Ehliyet sınavına 3 gün kaldı ya napacam ben pek çalışamadım.

Meraba arkadaşlar.Ben 1.5 ay önce sürücü kursuna yazılmıştım.B sınıfı ehliyet için ve bana 400 sayfalık bir kitap vermişlerdi ama ben oruçtu bayramdı derken tembellik edip pek fazla çalışmadım .anca 120 sayfa felan okudum ama onlar da sadece işaretler kısmını içeriyor.Motor ve ilk yardıma başlayamadım bile ve napacamı hiç bilemiyorum 4 günlük süredece motoru okuyarak anlamam imkansız.Motor bölümünden 3-4 sayfa çalıştım ilk başlardan ama çalışıyorum ertesi gün geri unutuyorum yani hiç ilerleyemiyorum çok karışık terimleri.Acaba internette felan videolu anlatımı var mı motorla ilgili soruların ve cevapların.Bişey yapmassam sınavı geçemicem çünkü.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ohooo zaten hiç bir kızda bakmıyor yüzüne ne yapsak ki şimdi.

Ben ehliyet aldığımda kursa sadece kayıt olurken gitmiştim, kitap al dediler onu bile almadım.

Neyse sınav zaten 10 dakika sürmüştü girdim çıktım hepsinden de geçtim.

Galiba sağlıktan tam puan almıştım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• okadar zor değil ama kayıtını nie ramazan civarı yaptığını anlamadım :D ilk yardımda %90 kalırsın motoda pek zor değil ben motordan 100 aldım kız oldum halde :D

0|1
    0|0
  • Burada oyalanana kadar okusana internetten araştırıp kitabı bir garipsiniz siz de

0|1
    0|0
  • ben hepsinden 100 90 aldım bir kere bile çalışmadan otur int çıkmış soruları ezberle

0|1
    0|0
  • bi dahaki sefere insallah

0|1
    0|0
  • Çok zor olmuyor zaten az buçuk bilgin varsa geçiyorsun.Şimdiden başarılar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sadece motoru çalış öbürkünleri ve motoru çıkmış sorulara bak sınava gir ben böyle girdim 100 almıştım

0|1
    0|0
  • Sen kitabı sonraya bırak araba kaldırma ,Geri geri park etme, Direksiyon dersi çalışmalarına bak bunlar çok daha önemli yalnız şunu unutma sana kıyak arabaya bindiginde ilk şin aynaları ayarla emniyet kemerini tak mümkün oldugunca ayagını debriajdan çok yavaş kaldır. ;) başarılar

0|1
    0|0
    • geri parketmeyi bilmiyorumki :)

• Ozaman garanti veriyorum kalırsın ehliyet sınavından en önemli kurallardan biridir geri geri park etme bilmiyorsan kalırsın.

• Motor dersini kaldırsalar da olurmuş aslında bazı temel konulara diğer bir ders içinde değinilse yeterli. Kaç kişi sürdüğü arabanın motoruyla ilgili ki ?

0|1
    0|0
  • hiç takma kafana ben kazandım ehliyeti şuan araba sürmeyi bile bilmiyorum çıkmış soruları al oku ezberle aynısını soruyorlar

0|1
    0|0
  • 2 3 senedir aynı soruları soruyorlar arkadaşımda 3 gün sonra giricek akşam bakar yarın girerim diyor

0|1
    0|0
  • Ehliyet yok sana o zaman :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...