    1|1
  • Sevgilimin dudaklarina yapisip atesli sekilde opusurum:)

1|0
    0|0
  • aman dengesizler hiç umrumda olmaz bile üstüme alınmam..

1|0
    0|0
  • Ağzına sıçarım ha :D

1|0
    0|0

1|0
    0|1
  • orta yerimden catlarım ama hic belli etmem havalanmasın die onemli olan onun tepkisi

1|0
    0|0
  • Her zaman sevgilimin destekçisi olurum tabiki .

1|0
    0|0
  • agzinin lafini veririm o kisinin, sIkarsa siddetlenirim

1|0
    0|0
  • hımmm :D

1|0
    0|0
  • baktığın adamla ben birlikteyim derim geçer giderim:)

1|0
    0|0
  • once kızlara satasırım, sonra da sevgılıme kızarım onune bak dıye :)

1|0
    0|0
  • Sevgilim dövmüştü :.DD.d:D.D:D

1|0
    0|0
  • Ağız burun kırarım :D

1|0
    0|1

0|0
    0|0
  • Duymazdan Gelirim..